Oriflame, Foot Care, Relaxing Foot Bath (Płyn do relaksującej kąpieli stóp)

Oriflame, Foot Care, Relaxing Foot Bath (Płyn do relaksującej kąpieli stóp)

Orzeźwiająca kąpiel do stóp, która nawilża, koi i przyjemnie chłodzi skórę. Zawiera olejki z drzewa herbacianego, lawendowy i rozmarynowy oraz ekstrakt z oczaru wirginijskiego.

beznadziejny produkt

Zgadzam się z poprzedniczką. Mimo sympatii do kosmetyków Oriflame, ten produkt jest jednym z najgorszym jakie miałam. Pojęcia nie mam czemu ma służyć, bo nie robi absolutnie nic, może poza delikatnym chłodzeniem stóp. Nie czuję jednak uczucia ukojenia, relaksu. Zdumiewająco niewydajny, wystarcza zaledwie na 5 kąpieli, tyle, że lepsze efekty odczuwam po wymoczeniu stóp z dodatkiem zwykłej soli kuchennej. w Dodatku cena jest kosmiczna jak na takie wielkie nic. Jednym słowem - pomyłka, dziwi mnie, że nadal jest w sprzedaży.Używam tego produktu od: 2 tygodnie

kiepski

Lubię kosmetyki Oriflame, jednak płyn do kąpieli stóp jest jednym z najsłabszych produktów tej firmy, jakie miałam.
Nie zauważyłam, żeby poprawiał wygląd stóp. Nie zmiękcza naskórka. Nie czuję, by stopy były odświeżone i zrelaksowane. Jedynym plusem jest przyjemny lawendowy zapach. Jednak przede wszystkim kosmetyk ma działać, więc zgadzam się z poprzedniczkami - jest to jeden z najsłabszych produktów tego typu.

Używam tego produktu od: czasu do czasu

a ja lubię

Jako że wykonuję pracę bardzo obciążającą nogi, to kosmetyk tego typu jest bardzo przydatny po pracy.
W sumie kupiłam go dość dawno ale zapomniałam że mam w zapasie ale niedawno odkryłam go na nowo.
Zalety:
+ nie wysusza stóp a wręcz nawilża (a mam poblemy z powodu częstej nadmiernej ich suchości) - nie muszę po nim używać kremów do stóp, po wyjęciu z kąpieli są one wręcz takie jakby lekko tłustawe
+ lubię zapach
+ odpowiada mi cena promocyjna i wydajność (nie wlewam pół butelki bo to kąpiel stóp a nie całego ciała i o to chodzi żeby było rozcieńczone

Minusów nie zauważyłam ale nie daję KWC bo to nie jest coś o czym opowiadam koleżankom ;)

Oriflame tutorial 2 konwertowany

szkoda kasy

Skusiło mnie ładne opakowanie i wizja lawendowej kąpieli stóp. Terefere... Zapach mentolowy, niezbyt przyjemny. Lawendy nie czuję w ogóle. Lawendowy to jest tylko kolor buteleczki... Niewydajny i drogi. Lepiej już sobie do kąpieli stóp dodać zwykłego, fajnie pachnącego żelu pod prysznic, płynu do kąpieli albo soli...

Używam tego produktu od: używałam w zeszłym roku

Badziewie

Produkt polecam do robienia sobie parowek, do inhalacji, gdyz pieknie pachnie i swidruje w nosie olejkami eterycznymi. Do niczego innego sie nie przydaje, a juz napewno nie do stop. Zero wlasciwosci chlodzacych, czy relaksacyjnych. Absolutnie zadnego nawilzenia czy lagodzenia opuchniec i zmeczenia stop. Co do jego wlasciwosci zmiekczajacych, goraca woda z mydlem ma takie samo dzialanie. Bardzo mala pojemnosc, Cena co do jakosci i wydajnosci zdecydowanie zbyt wygorowana. Mozna ewentualnie zakupic po cenie promocyjnej dla sprobowania, ale po co. Nie polecam. Jednym slowem bubel.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: polowa buteleczki

Nic specjalnego

Kupiłam ten płyn, bo zachęciła mnie do tego cena. Generalnie ma przyjemny zapach, ale niczego nie daje stopom. Ma chyba tylko ładnie pachnieć.
Mimo wszystko fajny dodatek, coś przeznaczonego do kąpieli stóp.

bubel

Ten kosmetyk nic nie robi, jeden wielki bubel. Kupiłam go z mysla o pielegnacji moich stop, ktote byly przesuszone i skora na pietach miala zrogowacenia ten krem nie nawilzyl, nie zmiekczyl absolutnie nic nie zrobil. Wydajnosc mial tragiczna starczyl na kilka uzyc, zgadzam sie z poprzedniczka mozna by bylo wymoczyc stopy woda z mydlem efekt taki sam, a moze nawet lepszy:)

Używam tego produktu od:dawno temu

jednak zawód...

Skusiłam sie na ten płyn, ponieważ czegoś mi brakowało w moich kosmetykach do stóp. Złapałam "fazę" na kąpiele stóp i wybór padł właśnie na ten płyn. Niestety, jedynymi plusami, jakie w nim widzę jest ładne opakowanie (i w sumie dość poręczne, mimo, że ma nakrętkę - podoba mi się) i całkiem przyjemny zapach. D plusów można dodać także to, ze nie robi stopom krzywdy. Jednak to trochę za mało. Jest niewydajny i nie chłodzi oraz raczej nie nawilża (a jeśli, to w bardzo niewielkim stopniu). Lubię gadżety i muszę przyznać, ze ten płyn to dość duży zawód.

Ilość zużytych opakowań: 3/4

I po co to?

Zastanawiam się, po co w sumie jest ten wynalazek. No dobrze, w teorii wiem po co, ale niestety w praktyce to mało ciekawy gadżet łazienkowy. Drażni mnie w nim prawie wszystko.
Jest niewydajny - starcza na kilka kąpieli.
Nieładnie pachnie - chemicznie i cierpko.
Alkohol denat. na 3 miejscu w składzie ma niby nie wysuszać mi stóp?
Nie pieni się - no jasne, nie musi, to taka moja mała fanaberia.
Nie robi nic, czego nie robiłaby woda z żelem pod prysznic, płynem/solą do kąpieli, czy chociażby sama gorąca woda. No niech będzie, że robi jedną rzecz - chłodzi stopy. To fakt, kiedy wyjmujemy je z kąpieli jest przyjemnie, chłodno i orzeźwiająco.
No i tyle.
Podoba mi się jeszcze butelka, chyba dlatego, że to jedyna fioletowa rzecz na mojej półce łazienkowej, ale ładna butelka to zamało - liczy się wnętrze...

Zużyć zużyję, ale na przyszłość... Nie kupię i innym też odradzam.

Ilość zużytych opakowań: 1/2

szkoda kasy

kupiłam ten płyn bo przesadnie wręcz dbam o stopy i pomyślałam, że spróbuje i co się okazało: zapach miły ale ulotny;) działanie: jakie działanie? wydajny też nie jest:/ do bani! lepiej juz kupic w aptece sól do stóp-tańsze, bardziej skuteczne i sprawdzone

Używam tego produktu od:krótko

przyjemny

Do tej pory moczyłam stópki w wodzie z dodatkiem żelu pod prysznic, ale pewniego razu dałam się skusić katalogowej promocji i w sumie nie żałuję. Płyn przyjemnie lawendowo-mentolowo pachnie, dzięki czemu uprzyjemnie moczenie stópek. Po ich osuszeniu wyraźnie czuć chłodzące działanie, stopy są odświeżone i odczuwalnie lekkie. Czy jakieś działanie zmiękczające ma to nie wiem, bo wg mnie podobne efekty osiągałam i bez tego płynu, ale też nie mam na co narzekać. W promocji kosztuje jakieś 10zł, na kilka ładnych kąpieli stópek wystarcza, ale że mnie nie zachwycił i porównania do podobnych specyfików nie mam, to póki co daję *** Bo faktycznie płyn jest dobry, ale mam wrażenie, że mógłby być jeszcze lepszy.

Używam tego produktu od: 2 miesięcy chyba
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze