Body & Mind, Soothing Soap (Łagodzące mydełko)

Body & Mind, Soothing Soap (Łagodzące mydełko)

Oczyszcza i nawilża skórę. Zawiera pigmenty odbijające światło, które dodają blasku. Kojące aromaty - cedrowy i geraniowy - sprzyjają wyciszeniu.

Cena: 5,50zł/ 100g

Ukojenie

Bardzo lubiłam to mydełko jak zresztą wszystkie mydełka Oriflame. Twarde, poręczne, nie rozciapywało się w trakcie używania, nawilżało lepiej niż inne mydła które z reguły bardziej wysuszają. Dodatkowo miało fajny design i łagodny, odprężający zapach. Dałabym 5 gwiazdek, ale tak dziwnie mi ocenić zwykłe mydło jako coś doskonałego czy produkt wszech czasów ;)
Pewnie kupiłabym ponownie gdyby go nie wycofali, ale przeszłam nad tym do porządku dziennego i nie ubolewam :)

Używam tego produktu od: lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

ja mówię mu nie! ;)

Bardzo lubię mydełka Oriflame, więc skusiłam się i na to. Nie spodobało mi się... jest to najzwyklejsze ze zwykłych mydeł.

Zalety:
+ nie "babrze" się w mydelniczce

Wady:
- brzydki zapach zwykłego mydła!!!
- jakoś kiepsko się pieni
- zostawia straszny osad na umywalce
- trochę wysusza dłonie
- czuję się po jego użyciu jakbym miała niedomyte ręce

I jest jeszcze zaleta, która w tym przypadku staje się wadą - jest koszmarnie wydajne! :p:

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: jedno mydełko

fuuuj

Mydło jak mydło,może i nawilża ale pachnie obrzydliwie. Cała ta seria ma nieprzyjemny zapach.Mydełko nawet wydajne i dobrze się pieni i za to dostało 2 punkty ale nie więcej,nie polecam.

Używam tego produktu od: nawet wydajne (3 tygodnie)
Ilość zużytych opakowań:na szczęście skończone 1

Manicure - geometryczny french

Czy ja wiem?

hmmm lubie mydla z oriflame sa fajne bo ladnie sie pienia no i nie wysuszaja skory dloni

jednak jesli chodzi o to mydelko to hmmm niby nie wysusza moich dloni,ale slabo sie pieni niezbyt ladny zapach

ot taki zwyczajne mydlo jakie kupuje sie za 1,50

wiec szkoda kasy na to mydlo z oriflame moim zdaniem

nie polecam

Używam tego produktu od:oj nie wiem kiedy
Ilość zużytych opakowań:z 3

Oriflame ma najlepsze mydełka

Jak w tytule. Masakrycznie wydajne, bardzo polubiłam zapach. Najmniej się "babra" ze wszystkich mydelek tej firmy. Coś utwierdza mnie w przekonaniu, że te mydełka są lepsze od sklepowych i tyle :p:

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: ciągle jedno

bardzo zwykłe

Popsuję mu trochę opinię, bo jak dla mnie to mydełko jest zwykłe, bardzo zwykłe. Nie tego się spodziewałam i po jego opisie i po niezwykle przyjemnym zapachu balsamu z tej serii. Balsam miał faktycznie działanie aromaterapeutyczne, a mydełko nawet nie pachnie. Znaczy pachnie, ale jak zwykłe, tanie mydło. Tyle dobrze, że nie wysusza skóry, bo myje, jak każde inne mydło.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

super:)

Bardzo dobre mydełko
cena jest bardzo przystępna do wagi mdełka
a dlaczego daalm 5 gwiazdek:
nie podrażnia skóry ,
ma przyjemny zapach
estetycznie zapakowane
nie wysusza skory rąk
poprostu super mydełko

Używam tego produktu od:2006

bardzo fajne mydło

Nie jestem miłośniczką mydeł w kostce, zatem pewnie już do niego nie wrócę, nie ujmuje to jednak jakości mydła. Począwszy od estetyki opakowania na komforcie używania skończywszy mydło jest bardzo dobre. Pachnie olejkami eterycznymi, nie ma w nich żadnych słodkości, zapach uspokaja. Niepodważalną zaletą jest fakt, że mydło nie rozkłada się na papkę tylko do samego końca zachowuje formę.
Żadnych właściwości rozświetlających nie odnotowałam, mydło po prostu myje... :)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:kończę pierwsze