Style Solutions, Curly & Smooth Conditioner (Odżywka do włosów kręconych)

Style Solutions, Curly & Smooth Conditioner (Odżywka do włosów kręconych)

Wzmacnia działanie szamponu, pomaga wyrzeźbić fryzurę, podkreśla sploty włosów kręconych. Innowacyjny składnik ze skrobi kukurydzianej wzmacnia efekt kręcenia się włosów nawet o 70% i zmniejsza ich puszenie do 65%. Kompleks witaminowo-mineralny dodaje blasku i energii.

Nieeee!

W sumie nie wiem czemu do niej wróciłam, może po przeczytaniu recenzji Wizażanek - same pozytywne.
Kiedyś jej używałam i nie byłam zachwycona, teraz również nie jestem.
Obciąża włosy, które na drugi dzień się przetłuszczają i nie nadają się do niczego. Poza tym puszą się jak puszyły, są matowe i nieładne.

Nie jest to odżywka dla mnie, mam dość zniszczone włosy, mimo że nie farbuję, rzadko suszę... Poszukam czegoś lepszego.

Używam tego produktu od: Już nie używam

słabo.

po umyciu, miałam po niej tłuste włosy.
musiałam częściej myć..

ale + jest to, że lepiej się kręciły.

posiada więcej składników, które "kręcą" niż szampon (zawsze tak jest), więc CHYBA kupie tylko odżywkę, ale wątpię.

Używam tego produktu od: wakcje 07

Średnio,średnio.

Mam podobne odczucia jak recenzentka Wiśnia.
Początkowo wraz z szamponem odżywka tworzyła spektakularny duet .. jednak tylko na 1 dzień :(
Jeszcze na dzień dzisiejszy zdarza mi się używać samej odżywki,ale z reguły tylko na jakieś wyjście,ponieważ wiem,że nie jest to efekt długotrwały.
A szkoda.:(
Podciągnięte 3.

Używam tego produktu od: 1,5 roku.

Dieta na trądzik

dobry ale...

kupilam w zestawie z szamponem. odzywka jest super jezeli chodzi o konsystencje i pierwsze wrazenie zaraz po splukaniu. Po wysuszeniu wlosy ladnie sie ukladaja i nie pusza. Kreca sie tez jakby lepiej. Tylko jak juz pisalam w recenzji szamponu na drugi dzien na glowie mam paskudnie puszace sie siano. Szczerze mowiac troche mnie to zniecheca. Ale nie na tyle zeby nie zuzyc do konca, choc nie wiem kiedy skusze sie na kolejny zakup.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: pierwsze i byc moze kupie kolejne...

Swietna

Mam farbowane krecone wlosy z tendencja do puszenia sie. Ta odzywka bardzo ladnie wygladza ale nie obciaza wlosow. Bardzo ladnie mi sie wlosy ukladaja po jej uzyciu. Jedyne zastrzezenie to zapach, ktory jest taki "chemiczny".
Mysle jednak ze osoby o bardziej zniszczonych wlosach powinny poszukac czegos innego.

Ilość zużytych opakowań: kilka

dziwna, ale działa jak trzeba

W duecie z szamponem ładnie podkreślała moje loczki. Sama w sobie znacznie pomaga w rozczesywaniu splątanych kudełków, zmiękcza je i wygładza. Konsystencję ma rzadką i trzeba uważać przy jej nakładaniu, bo lubi przeciekać przez palce. Ale to jeszcze nic - najgorsze jest to, że pachnie co najmniej dziwnie. Szampon ma śliczny zapach, a odżywka, hmmm, z lekka niepiękny ;) W ogóle ta seria jest jakaś dziwna - zwykle i szampon i odżywka pachną tak samo, a tu :nie: Zwykle szampon jest rzadszy, a odżywka gęściejsza, a tu :nie: Tu jest na odwrót. Ale z drugiej strony dziwna czy nie - grunt, że działa :ehem:Używałam tego produktu przez jakiś miesiącIlość zużytych opakowań: jedno