Wonder Volume Mascara (Tusz pogrubiający) (stara wersja)

Wonder Volume Mascara (Tusz pogrubiający) (stara wersja)

Według producenta: Wonder Volume Mascara doskonale pokrywa i pogrubia rzęsy już od pierwszych pociągnięć szczoteczki. Nowa cylindryczna szczoteczka składająca się z pustych w środku włókien, pozwala aplikować za każdym razem idealną ilość produktu, jednocześnie równomiernie rozczesując rzęsy. Natychmiast stają się one podkreślone, doskonale podkręcone i jedwabiście gładkie, a dzięki witaminie B5 odżywione i mocne. Receptura kosmetyku zawiera
- polimer nadający kształt,
- składniki odbudowujące i wygładzające w tym Pro-witaminę B5, która odżywia i wzmacnia rzęsy od nasady po same końce
- wyciąg z akacji z Senegalu - zwiększa objętość rzęs
- pochodzący z Brazylii olej z liści palmowych gwarantuje wyjątkową trwałość kosmetyku
- wosk Candelilla, sprawia, że pigmenty nadające kolor i połysk są intensywniejsze.
- wosk Carnauba zapobiega spływaniu i kruszeniu
Dostępna w kolorach: czarny, brązowy, fioletowy.

Cena: ok. 100zł/ 7ml

świetny, trwałość + jakość

Zdradziłam dla niego tusz Estee Lauder Sumptuous, bez wyraźnych przyczyn, po prostu zachciało mi się czegoś innego. :)

Na Clarinsa namówiła mnie babka w Douglasie. Mam dobre doświadczenie z kolorówką Clarinsa (od dawna jestem wierna podkładowi Everlasting), więc padło na tę markę. Nota bene: jak często macie okazję spotkać w perfumerii kogoś, kto was szczegółowo wypyta o rodzaj rzęs, preferencje w makijażu, ew. uczulenia skórne i oczne? Brawo dla pani z Douglasa w warszawskim WolaParku (nie, nie mam z nimi nic wspólnego, jestem pod wrażeniem profeski, rzadka rzecz).

Tusz świetny. Raczej nie dla miłośniczek dramatic look. Dwie warstwy dają wprawdzie efekt wyraźny i widoczny, ale na pewno nie teatralny - to na plus, nie lubię oczu wyglądających jak dwie plamy smoły.

Mam rzęsy gęste i długie, ale proste, opornie poddające się unoszeniu. Ale tutaj Clarins poradził sobie bez zarzutu - bez zalotki uniósł moje badyle i ten efekt trzymał się bez zmian aż do demakijażu, ok. 12 h. Efekt zagęszczenia też jest, bez kluchów i grudek. Nie zauważam muszych łapek, ale też zawsze aplikuję tusze oszczędnie. Szczoteczka tradycyjna, dobrze przycięta i zgrabna, dociera do każdej rzęsy.

Tusz wydajny, nie wysycha, po 1,5 m-ca może odrobinę się zagęścił, ale wciąż bardzo dobrze współpracuje ze szczoteczką i rzęsami.

Dodatkowym plusem jest dla mnie kolor - czerń jest... "zwykła", nie mocarnie nasycona i karykaturalna, tego też w tuszach nie lubię.

Demakijaż - płyn micelarny Vichy radzi sobie z Clarinsem dobrze.

Polecam, super tusz.

słaba maskara

Zakupiłam tusz w Douglasie za 99 zł.( miałam 40 zł.kupon rabatowy) więc kosztowała mnie 59 zł. i to uważam ,że za dużo.Dlaczego??? Ano dlatego ,że to nie jest fajny produkt.Zacznę od plusów: piękne,eleganckie opakowanie ,fajna szczoteczka tradycyjna osadzona na długim wygodnym końcu,lekkie wydłużenie i podkręcenie to byłoby na tyle.Mnie chodziło o pogrubienie a tego nie ma!!!Wogóle mam wrażenie,że ten tusz jest suchy maluję i maluję ,a efekt jest nikły(ważność w porządku sprawdzałam w necie).Czerń wyblakła podchodząca pod popiel(kupiłam czarny).Trzyma się cały dzień,nie osypuje, ale wieczorem są kłopoty z demakijażem(płyn micelarny Vichy ma problem ze zmyciem).Końcowy wygląd rzęs nie powala mnie się nie podoba po prostu, są takie bez wyrazu ,taki naturalny look.Już lepszy jest mój stary dobry MF 2000 KALORIE.Aha nie rozmazuje się w saunie ani suchej ani parowej.Mimo tego nie kupie go więcej.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

porzadny tusz

Posiadam tusz w odcieniu fioletowym. Odcien nie jest bardzo widoczny na rzesach, ale widac, ze mamy rzesy pomalowane nie czarnym tuszem. W swietle fiolet jest bardziej widoczny. Tusz jest dobry. Pogrubia i wydluza, ale raczej nie jest to efekt teatralny, ktory lubie. Nadaje sie na dzien nawet po wielu warstwach aczkolwiek rzesy sa widoczne i ladnie sie prezentuja.Nie skleja, nie kruszy sie i latwo poddaje demakijazowi. Nie kupie juz jednak, bo z reguly nie kupuje 2 razy tego samego produktu jesli totalnie nie rzucil mnie na kolana.

Serum na zmarszczki

Lubiłam ten tusz

Używałam go jakiś czas temu. rzeczywisćie pogrubia, ładnie modeluje rzęsy, nie wymaga wprawy w nakładaniu. Dodatkowo zawiera rózne dobre dla rzęs składniki wiec z i ja z efektu i rzęsy też zadowolone!n Z droższej połki to jeden z lepszych jakie używałam.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu nie pamiętam

Rewelacyjna maskara na której zawsze można poelgac

Sa maskary słabe i dobre a te dobre i bardzo dobre mogą byc dobre w zależnosci jaki efekt uda sie uzyskac danego dnia i te które zawsze daja super efekt.I taki jest ten Clarins.Moje drogie Panie miałam ponad 3 tyg miniaturkę aż jej nie zużyłam tzn w fiolce konczył sie tusz.Za każdym razem pokrywał rzesy równo tworzył z nich firankę jakby właśnie równo obcietą.Rzęsy są długie pogrubione pięknie rozczesane aż każda widac z osobna.Nie jest to moze teatralny efekt jakby sztuczne ale sa piekne zdrowe i naturalne.Mój naj naj.

Używam tego produktu od: 3 mcy
Ilość zużytych opakowań: 1 czeka pełnowymiarówka i kolejan miniaturka

4 z minusem

Całkiem dobra maskara aczkolwiek nie jest to żadna rewelacja za taką cenę. Na moich delikatnych rzęsach przynajmniej. Pogrubia, wydłuża nieźle aczkolwiek na mojej koleżance z długimi rzęsami wygląda po prostu cudownie. Nie rozmazuje się ani nie obsypuje w ciągu dnia. Ciężko się zmywa, nawet zastanawiałam się czy nie mam wersji wodoodpornej ale nie. Używałam mleczka Clarinsa na waciku i zmywanie szło opornie, dopiero kiedy nabrałam samo mleczko dłonią i rozmasowałam na rzęsach to ładnie się rozpuściła. Taki sposób wyczytałam chyba w instrukcji dla mleczka.
Obecnie maskara występuje też w srebrnym opakowaniu (przynajmniej czarny kolor).

Używam tego produktu od: tygodnia

daje naturalny efekt

Ładnie pogrubia i rozdziela rzęsy, przy okazji podnosząc je do góry, grudek brak. Nie osypuje się ani nie rozmazuje w ciągu dnia, spokojnie wytrzymuje kilkanaście godzin. Trochę trudno się zmywa, ale można przeboleć. Nie daję 5 gwiazdek, bo nie powalil mnie na kolana,ale jest to zdecydowanie kosmetyk wart polecenia, szczególnie do codziennego delikatnego makijażu. Nie wiem, czy kupię ponownie, poeksperymentuję w przyszłości z innymi produktami:)

zero zadowolenia

Ten tusz zupelnie nie przypadl mi do gustu. Moze opakowanie jest niebrzydkie ale tusz nie jest fajny. Wcale nie pogrubia i robia się grudki, dośc dobrze sie zmywa ale efekt po wymalowaniu rzes nieciekawy. Napewno wiecej tego tuszu nie kupię.

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

ok

witam.
Nowe opakowanie i ulepszona szczoteczka wpłyneła na moją decyzję kupna owego tuszu. 3 lata temu był to 1 kosmetyk z wyższej półki, którym byłam zachwycona. Wracam do niego ponieważ:
- ładnie pogrubia choć lepszy jest YSL( lecz YSL zostawia po 2,3h odbicie na górnej powiece);
- szybko się zmywa
- nie obsypuje się
-nie drażni oczu
Ogólnie ok

Używam tego produktu od:2 tyg

Zadowolająca.

Jestem usatysfakcjonowana.Produkt spełnia wszystkie obietnice producenta,nie daje spektakularnych efektów,ale nie było takich zapewnień.Ten tusz idealnie nadaje się do naturalnego,bezpretensjonalnego makijażu.Ładnie pogrubia i rodziela rzęsy.Nie kruszy się ani nie skleja rzęs.Stosuję go w ciągu dnia w domu,lub naa szybkie zakupy.Produkt godzien polecenia.Jedyny minus-żle się zmywa.

Używam tego produktu od:2miesięcy
Ilość zużytych opakowań:W trakcie 1

Super

Świetna maskara. Świetna szczoteczka. Świetna konsystencja. Świetny efekt. Zdecydowanie najlepsza ze wszystkich które dotąd stosowałam. Polecam wszystkim. Warta swojej ceny.

Używam tego produktu od:roku

sredni

kupilam, bo bardzo lubie clarins, poza tym jest to firma tansza niz inne ekskluzywne marki, a mnie akurat naszla mania lekkiego oszczedzania. wiedzialam, ze to sie zle skonczy, no i zle sie skonczylo ;)

Piekne opakowanie, bardzo eleganckie, super dluga, cieniutka szczoteczka, az sie chce nakladac... ale i przy nakladaniu i po niestety rozczarowanie. Owszem, jest do dobry tusz, ale zadnych rewelacji.
Bardzo niewygodnie sie naklada, pogrubia rzesy zostawiajac na nich dziwne grudki i zgrubienia. jeszcze nie udalo mi sie nalozyc go poprawnie - to znaczy rowno na wszystkich rzesach i na calej ich dlugosci.
Delikatnie sie obsypuje w ciagu dnia.
Trzeba jednak powiedziec, ze usuwa sie go bez problemu.

Używam tego produktu od: miesiaca