L'Oreal Paris, Sublime Bronze, Self-tanning Milk, Mleczko samoopalające do twarzy i ciała

Sublime Bronze zawiera kwasy AHA wygładzające skórę i nadające jej jednolity kolor. Wyjątkowo delikatna formuła pozwala na idealne rozprowadzenie na skórze i tym samym naturalny efekt. Długotrwale nawilża skórę (12 godzin).
Już po godzinie widać pierwsze efekty.Opalenizna jest jednolita, naturalna. Skóra jest delikatna i satynowa.Nie zawiera filtrów słonecznych. Nie chroni przed słońcem.

Cena: 36 zł / 150 ml

nic wartego polecenia

Kupiłam go z polecania ale niestey rozczarowałam się.
Plusy:
- ładny zapach
- dobrze sie nakłada, przyjemna konsystencja
- ładny kolor, ale troche zbyt intensywny

Minusy
- zostawia smugi w takich miejscach jak stopy, dłonie- po 1-2 dniach dłonie są blade w porównianiu do nadgarstków i rąk więc kolor zbyt sie odcina
- źle się zmywa, wręcz miałam od niego czarną wannę która musiałam przez to szorować
-nie nakładam go na twarz w obawie przed tymi właśnie smugami

Wcale nie taki straszny ;)

Jest OK. Bardzo dobrze sie rozprowadza, na mojej skorze nie smierdzialo az tak bardzo, nawet w ciagu dnia czulam ladny zapach kremu, nawilza skore. Efekt widoczny bardzo szybko, na opakowaniu napisane jest ze w przeciagu 2 godzin, na mojej skorze pojawil sie ladnym zlotawy kolor opalenizny juz po ok 30 minutach.

Kolor uzyskany po nasmarowaniu pewnie zalezy od Twojej karnacji. Ja mam ciemniejsza i na pewno efekt jaki uzyskalam to nie jest mocna opalenizna, ale lekkie podkreslenie;) Stosuje od kilku dni i jak na razie przyznaje ze jeszcze czekam az moze sie tonacja brazu poglebi ;) poki co, jest ok:)

Jedynym minusem moze byc cena, ktora mimo wszystko nie pokrywa sie z oczekiwaniami.

Używam tego produktu od: od nie calego tygodnia

można spróbować

Ogólnie wolę z tej samej serii samoopalacz w żelu jakoś tak mniej się \"klei\" i szybciej wysycha.Pompka nie pozwala na zużycie produktu do końca za to efekt widać już po 1wszym smarowaniu dość widocznie.I ten zapach ale taki urok samoopalaczy niestety.Mogę śmiało polecić choć nie jest to mój faworyt często z racji promocji do niego wracam :)

Używam tego produktu od: od 2 lat
Ilość zużytych opakowań: nie jestem w stanie podać

Manicure - pastelowe paski

balsam lekko brązujący:(

Kupiłam tez produkt, ponieważ nie było akurat Garniera. Był jakieś 20 zł droższy, wiec myślałam , że będzie lepszy, a tu kicha...
Konsystencja ok, lubię kremowe bo mają lepszy poślizg niż np. pianki i można dokładniej rozprowadzić. Niestety nie daje koloru praktycznie żadnego (po Garnierze przy 1 zastosowaniu jestem ładnie opalona). Miałam bardziej opalające balsamy brązujące, ten niestety nie spełnia moich oczekiwań jeśli chodzi o intensywność opalenizny.

Za 40 zł nie polecam i w ogóle nie polecam:(
Na szczęśćie już się skonczył;)

Używam tego produktu od: kilka m-cy

cena nieadekwatna do jakości

Kupiłam ten produkt z myślą o nadaniu mojej bardzo jasnej skórze nieco letniego blasku,ale niestety z Lorealem to niemozliwe.Skóra nabiera bardzo nieprzyjemnego zapachu pół godziny po nałożeniu mleczka.Faktycznie efekt opalenizny widoczny jest bardzo szybko ale z bronzem nie ma on zbyt wiele wspólnego.Ja byłam po prostu pomarańczowa.Teraz próbuje wykończyć pozostałość opakowania mieszając samoopalacz z balsamem.Odradzam!!!

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w traknie pierwszego

tragedia jakich mało

Najbardziej beznadziejny jaki udało mi się w życiu trafić.Na początku faktycznie pięknie pachnie i przyjemnie się nakłada ale to na tyle z plusów.Kolor wychodzi przerażający-intensywnie żółto-pomarańczowy, z naciskiem na żółto.W dodatku w ciągu jednego dnia zaczyna się łuszczyć, coś strasznego, jak rybie łuski schodzi z twarzy...Człowiek wygląda jakby był żółty, a punktowo miał różowe plamy własnej skóry.Horror.W dodatku mimo, że sam z siebie się łuszczy, to to co zostaje jest oporne na działanie pilingu.Podejżewam, że jakikolwiek samoopalacz za 5 zł byłby lepszy od tego badziewia.Tym, którzy się zdecydują wypróbować radzę załatwić sobie kilka dni odosobnienia, bo napewno trzeba będzie się ukrywać:)

Używam tego produktu od:użyłam 2 razy
Ilość zużytych opakowań:odrobina pierwszego i do śmieci

TRAGEDIA!!!

Bardzo żałuję tego zakupu.
Po Loreal spodziewałam się czegoś lepszego:(Nie dość,że efekt jest widoczny dopiero po 3 użyciach! a to nie jest balsam brązujący! To na dodatek efekt jest tragiczny! Brzydki żółto - pomarańczowy kolor!O niebo lepiej spisuje się balsam ziaji, a jest kilkakrotnie tańszy od tego niewypału!Fatalny wybór!

Podsumowując :szkoda kasy!

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

przeciętny

Nic szczególnego, dosyc szybko sie wchłania, raczej nie robi plam i smug, ale odcień mogłby być naturalniejszy-niestety lekko pomarańczowy. Opalenizna nie jest tez zbyt trwała, a co najgorsze-zapach.
Ogólnie nie jest zły, ale wiele mu brakuje do ideału...

Używam tego produktu od:roku (ale przestałam)
Ilość zużytych opakowań:1 i troche drugiego

Uwielbiam go.

Jest cudowny.świetnie sie nakłada ,ślicznie pachnie.Efekt jest naprawdę bardzo bardzo naturalny.Chyba nigdy nie miałam po nim żadnych plam! Co ważne ,dobrze nawilża skore.Jak dla mnie jest idealny ,choć lepsza, tego akurat samoopalacza WERSJA jest w sprayu, gdyż inne samoopalacze w w sprayu zostawiają straszne plamy.Nie wiem czy w Polsce jest dostępny ten sprayu,ale jak tak ,to jest ciut lepszy ,może nie tyle co lepszy,a wygodniejszy.

Używam tego produktu od:Ponad rok
Ilość zużytych opakowań:Kilkanascie

Lepszy żel

Jest dobry, ale jak u mnie to aplikacja na skorze musi byc bardzo dokladna.
W innym razie pozostawia śladu.
Znacznie lepszy pod tym wzgladem jest żel Loreal.

Używam tego produktu od: paru miesiecy

smierdzi ...

wlasciwie jesli chodzi o efekt samoopalania to jest calkiem niezly, przy mojej ciemniejszej karnacji opalenizna wychodzi brazaowa :) dobrze sie rozprowadza, nie robi "zaciekow" w zwiazku z tym ;)
ale ten zapach..... ochyda!!!!
mam inny samoopalacz, L`Oreal zreszta ;)
dlatego tego nigdy juz nie kupie ;)

Używam tego produktu od: rok temu
Ilość zużytych opakowań:1 niecale

Dla początkujących

Pierwszy moj samoopalacz loreala, obecnie uzywam zelu brązującego sublime bronze, napisalam ze wiecej go nie kupie, bo uwazam ze to kosmetyk dobry na poczatek a jesli ktos chce uzyskac naprawde piekny efekt opalenizny polecam inne samoopalacze Loreal:)