Joanna, Naturia, Szampon z odżywką z kokosem i migdałem

Joanna, Naturia, Szampon z odżywką z kokosem i migdałem

Szampon z odżywką Naturia został opracowany specjalnie z myślą o pielęgnacji wszystkich rodzajów włosów. Nowa receptura wzbogacona o naturalne ekstrakty roślinne zapewnia włosom i skórze głowy zdrowy i piękny wygląd. Po zastosowaniu szamponu nie jest konieczne stosowanie dodatkowej odżywki.
Kokos - bogaty w cenne składniki, posiada właściwości nawilżające i odżywcze
Migdał - zawiera proteiny wygładzające i zmiękczające włosy

Wspaniałe rezultaty:
Piękny i zadbany wygląd włosów
Włosy miękkie i przyjemne w dotyku
Dobrze się rozczesują i układają
Szampon dostępny jest również w saszetkach 10 ml.

zapach na nimus

Szampon świetnie odświeża, pięlegnuje włosy oraz ich nie obciążą. Dostępny i tani. Dodatkowo też wydajny i opakowanie bez zarzutu.
Jest jednak niestety jedna rzecz na minus- zapach kokosa. Jest za mocny.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Dobry jak cała Naturia

Bardzo lubię szampony z serii Naturia. Jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłam. Świetne produkty w świetnej cenie.

Zalety:
- powszechna dostępność
- cena
- estetyczne i wygodne opakowanie
- solidne zamknięcie
- szata graficzna sugeruje wersję zapachową produktu
- wydajny
- dwie wersje pojemności
- nie podrażnia
- bardzo dobrze się pieni
- włosy są miękkie i pięknie błyszczą
- nie obciąża włosów i nie powoduje ich przetłuszczania

Wady:
- brak

Ilość zużytych opakowań: 4 - 4

Pierwsze wrażenie wzbudza mój zachwyt

Przyznam się bez bicia że używam go od niedawna więc moja ocena może ulec modyfikacji. Na chwilę obecną szampon sprawuje się wspaniale. Włosy zawsze po myciu hojnie odżywiam. Co 2 dzień myję siemieniem więc nie stosuję go codziennie tylko co 2 dni i zawsze "w towarzystwie" odżywki.
W moim przypadku:
+Szampon dobrze myje włosy
+Nie plącze ich nadto- mam tu na myśli rozczesywanie włosów po odżywieniu. Są szampony które nawet po odżywce utrudniają rozczesywanie, ten nie.
+Dobrze się pieni
+Włosy są miękkie, delikatne i miłe w dotyku
+Delikatnie nabłyszcza włosy
+Ładnie pachnie. Zapach utrzymuje się na włosach przez cały dzień.
+Nie podrażnia mi skalpu
+Cena, Konsystencja, Wydajność, Opakowanie

-Nie najlepsza dostępność.

Póki co nie mam do niego zastrzeżeń. Mam nadzieję, że po czasie będzie mi służył równie dobrze jak teraz. Polecam wypróbować. Moje włosy są wymagające-bo mieszane, bo długie do pośladków i wypadają garściami. Ten szampon bardzo miło mnie zaskoczył. Polecam!

Używam tego produktu od: Tydzień
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego opakowania

Większa obiętość włosów w 5 minut

nie,nie i jeszcze raz nie!

Troszkę zdziwiłam się pozytywnymi opiniami na temat tego szamponu no ale cóż nie wszystkim musi to samo służyć.Jak dla mnie plusem jest tylko zapach,a tak uważam,że jest okropny.Słabo się pieni,włosy są sztywne i szorstkie w dotyku,po umyciu miałam problem z rozczesaniem włosów bo były całe poplątane.Nawet po wyschnięciu były nieprzyjemne w dotyku,a na drugi dzień włosy były już nieświeże...Nigdy więcej nie użyję już tego szamponu,pomimo,że nadal mam na półce jeszcze pół butelki...szkoda włosów

Ilość zużytych opakowań: jedno nie całe

Bardzo dobry

Ten szampon jest dobry. :)

Zalety;
- tani,
- dobrze dostępny
- ładnie pachnie
- widoczne jest ile pozostało produktu
- trochę wyczuwa się dodatek odżywki

Wady;
- jest troszkę za rzadki jak dla mnie i przed to trzeba używać dużo produktu

Ogólnie jestem bardzo z zakupu, polecam do wszystkim :D !!

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: nie całe jedno

Jeden z lepszych produktów!

Używałam go w wakacje. Od razu bardzo spodobał mi się zapach, który dość długo się utrzymywał na włosach. Na następny dzień włosy miałam miękkie i były przyjemnie w dotyku. Cena bardzo atrakcyjna oraz wygodna butelka.

Używam tego produktu od: używałam przez 1-2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedna butelka

Jestem na NIE

Jak dla mnie ten szampon ma dwie zalety - pięknie pachnie i jest wydajny.

Poza tym widzę same minusy:
- swędzi mnie po nim głowa i właściwie już podczas mycia mam ochotę się zadrapać:(
- włosy są po nim oklapnięte i śliskie - jakby oblepione czymś dziwnym, jakby były sztuczne
-skład szału nie robi

Nie polecam.

Używam tego produktu od: dwa mycia
Ilość zużytych opakowań: próbka

Świetny

Kupiłam ten szampon wyjeżdżając, skusiła mnie obietnica kokosowego zapachu oraz fakt, że to 2w1.
I muszę przyznać, że zamieszkał w mojej łazience już na stałe :)

Zalety
+cena
+zapach! utrzymuje się na włosach jeszcze kilka godzin po myciu
+dobrze zmywa nawet oleje
+nie wzmaga przetłuszczania

Wady
-słaba dostępność
-mimo obiecanej odżywki włosy się plączą

I tak zawsze używam po nim odżywki więc jej brak mogę wybaczyć, bo szampon zapachem wynagradza wszystko!

Używam tego produktu od: Dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Dwa

Słaby :(

Zachwycona odzywkami Joanny z serii Naturia sięgnęłam po ten szampon.
Niestety - zawiodłam się.
- zapach słabiutki i bardzo ulotny (w porównaniu do kokosowego Timotei - żaden)
- słabo się pieni a włosy pozostawia matowe, suche, bez połysku
- odżywienia nie odczułam zupełnie
Szampon zdecydowanie nie dla mnie.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

mniam mniam

Przez bardzo długi czas zmagałam się z uporczywym łupieżem, którego pochodzenia nie potrafiłam określić. Używałam różnych szamponów drogeryjnych, zazwyczaj tych droższych i "niby" lepszych. Zazwyczaj po skończonej kuracji przeciwłupieżowej wracałam do nich i ku mojemu przerażeniu łupież powracał. I tak męczyłam się przez długi czas, dopóki mój budżet powiedział "dosyć". Z braku laku zakupiłam szampon Joanny. I tak....

Plusy:
- Nareszcie pozbyłam się łupieżu! To niesamowite, ale szampony od Joanny jako pierwsze nie robią mi masakry ze skórą głowy. Wreszcie mogę nosić czarne rzeczy bez ciągłego sprawdzania czy nie wyglądam na niechluj.
- Bardzo ładny zapach, który utrzymuje się długo. Poza tym ubóstwiam kokos i mogłabym się inhalować tym szamponem.
- Cena
- Polski producent
- Dostępność

Wypróbowałam już prawie wszystkie zapachy i jak dla mnie wszystkie są świetne.

Minusy:
- Używany solo pewnie plącze włosy niemiłosiernie, ale ja nie mam z tym problemu, bo i tak zawsze używam odżywki.

Polecam wszystkim! Cudeńko za małe pieniądze! Ja będę im wierna już zawsze!

Używam tego produktu od: dwa lata
Ilość zużytych opakowań: wiele

BARDZO MIŁE, MIĘKKIE WŁOSY .... :)

Kupiłam ten szamponik za 4,90zł (małą buteleczkę, zatem myślę, że przepłaciłam)w jednym z osiedlowych sklepików. Szampon wzięłam w nagłym "porywie chwili", nie był mi "niezbędny", gdyż w łazience czekało na mnie 6 innych szamponów. Skusiłam się jednak, gdy zobaczyłam połączenie - kokos&migdał- :D Po powrocie, podczas wieczornego brania prysznica, umyłam włosy tym szamponem i ... już od pierwszej chwili byłam zadowolona - zapach bardzo miły, włosy gładkie i nie wymagały dodatkowych odżywek. Dla długich włosów - mało wydajny. W sumie:warto spróbować. Lubię szampony z Joanny! :)

Ilość zużytych opakowań: kończę 1

slodki...:)

po szampon siegnelam z ciekawosci. uwielbiam naturie z miodem i cytryna, ale zapragnelam odmiany ;)
z racji tego, iz jest to szampon z odzywka, mialam pewne obawy przed obciazaniem wlosow, ale na szczescie niepotrzebnie. po uzyciu czupryna jest lekka, swieza, puszysta. szampon pachnie wyjatkowo slodko i przyjemnie, podoba mi sie i z pewnoscia do niego wroce. :)

Używam tego produktu od: ponad miesiaca
Ilość zużytych opakowań: do tej pory jedno