Bourjois, YES to volume NO to clumps (Mascara)

Bourjois, YES to volume NO to clumps (Mascara)

Tak - dla pogrubiania;
Nie - dla sklejania.

Maskara pogrubiająca z grzebykiem rozdzielającym rzęsy. Występuje w kolorze czarnym i brązowym.

też mnie zaskoczył

również jestem zaskoczona efektem "teatralnych "rzęs przy jednoczesnym łatwym malowaniu.Ja także skorzystałam z porady pani z Douglasa.Pierwotnie chciałam zakupić tusz Lancome "Fatale"który posiada grzebyk zamiast szczoteczki.byłam jednak pełna obaw jak poradze sobie z malowaniem grzebykiem i wtedy pani poleciła mi właśnie Bourjois w bardzo przystępnej cenie.Na wypadek gdyby ta forma aplikatora nieprzypadła mi do gustu.I jestem bardzo zadowolona!Zarówno z grzebyka, efektu wyraźnych rzęs i z ekonomicznego zakupu.Muszę dodać, ze nosze soczewki kontaktowe wiec szczególnie zwracam uwagę na jakośc tuszu.Ten jest bez zastrzezeń.

Używam tego produktu od:3 tyg

Miłe zaskoczenie

Nie jestem mistrzynią w malowaniu się, i dla tego przeważnie nie rzucam się na nowości i dziwactwa w obawie, że nie poradzę sobie z takim specyfikiem. Ostatnio używałam tuszu tej samej marki - Maxi Frange. Początkowo biała baza była problemem, ale po pewnym czasie nauczyłam się nakładać ten tusz i jestem z niego naprawdę zadowolona. Jednak tusz się skończył, a ja pobiegłam do perfumerii po nowe opakowanie. W Douglas pani jednak poleciła mi ten właśnie nowy tusz tej marki. Jak zobaczyłam, że zamiast szczoteczki jest grzebyczek, byłam raczej na nie. Po przeczytaniu tylu negatywnych recenzji na temat grzebyczka w tuszu innej marki, po prostu obawiałam się, że to zbyt sokomplikowane jak dla mnie urządzenie. Jednak stwierdziłam, że zaryzykuję. zachęciął mnie cena produktu, bo z racji tego, że to nowość, jest w niższej, promocyjnej cenie. Zapłaciłam za niego 29,90zł, a jego normalną ceną ma być 39,90zł.
Przybiegłam do domu i postanowiła od razu przetestowac nowy nabytek. Przygotowałam sie na prawdzi wojnę z tuszem.
A tu ... niesamowite!!! pozytywne zaskoczenie!!!
Nigdy tak szybko nie pomalowała rzęs! Tusz nakłada się bardzo łatwo i UWAGA!!! Absolutnie nie skleja rzęs!!! Nawet po nałożeniu drugiej warstwy rzęsy są oddzielone. Szok. Jeszcze nigdy tak sprawnie nie poszło mi malowanie. Rzęsy są pokryte równomiernie, głębokim kolorem, wspaniałe. Tusz nie osypuje się, a rzęsy są miękkie i piękne. Poprzedni mój tusz powodował, że rzęsy były sztywne, a ten tego nie robi. Rzęsy są pogrubione, ale efekt ten jestt naturalny. Jest to idealny tusz na dzień - Naturalny efekt i błyskawiczne wykonanie makijażu. Aha, i jest to pierwszy tusz, przy używaniu którego nie brudzę powieki.
jeżeli ktoś oczekuje modnego dzisiaj efektu sztucznych, teatralnych rzęs (posklejanych, z grudkami), to nie jest to produkt dla niego.
Ten tusz daje efekt naturalny - rzęsy nie są posklejane, są miękkie i pogrubione (efeket pogrubienia jest wyraźnie widoczny, ale nie spektakularny).
POLECAM!!!

Używam tego produktu od: tygodnia