Body Aktiva, Deo-antiperspirant 24h

Body Aktiva, Deo-antiperspirant 24h

Bezalkoholowy, szybkoschnący i delikatny dezodorant w kulce o subtelnym cytrusowo-miętowym zapachu. Testowany dermatologicznie. Zapobiega poceniu się i wydzielaniu przykrego zapachu jednocześnie pielęgnując skórę. Bioaktywne składniki z lasów fińskich - sok z brzozy i ekstrakt z sosny - zapewniają skuteczną pielęgnację i ochronę dla skóry.

Cena: 20zł/ 60ml

super

kurcze dziewczyny mam problem gdy pierwszy raz się z nim zetknęłam -dostałam od kuzynki ; po prostu cudo polecam ale tydzień temu mi się skończył , kuzynka wyjechała za granice a ja nie wiem gdzie go kupić szukam i szukam i nic może ktoś mi pomóc apteka/drogeria a jeżeli internet to dajcie sprawdzony link

ale tak jak pisałam naprawdę świetny , jedyny minus to to że długo schnie ;) - polecam

naprawdę dobry

Bardzo lubię kosmetyki lumene, chociaż zdecydowanie częściej kupuję z tej firmy kolorówkę. Ten antyperspirant naprawdę miło mnie zaskoczył.

Plusy:
- przyjemny zapach;
- wysoka skuteczność;
- nie brudzi ubrań.

Minus:
- dość wysoka cena

Mój ulubiony

Jest to najlepszy antyperspirant, jaki używałam. Oczywiście nie likwiduje zupełnie pocenia się, ale zdecydowanie je zmniejsza. W 100% likwiduje nieprzyjemny zapach i nawet jak trochę spoce się pod pachami, zupełnie tego nie czuć, nawet po całym dniu. Chociaż sam zapach dezodorantu nie podoba mi się, to jednak po zetknięciu ze skórą staje sie bardzo przyjemny, taki świeży.
Kosmetyk nie jest najtańszy, ale będę kupowała, bo efektami jestem zachwycona i do tego jest bardzo wydajny.
Jego wadą jest to (podobnie jak w przypadku innych dezodorantów w kulce), że dosyć długo wysycha. Najlepiej po jego nałożeniu odczekać kilka minut, zanim założy się bluzkę (a nie zawsze mam te kilka minut, bo wiecznie się gdzieś spieszę ;)).
Aha, i jedno z najważniejszych, NIE brudzi ubrań!

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego