Hydrabase Creme Lipstick (Kremowa pomadka do ust)

Hydrabase Creme Lipstick (Kremowa pomadka do ust)

Pojemność 3,5 g

Kremowa, nawilżająca pomadka do ust. Dostępna w wielu odcieniach.
Zalety:
- bardzo ładnie podkreśla ust,
- nawilża, zmiękcza, chroni i odżywia usta,
- pozostawia satynowe wykończenie z lekkim połyskiem,
- długotrwała i wydajna,
- delikatna, kremowa konsystencja łatwo się rozprowadza i harmonizuje z makijażem.

Cena: ok. 100zł / 3,5g

Świetna

Pomadka naprawdę warta polecenia i wyjątkowa. Usta mają przepiękny kolor i naprawdę długo się utrzymuje! Inwestycja udana ;)
Jedyna w swoim rodzaju, uważam, że warto mieć taki gadżet w swojej torebce bo na pewno długo nam posłuży!

Ilość zużytych opakowań: 2 niecałe opakowania

wspaniała

Posiadam kolor 126 Lily Beige.
Jest to mieniący się delikatny beż z akcentem brudnego różu.
Kolor przepiękny.

Co do właściwości cenię ją sobie przede wszystkim za trwałość. Pomadka trwa na ustach, schodzi po paru godzinach - równomiernie.
Wspaniała konsystencja.
Wydajna, wystarczy jedno machnięcie po wardze aby uzyskać pożądany kolor.

Zdecydowanie ją polubiłam :)

Ilość zużytych opakowań: 1/4

3 razy tak !

Jestem szczęśliwą posiadaczką 3 kolorów

-Sensible - kremowy nude. usta \'cieliste\' . Na tę pomadkę nakładam jeszcze błyszczyk dla lepszego efektu

- Felin - brązowy z lekkim odcieniem...pomarańczowego(?). Moja ulubiona z wszystkich trzech, bo jak dla mnie to balsam/błyszczyk/pomadka w jednym. Kolor pięknie podkreśla usta\\

- ? - nazwy trzeciej nie pamiętam. Jest to kolor Beżowy z domieszką pomarańczowego. Nie używam go zbyt często. Zazwyczaj w okresie letnim :)

Pomadka jest. co tu dużo mówić, dobra. Ja nakładam ją pędzelkiem by nie malować nią okolic wkoło ust ;) Widzę obiecane nawilżenie.

Jeden minus - ciemniejsze kolory kryją dobrze. gorzej z jasnymi jak np Sensible, który muszę rozprowadzać kilka razy by mieć efekt

Używam tego produktu od: ponad 2 lata
Ilość zużytych opakowań: w trakcie używania trzech

Chanel - Mademoiselle Privé

najlepsza

Nie będę się tutaj długo rozwodzić na temat tego produktu ;-)) Jak dla mnie jedna z najlepszych pomadek jakie miałam. Mega trwała, piękne kolory. Nie wysusza, nie podkreśla suchych skórek. Jak dla mnie ideał

Ilość zużytych opakowań: 1szt.

Trwała, piękna...

To moja 3 Chanelka i kolejny zachwyt.\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\nMam kolor 66 Vanity- niestety kolekcja juz niedostepna w Polsce, a wielka szkoda.Kolor mocy ciepły róż z taką lekką brzoskinioą poświatą. Pomadka jest kremowa z satynowym wykończeniem. Ja uzywam na wykremowane usta, bo wg mnie pomadka jest zby tępa i krem daje jej poślizg i nawilżenie.Jest bardzo trwała, naprawdę długo wytrzymuję bez jedzenia 2-3godziny, ale nie znam pomadki dłuzej trzymajacej się ust- chyba ze jakas mega matowa. I czasem jak dziewczyny piszą, ze jakaś pomadka trzyma się 5-6 godzin to to są jakieś bzdury. Takich pomadek nie ma !.Na ustach wygląda subtelnie.\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\nDelikatny zapach różany, tak bardzo lubiany przeze mnie w kosmetykach.\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\nPomadka wydajna. Jak schodzi, to zastawia ładne zabarwienie ust.\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\n Minus cena, ale jakość kosztuje i nie widziałam efektu nawilżania, ale tez nie wysusza. Zresztą nie oczekuję od kosmetyków kolorowych efektów pielęgnacyjnych, bo nie takie jest ich zadanie.

Jedna z moich ulubionych : -)

Pozostaję jej wierna od kilku dobrych lat i zawsze mam w swojej torebce : ).

+ Trwałość,
+ Śliczne kolory,
+ Nie wysusza ust,
+ Nie wymaga poprawek,
+ Nie uwydatnia suchych skórek na ustach,
+ Eleganckie, ponadczasowe opakowanie.

Używam tego produktu od: kilku lat

Ilość zużytych opakowań: dużo :-)

Spodziewałam się więcej

Uwielbiam drogie pomadki. Jednak ta była zdecydowanym rozczarowaniem. Swego czasu używałam tej szminki w kolorze strażackiej czerwieni. Pomadka miała intensywny kolor, ale za dużo drobinek. Strasznie się świeciła. Nie była trwała i wysuszała wargi. Opakowanie ni było trwałe- jak np. Rouge Coco. Po jednym upadku na płytki w łazience rozwaliła się "nakrętka". Po Chanel można spodziewać się więcej.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: o poakowań

Dobra, ale nie nadzwyczajna

Posiadam numer 52, zgaszoną czerwień. Kolorek naprawdę bardzo długo utrzymuje się na ustach. Nie zauważyłam nawilżenia.

Plusy:

:) długo utrzymuje się na ustach
:) nie zmywa się przy piciu napojów
:) przyjemny zapach

Minusy:

:( cena
:( brak nawilżenia

no.1 wśród szminek

Ocenię te szminki z perspektywy czasu, gdyż od kilku lat sporadycznie maluję usta.

Jeszcze kilka lat temu nie wyobrażałam sobie wyjścia z domu bez pomalowanych ust, testowałam wtedy wiele szminek, głównie z górnej półki, i Chanel były niekwestionowanym no.1. Natomiast do lżejszego makijażu ust preferowałam szminki Estee Lauder Pure Color bądź błyszczyki Chanel, ale bodaj w 2003 roku EL miał bardzo fajną edycję błyszczyków pryzmowych, które nieodłącznie kojarzą mi się z wprowadzanym na rynek w tamtym czasie Chanel Chance.

Jeśli miałabym wrócić do malowania ust z pewnością podąże utartą ścieżką i ponownie sięgnę po Chanel lub EL. Dodam jeszcze, że poprawki przy Chanel nie były potrzebne, przy EL niestety tak.

Chanel ma dobre i trwałe pomadki o ciekawej palecie barw - zawsze można coś dla siebie znaleźć. Około roku 2000-2001(?) kupiłam bardzo ładną bordową szminkę z brokatem i lakier w tym samym kolorze - efekt był fantastyczny, szminka pomimo ciemnej barwy była "przyklejona" do ust i minimalnie brudziła szkło. Natomiast do codziennego użytku miałam bardziej neutralne barwy od złotych beży po brązy i nigdy się nie zdażyło, żebym była niezadowolona z makijażu ust. Polecam też lakiery Chanel pod kolor szminek.

Nie testowałam nowszych szminek Chanel, jak np rouge allure, które pojawiły się po moim zerwaniu z makijażem ust, więc nie wiem czy wszystkie pomadki Chanel są równie dobre.

Na plus zaliczam ich cenę, która w stosunku do jakości była i jest racjonalna.

Używam tego produktu od: używałam ich dość długo
Ilość zużytych opakowań: miałam nimi zawaloną całą kosmetyczkę przez kilka długich lat

Ideał!

Uwielbiam szminki i ciągle jakieś kupuję: czerwone, złotawe, w odcieniach brązu. Lubię zwłaszcza intensywne, ciemne odcienie, a przy takich trwałość to sprawa bardzo istotna. Ba, nie tylko trwałość - przy ciemnej szmince wszystko musi być perfekcyjne, w innym wypadku można się tylko oszpecić. Rouge Hydrabase to była moja druga szminka tej firmy i sprawuje się znacznie lepiej niż Rouge Allure. Mam kolor Lotus Rouge, ciemny i głęboki. Używam go razem z konturówką Chanel i tak dobrego zestawu nie miałam nigdy. Szminka utrzymuje się na ustach przez wiele godzin, pomimo jedzenia i picia. Praktycznie nie wymaga poprawek, nadaje się nawet na libacje, gdzie wódkę pije się z gwinta (pomijając sprawę eleganckiego makijażu na takich imprezach). Ma dość intensywny różany zapach, ale jest to przyjemna woń. Opakowanie, jak zwykle u Chanel, minimalistyczne. Za tę szminkę zebrałam wiele komplementów zarówno od kobiet (które znają się na rzeczy) jak i od mężczyzn. Jaką satysfakcję sprawia, gdy kolega, opisując dziewczynę poznaną na imprezie mówi:"No i wiesz, miała czerwone usta, wyglądało to tandetnie, wypiła jedno piwo i miała twarz jak klaun, jak się nosi taki kolor, to trzeba go nosić jak ty!".

Na pewno wkrótce kupię jakiś inny odcień czerwieni z tej serii.

Używam tego produktu od: półtora roku

NAJLEPSZA

Obecnie mam odcień "Baby Gold" i zdecydowanie jest to jedna z najlepszych pomadek jakie do tej pory miałam przyjemność testować.
Pomadka, o dziwo, nawilża usta, ma przepiękny kolor, który przyciąga spojrzenie nie tylko wielu facetów, ale również wielu zazdrosnych kobiet. Absolutnie nie podkreśla suchych skórek, jest to szminka, którą bez najmniejszych oporów można nakładać na suche usta, ponieważ ona absolutnie tego nie uwydatni ;-) Mało ?!
Pomadka jest niesamowicie trwała, choć może się to wydawać nie możliwe, utrzymuje się naprawdę większość dnia na usteczkach. Naprawdę polecam, polecam i jeszcze raz polecam wszystkim ;-))
Jedyny jej mini minus to zapach takiej klasycznej, zwykłej szminki, alee nie każdemu to przeszkadza

Używam tego produktu od: prawie roku
Ilość zużytych opakowań: dwa

cudeńko

Świetna, nawilzajaca i trwala pomadka :)
Uzywam kolorow jasno rozowego- rose baby i złotego baby gold. Obie sa swietne, nadaja ustom dosc intensywny kolor i maja piekny rozany zapach, nie wspominajac takze o opakowaniu,ktore jest piekne,klasyczne. Jedynym minusem jest cena,ale niestety za jakosc trzeba słono zapłacic.