Anagenese, Contour Des Yeux Soin Total Anti-Temps (Odmładzający krem pod oczy)

Anagenese, Contour Des Yeux Soin Total Anti-Temps (Odmładzający krem pod oczy)

Krem odżywczy zapewniający skuteczną pielęgnację skóry wokół oczu. Działanie: odbudowywuje powierzchnię naskórka, wzmacnia elastyczność i jędrność, zapewnia optymalny poziom nawilżenia, likwiduje i przeciwdziała oznakom zmęczenia (sińce, worki), wygładza zmarszczki i hamuje powstawanie nowych, wygładza powieki i naskórek pod oczami.

Super

Co prawda nie wierzę w kremy-cud, które są w stanie usunąć zmarszczki, albo sińce pod oczami, ale ten naprawdę spełnia moje oczekiwania. Konsystencja bitej śmietany, dosyć gęsta, ale wchłania się natychmiast. Skóra jest bardziej napięta, wygląda na bardziej wypoczętą, zmarszczki są mniej widoczne. Wydajny.
Cena jest straszna, kupiłam na Truskawce dużo taniej, w "normalnym" sklepie nigdy bym nie dała tyle za żaden krem pod oczy. Ale za truskawkową cenę naprawdę warto.

Używam tego produktu od: 3 m-cy

cudo!

Jestem nim zachwycona, podobnie jak kremem do twarzy z tej samej serii. Nietłusty, wydajny i spełnia wszystkie obietnice producenta. Nie podrażnia okolic oczu, likwiduje oznaki zmęczenia (często niedosypiam i dużo palę, a sińców ani śladu). Dobrze nawilża i odżywia. Skóra pod oczami jest gładka i elastyczna a oko pełne blasku. Na dodatek likwiduje zmarszczki -moje maleństwa po miesiącu się wygładziły a nowych nie przybyło:). Na pewno na długo nie rozstanę się z tym kremem! Orlane odkryłam dzięki tej serii właśnie i od tej pory jestem ich wielką fanką.

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:rozpoczęłam 2