Moisture Surge, Face Spray (Mgiełka do twarzy)

Moisture Surge, Face Spray (Mgiełka do twarzy)

Nawilżająca mgiełka do twarzy bez substancji zapachowych. Natychmiast podnosi poziom nawilżenia skóry i przynosi ulgę. Aktywna woda aloesowa sprawia, że skóra staje sie wygładzona i delikatna.
Butelka z rozpylaczem. Można stosować na makijaż spryskując z odległości ok 25-30 cm.

nawilżające
w butelce, w sprayu
płyn
>100ml

lubie go :)

Po tym jak zaczelam przyjmowac retinoidy moja twarz zaczela byc bardzo sucha.... nawilzalam ja regularnie maskami, kremami, roznymi serum nawilzajacymi... mimo to ciagle towarzyszylo mi uczucie sciagniecia, a nalozony podklad, nawet na bardzo silnie nawilzajacy krem wałkował sie na suchych skorkach.... Dramat, i wtedy przyszla mi na pomoc seria clinique moisture surge :) Kocham cała, krem jest rewelacyjny, b. niepozorny, lekki, zelowy,ale rewelacyjnie nawilza i nie obciaza twarzy <3 Do tego maska i krem pod oczy, rewelacja :) I w koncu skusilam sie rowniez na spray, ktory mozna uzywac na i pod makijaz :) Nie zawiodlam sie :)

Uzywalam go glownie na makijaz, kiedy pojawialy sie suche skorki, albo uczucie sciagniecia, wtedy pryskalam nim cała twarz - przynosil natychmiastowa ulge, a skorki sie wchłaniały (przestały byc widoczne) :) z drugiej strony nie narusza on w ogole makijazu, ani tuszu, ani podkladu :)

oczywiscie racje maja osoby, ktore mowia ze nie jest on cudotworca i nie nawilza doglebnie twarzy tak jak np. krem, ale przynosi ulge wtedy, keidy kremy uzyc juz nie mozemy (na makijaz wlasnie), z drugiej storny w przeciwienstwie dowody termalnej ma odczuwalne wlasciwosci nawilzajace - skora jest nawilzona i daje uczucie komfortu na dluzej, niz 5min po zastosowaniu :)

Zdecydowanie polecam :)

Używam tego produktu od: pol roku

Krzywdy nie robi,pożytku również nie..

Miałam ten spray w zestawie miniaturek:P Z całego zestawu chyba to cudo najmniej mi się spodobało.Działa trochę jak zwykła woda termalna,choć nie koi skóry jakoś nadwyczajnie.Moim zdaniem jest fajna w roli leciutkiego toniku w celu nawilżenia,lekkiego stonizowania skóry i przygotowania do kremowania buzi.Może być też fajnym gadżetem odświeżającym w czasie upałow.Mgiełka całkiem przyjemnie pachnie;)Nie wysusza skóry,ma lekkie działanie nawilżające.Fajnie sprawdza się w celu zdjęcia pudrowatowaści przy używaniu np.podkładu w kompakcie.Ogólnie bardzo fajnie scala makijaż wiec polecam pstryknąc się kilka razy (oczywiscie z odpowiedniej odległości)na zrobiony makijaż.Moim zdaniem utrwala :) Jeśli chodzi o elementy techniczne.Spray nie zacinał mi się,mgiełka była odpowiednio drobna(żadne wielkie krople),dosyć wydajna;) Nie sądze bym do niej wróciła;) Wole wody termalne,za ułamek jej ceny:)

Używam tego produktu od: znam jakis czas
Ilość zużytych opakowań: mialam jedna mała

zbędny bubel zbierający kurz na półce

Spakowałam na wakcje, myślałam że będzie w sam raz latem na opaloną skórę żeby odświeżyć w ciągu dnia czy odzywić troszkę wieczorem.
Po użyciu ładny zapach i tyle..
Nie zauważyłam żadnych właściwości nawilżających czy odżywczych.
Mega minus - twarz się po nim obrzydliwie lepi! U mnie powodowało to uczucie dyskomfortu, jakby brudnej twarzy.

Seria Moisture Surge jest generalnie nie dla mnie - bardzo słabe produkty :(

Używam tego produktu od: męczę od roku
Ilość zużytych opakowań: 50ml

Premierea Książki Dr Ambroziaka

niby ok

Rewelacji nie ma, tak jak niżej napisano nie jest to konieczna rzecz w kosmetyczce, używam wieczorem, po demakijażu lub jak jest bardzo gorąco i skóra jest przemęczona:
*nawilża,
*lekko chłodzi, odświeża,
*skóra jest po nim delikatna i gładka,
*delikatny, dość przyjemny zapach.

-małowydajny.

Wydaje mi się, że podobny efekt będzie po spryskaniu się wodą termalną albo po delikatnym beztuszczowym kremie.

W sumie jest, bo jest, ale więcej go nie kupię- cena jest jednak zbyt kosmiczna na taki zbędnik.

Używam tego produktu od: parę tygodni

OK, ale bez rewelacji

Działania super nawilżającego nie zauważyłam, używam tej mgiełki raczej do odświeżenia twarzy, tonizowania po demakijażu.

Mgiełka jest bardzo przyjemna w użyciu, aplikacja jest przyjemna nie ma odczucia nagle ochlapanej twarzą wody, szybko się wchłania i tyle:)

Według mnie nie jest to niezbędna rzecz w kosmetyczce, można go kupić, ale nie jest to &quot;must have&quot;, według mnie ma takie same działanie jak zwykła woda termalna.

fajne cacko

Mgiełka idealnie sprawda się do odświeżania twarzy w ciągu dnia, a zwłaszcza przy upałach, do utrwalenia makijażu, ale nie tylko. Czasem używam jej zamiast wody termalnej do spryskiwania pędzli przed nakładaniem cieni - również daje radę. Przyjemnie odświeża, nie ściąga skóry, nie zatyka porów, nie lepi się. Doskonale nawilża. Mam tylko wrażenie, że zostawia delikatny, prawie nie wyczuwalny film na skórze, ale to nie przeszkadza. Myślę, że jest to kwestia bogatych właściwości nawilżających właśnie. Zapewnia długotrwałe uczucie odświeżenia. Polecam, warto zainwestować w ten produkt.

Super na upały

Mgiełka jak mgiełka - nawilża, jednak na krótko. Na lato super rozwiązanie dla mojej cery mieszanej - sama myśl o kremowaniu twarzy przy 30 stopniach na zewnątrz odrzuca mnie, dlatego z ulgą używałam tego sprayu.

Używam tego produktu od:2 m-cy

Cool

Kupiona za granica, w sklepie bezcłowym w czasach, kiedy dolar nisko stoi kosztuje około 60 zl, co jest cena jak najbardziej do zaakceptowania.
Produkt niekoniecznie jest wydajny - choć nie będę się czepiać z uwagi na to, ze ja stosuje go hojnie. Działanie ma dyskretne i takie trochę na słowo honoru, bo producent w tym wypadku wiele nie obiecuje i również wiele się po nim nie można spodziewać. Pomaga nawilżać skore i przywraca jej właściwe PH, niemniej nawilżam skore tak naprawdę kremem a PH jakoś zawsze było dla mnie trudne do zmierzenia.
Niemniej mgiełka bardzo przyjemna, szybka i wygodna w stosowaniu, odpowiednia nawet dla tłustej skory i podobno ma zbawienne działanie długofalowe.
Ja mam dwa opakowania i planuje stosować jedno po drugim, wiec na efekty uczciwie postanowiłam czekać.

Niemniej polecam, obecnie to mój ulubiony tonik.Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

OK!!!

Plastikowa spora buteleczka kryje w sobie płyn, który z powodzeniem można stosować jako tonik. Sprawdza się rozpylany bezpośrednio na twarz, ale mozna nim spryskać płatek kosmetyczny i przetrzeć skórę.
Mgiełka nie ma z założenia zapachu, jednak przy rozpylaniu wyczuwalny jest lekko chemiczna nuta, która po wklepaniu toniku w skórę znika.
Mgiełka ma działanie wybitnie odświeżające - polecam w upalne dni, ale także do codziennej higieny. Ja trzymam ją w łazience i stosuję jak tonik, bo buteleczka trochę jest za duża by ją przy sobie nosić.
Uważałabym ze stosowaniem na makijaż bo spray wypuszcza dość duże krople.

Używam tego produktu od:2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:zaczęłam pierwsze