Skin Doctors Cosmeceuticals, Circle Clear (Krem redukujący cienie pod oczami)

Skin Doctors Cosmeceuticals, Circle Clear (Krem redukujący cienie pod oczami)

Formuła będąca kombinacją 9 aktywnych składników pomaga redukować ciemną pigmentację wokół oczu i rozjaśniać cienie, pielęgnuje i rozświetla skórę. Zawiera m.in. wit.K, arnikę, wit. A. Kuracja trwa 3 do 6 tygodni.
Nie zalecany dla dzieci poniżej 15 lat.

Dziala :)

Na poczatku zaznacze, ze uzywam juz nowszej wersji tego preparatu. własnie koncze 1 opakowanie, ale mam problem z ocena dzialania. W ciagu tego miesiaca leczylam sie rowniez na anemie, wiec nie wiem czy since znikaja dlatego ze zdrowieje czy dlatego ze uzywam tego preparatu. Wydaje mi sie jednak ze to dzieki niemu, gdyz cienie pod oczami mialam zawsze i zawsze byly bardzo duze i fioletowe. Po miesiacu nie zauwazylam wielkich zmian ale cienie zbaladly o jakies 10-20% a dla mnie to juz sukces. Zamierzam kupic 2 opakowanie i jak tylko je skoncze to napisze czy rzeczywiscie pomoglo. (producent obiecuje zadowalajaca poprawe po 2 miesiacach)

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:prawie 1

Wykorzystała: kilka próbek

Dobrze się wchłania i ..działa

Mimo że moje podejście było bardzo sceptyczne to jednak ten produkt spełnił moje oczekiwania
Cienie pod moimi oczami stały sie prawie nie widoczne.
Teraz zamierzam wyprobować nowy produkt tej firmy o takim samym działaniu albo nawet lepszym .
mogę polecić wszystkim którzy maja problem z podkrążonymi oczami,krem jest delikatny,nietłusty i dobrze się wchłania.Smaruje sie nim dwa razy dziennie właśnie w okolicach oczu i jest nawet wydajny.Jak dla mnie nie ma lepszego kremu w tej cenie.Dotychczas a z widocznymi rezultatami. Wiem że są podobne produkty na rynku tanszych producentów lecz żaden z nich nie był tak zadowalający w działaniu jak ten niepozorny skin doctors.

Używam tego produktu od:6 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:2 opakowania