Eau de Cartier Concentree

Eau de Cartier Concentree

W Eau de Cartier najważniejsze były kwiaty - lawenda i fiołek, które rozkwitały w nucie serca.
Teraz bardziej intensywna przyjemność - dominująca jest nuta górna i liście - zielone, silne, wypełniona energetycznym sokiem. Liście kolendry, lawendy, fiołków, które nadają zapachowi roślinną świeżość.
Wcześniej ambra, cedr i paczuli były bardzo dyskretne.
Teraz ambra jest biała, cedr niebieski (o wyjątkowej nucie zapachowej) i dużo więcej paczuli. Zapach niebanalny, kuszący swoją naturalnością.

Cena: EDT 235zł/ 100ml, 277zł/ 200ml

Rekomendacja
na dzień, na wieczór

Ziołowo-słodkawy

Eau de Cartier Concentree kupiłam właściwie w ciemno. Spodobał mi się testowany Eau de Cartier a robiąc zakupy stwierdziłam, ze Concenctree będzie jeszcze lepszy.

Zapach jest niewątpliwie świeży, ziołowy. Czuć w nim dużo świeżej, mokrej wręcz zieleni - liście fiołka? Do tego paczula i mocno wyczuwalna kolendra. Niestety tak jak zwykłe Eau przywodzi na myśl czystość świeżej bawełny tak Concentree ma dla mnie jakąś nutę, która mnie drażni. To chyba yuzu, aczkolwiek głowy sobie uciąć nie dam. Słodkawa, ogórkowa nieco nuta od której nieco mnie mdli a zapach traci na uroku. Być może na męskiej skórze pachnie trochę lepiej i ostrzej. Na mnie jest zdecydowanie za słodki. Szkoda.

Warto poznać, fajny, niebanalny zapach. Ale nie dla mnie.

Butelka piękna. Trwałość bardzo dobra ok 7-8 godzin, projekcja też niezła, zapach jest mocno wyczuwalny przez otoczenie.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno napoczęte

Doceniam jakość ale połączenie nut mi się nie zgadza...

Chciałabym aby te perfumy mi się podobały.

Cieszyłam się pierwszymi minutami ale kiedy nuty serca zaczynają się wyłaniać... po prostu go nienawidzę. To jest dla mnie obrzydliwe, za dużo tego wszystkiego co daje bardzo nieciekawy efekt...

Tak, zdecydowanie pomieszanie z poplątaniem. Sorry Cartier...

gorycz, biel i świeżość

Cudo! cudowna świeżość bez morza, mydła i ogóra.
Gorzkie, roztarte liście fiołka i marchwiana nać, gorzka cytrusowa skórka, chłodna lawenda-nie lawenda, a wszystko skąpane w lodowatej wodzie. Kolendra nie drażniąca, nie rosołowa lecz roślinna. Paczula (pod koniec) pięknie ziołowa.
Jednym słowem - klasa!

Eau de C. Concentree to gorycz idealna na upały; świeża, bardzo elegancka, prostolinijna lecz charakterna.
Obudzi i orzeźwi w najbardziej "zamulony" dzień.
Co ciekawe - niby unisex, a żadnemu z pytanych Panów te perfumy się nie spodobały, nie wiem czemu...
Butla piękna - czysta, klasyczna forma.

W porównaniu do klasycznej Eau de C.: klasyk jest bardziej ulotny i beznamiętny.

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

doskonały

Zapach doskonały, szkoda tylko że na mnie po godzinie jest zaledwie wyczuwalny. Dziwne bo taki Declaration Concentree wisi na mnie prawie dwa dni przyprawiając o ból głowy - normalnie masakra.

Używam tego produktu od:-xx
Ilość zużytych opakowań:-xx

świeże zioła w wodzie z lodem

W pierwszym momencie wszechogarniajaca kolendra i zgniecione łodygi i liście roślin. Zapach bardzo czysty i krystaliczny. Po etapie ziołowym dość krótko trwającym nadchodzi czas na epoke drzew z odrobiną kwiatów. Baza piękna, pudrowa, delikatna ze skojarzeniami czystego lnianego płótna. Zapach bardzo charakterystyczny, rzadko spotykany, niezwykły. Uwaga na pierwsze wrażenie nut głowy- mogą się nie podobać (kuchenna nuda świeżej zieleniny), ale wystarczy chwile poczekac by się przekonac w czym tkwi niezwyklość tego zapachu. Używam i lubie. Wg mnie wcale nie na wieczór a na dzień a wręcz na co dzień. Lubie używać do pracy.

Używam tego produktu od:kilku miesiecy

Niebanalny

Od razu zastrzegam, że ten zapach nie spodoba się każdemu.To nie jest hit na miarę np. "Touch of Pink" Lacoste. Zapach w pierwszym momencie jest wręcz drażniący, ale po chwili... Jest niesamowity. Ja wyczuwam w nim żywicę sosny z aromatem smoły i limonki. Zapach leśny, ostry, intrygujący. Raczej na wieczór, na wyjątkowe okazje. Opakowanie perfekcyjnie proste i piękne.Używam tego produktu od:kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań:kolejna próbka,przymierzam się do pełnowymiarowego opakowania
Edit: Kupilam kilka miesiecy temu pelnowymiarowe opakowanie- sa CUDOWNE!