Krem do depilacji skóry wrażliwej z olejkiem migdałowym

Krem do depilacji skóry wrażliwej z olejkiem migdałowym

Krem Veet do skóry wrażliwej został stworzony specjalnie dla kobiet o wrażliwej skórze. Działa łagodnie i bezpiecznie nawet na najbardziej delikatną skórę. Jego działanie minimalizujące ryzyko podrażnień zostało klinicznie udowodnione.
Aby nadać Twojej skórze jeszcze więcej seksownej gładkości, krem zawiera olejek ze słodkich migdałów - niewiarygodnie skuteczny składnik nawilżający i odżywiający skórę.

Po prostu nałóż go na skórę, poczekaj 5 minut i usuń go wraz z włosami szpatułką Perfect Touch. Skóra nie tylko pozostaje gładka aż dwukrotnie dłużej niż po goleniu, ale również odrastające włoski są bardziej miękkie.
Zawartość opakowania
- 1 tubka kremu Veet (100 lub 200 ml)
- 1 szpatułka Perfect Touch

Nic specjalnego, szkoda używać!

Cena wysoka jak na produkt, który ma działanie mniej więcej takie samo jak jednorazowo maszynka. Powiedziałabym, że góruje nad nią pod tylko jednym względem - nie można się zaciąć. Ale można za to podrażnić - nie polecam stosować w okolicach bikini, bo to naprawdę bardzo piecze. Poza tym już same minusy: cena, samo wykonanie (niełatwe i mega nieprzyjemne), okropny chemiczny zapach, który aż dusi. Owszem, efekt super, bo skóra jest gładziutka, jakby nigdy nie rósł na niej żaden włosek, nie ma podrażnień jak po maszynce, ale znowuż depilacja nie jest dokładna, trzeba ją powtarzać kilka razy w jednym miejscu (czego z resztą nie poleca producent). Włoski odrastają po dwóch dniach, więc szału nie ma.
Plusy
- wygładza skórę
Minusy
- trudność użycia
- nieefektywny
- źle pachnie
- cena
- niemiły zapach
- uczula
- szybko się kończy
- włoski szybko odrastają

Używam tego produktu od: kilka aplikacji na całe ciało
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

fajny :)

Krem do depilacji Veet sprawdza się doskonale! Usuwa wszystkie niechciane włoski i zostawia skórę niezwykle miękką i gładką.

Używam go kiedy potrzebuję szczególnej gładkości i braku podrażnień - na przemian ze zwykłą maszynką do golenia.

kupe lat

Ponad dziesięć lat stosuje kremy veet , ostatnio właśnie ten.Używam do depilacji nóg bikini.i pod pachami.
U mnie świetnie działa ,ładnie depiluje moje "szetlandy". Muszę zaznaczyć ,że należę do tych bujnie obdarzonych prze naturę .Krem może nie jest tani ale warto.Przez jakiś czas zdradziłam go dla maszynki do golenia.Nie wiem co mnie podkusiło bo bikini i pod pachami i tak musiałam srosować VEET.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo.

Cellulit składniki

dobry ale na wybrane partie

Zaznaczam, że używam go tylko do depilacji przedramion i sprawdza się rewelacyjnie. Miałam tragiczne wspomnienia po depilacji tych stref woskiem (wyskoczyło mi tysiące krostek) a depilacja maszynką mogłaby się zakończyć na chirurgii. Krem, wbrew moim obawom, okazał się doskonały, usunął wszystkie włoski i pozostawił moją skórę gładką bez niespodzianek. Aczkolwiek, po depilacji użyłam jeszcze pudru dla dzieci. Zapach jest paskudnie chemiczny i nie do zniesienia, ale warto chwilę pocierpieć. Faktycznie dla wrażliwej skóry idealny, łatwo dostępy, cena znośna, szpatułka dość praktyczna ale mało higieniczna i za to odejmuję gwiazdkę. Włoski zaczęły odrastać po 3 tygodniach malutkie, słabe i ledwo widoczne więc jestem bardzo zadowolona i kupię go ponownie.

Używam tego produktu od: krócej niż miesiąc

Mi pasuje

Kremu używam głównie do depilowania pach i dobrze się sprawdza. Wszystkie włoski są usunięte. Podrażnień nie mam w ogóle.
\\n
\\nPLUSY;
\\n-usuwa wszystkie włoski
\\n-(przynajmniej u mnie) jest wydajny
\\n-nie podrażnia
\\n-lekko nawilżył moją skórę
\\n-włoski odrastają wolno
\\n
\\nMINUSY:
\\n-zapach nie jest straszny, ale utrzymuje się długo w pomieszczeniu
\\n-szpatułka, która nie leży mi w ręku

nie polecam

Krem średni . Jak nałożyłam go na nogi zaraz zaczęły mnie swędzieć , zmyłam warstwę kremu ,ale pozostały czerwone plamy . A co do włosków to średnio je usuwa.Cena jest niestety wygórowana co do jakości . Znalazłam inny -lepszy krem , więc tego nie mam zamiaru kupować . Chociaż inne kremy z veet są moim zdaniem ok.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

NIE POLECAM podrażnił mi skórę i porobił ranki

Niestety ten krem zrobił mi masakrę na nogach,po kilku minutach od nałożenia nogi zaczęły mnie szczypać,zmyłam krem ale nogi bardzo mocno swędziały i piekły,po jakimś czasie pojawiły się ranki normalnie czerwone krwawiące ranki,szok! minęło już kilka dni od depilacji a ja nadal mam czerwone nogi i ranki ma skórze:(

Niezawodny

Nie miałam wobec niego wielkich oczekiwań. Mam cienkie i jasne włoski. Veet świetnie sobie z nimi radzi.

Konsystencja kremu jest gęsta, rozprowadza się idealnie. Trzymam go zwykle około 8-9 minut, usuwa wszystkie włoski.
Jeden raz wywołał u mnie podrażnienie (może trzymałam za długo akurat tamtym razem?) i zrobił mi małą rankę na skórze, która szybko się wygoiła.

Chemiczny zapaszek jest nieodzowny w produktach tego typu, ale nauczyłam się już go ignorować.

Jak dla mnie jest świetny, nie zamierzam próbować innych tego typu specyfików, zostanę przy veet.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 4 duże

Niestety krem nie przypadł mi do gustu.

Nie mam grubych włosków, a i tak sobie z nimi nie poradził i musiałam poprawiać wszystko maszynką. Pod pachami było jeszcze gorzej.

Na plus:
- włoski, które krem usunął odrastają wolniej, nie wrastają, są nawet słabsze
- przyjemne, świeże uczucie po zastosowaniu
- łatwo się go nakłada

Na minus:
- szpatułka jest mało wygodna
- niestety krem cuchnie i to okropnie, ale to cecha wszystkich kremów do depilacji. Po jakimś czasie można się przyzwyczaić
- mało wydajny

Używam tego produktu od: 2 mies.
Ilość zużytych opakowań: dwa

sredni

Wiadomo ze takie kremy nie pachna ładnie ale veet ujdzie.Ma gesta konsystencje,dobrze sie go nakłada i dobrze sie go usowa przy pomocy szpatułki.Jedynym jego minusem jest to ze zawsze mam wydepilowane polowe nog nie wiem dlaczego tak sie dzieje przeciez uzywam go tak samo na calych.trzymam go dłużej niz 5 minut ale to tez nie pomaga.jest to moje drugie podejscie do tego kremu i znow nie jest tak jak powinno

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: dwa

Nie ma na co narzekać.

Chociaż nie bardzo lubię się babrać w tego typu specyfikach byłam mu wierna. Nakładanie kremu bezproblemowe, jednak nie wszystkie włoski chciały z nim współpracować (a mam włoski delikatne i cienkie, podatne na depilacje). Wygodna szpatułka, łatwo nią zebrać krem z włoskami. Najważniejsze jest to, że nie podrażniał, a skóra nie cierpiała za bardzo.

W każdym razie to najlepszy tego typu krem,z kremów których miałam szansę używać.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: ok. 10

bardzo dobry

kupilam zeby wyprobowac czy da rade z moimi grubymi wlosami na nogach, mam bardzo wrazliwa skore na nogach wiec padlo na weet
krem brzydko pachnie, jest srednio gesty, ale nie splywa po nalozeniu na skore
nie podraznia
po 5 minutach usuwa ale nie wszystkie wsloy, ja trzymam do 8 minut i wtedy wszystkie sa usuniete
wlosy po stosowaniu tego kremu rosnal troche dluzej i jest ich jakos mniej, opakowanie 200 ml wystarczylo mi na dwa razy wiec szalenie nie wydajny produkt ale dla mnie dobry wybor, bo po wosku wlosy mi strasznie wrastaja a po maszynce mam uczulenia jak przy ospie
wiec dla mnie bomba