Puma, Create Woman EDT

Puma, Create Woman EDT

Puma 'Create' to niebanalna kompozycja, która nie zginie wśród innych zapachów. To zapach dla mieszkańców metropolii XXI wieku, którzy ciągle szukają swojego miejsca w wielkim mieście.
Zapach Puma Create Woman jest seksowny i dynamiczny.
Szklany flakon Puma Create ma kształt tubki farb olejnych. Projektanci zadali sobie trud, by odwzorować wszystkie szczegóły, łącznie z metalową rowkowaną zakrętką i wgnieceniami na powierzchni, które wyglądają "zupełnie jak prawdziwe".

Nuty zapachowe:
nuta głowy: grejpfrut, jabłko, poziomka
nuta serca: frezja, konwalia, rangoon
nuta bazy: piżmo, ambra, drzewo sandałowe, wanilia.

Cena: ok. 80zł / 30ml; ok. 130zł / 50ml

kuzynka Dot Marca Jacobsa

Nienawidzę tej rodziny zapachów. Fuj, fuj, fuj!!! Rozumiem i toleruję, że znajdują sobie sprzymierzeńców i wielbicieli. Ja stanowczo do nich nie należę. Jeśli ktoś lubi te klimaty, pewnie jest w stanie ocenic go bardzo wysoko, bo poza tym, ze wpieniają mnie te nuty, to nic do niego nie mam (no trwałośc byle jaka).

Używam tego produktu od: 2012
Ilość zużytych opakowań: testy

krótkotrwały

Fajny przyjemny zapaszek, fajny na lato, delikatny, świeży. Lecz okropnie nietrfały. Mimo, że bardzo mi się podoba, a ceny nie są bardzo wygórowane tak nie kupiłam tej perfumy do tej pory. Co jestem w sklepie to się nią psikam i jak wrócę do domu to już prawie nic nie czuć!
Używam tego produktu od: tyle co się w sklepie psiknę albo zabiorę koleżance
Ilość zużytych opakowań: zero

Zapach ładny, ale bardzo nietrwały

Create to przyjemny zapach - z jednej strony kwiatowo- owocowy; słodki, ale nie przesłodzony. Z drugiej strony określiłabym go także jako zapach świeży.

Niestety, trwałość tej wody toaletowej jest skandaliczna. Nie czułam ich na sobie nawet godziny. Niektóre mgiełki zapachowe pachną dłużej... W związku z tym szkoda pieniędzy na perfumy, których nie czuję sama na sobie.

Buteleczka oryginalna i ciekawa.

Używam tego produktu od: dawno temu, przez około miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 50ml

Mexx Look up now

Świetne, ale na krótko

Plusy:
-ciekawa buteleczka
-zapach (świeży, słodki)
-cena
-dostępność

Minusy:
-niestety krótko się trzymają

Podsumowując:
Idealny na lato zapach dla nastolatek.

BARDZO FAJNE

Kupiłam je dziś w Naturze w promocji 30 ml za 30 zł. Ciężko je tam było zdobyć, ale się udało. Cena w promocji rewelacja. Fajny, nowoczesny, flakonik. Zapach średnio trwały, ale nie jest źle. Zapach jest delikatny, świeży, ale nie za słodki, taki w sam raz. Nie jest cięzki, duszący ani babciny, nie pachnie starą jesioną. Raczej dla młodej dziewczyny niż dla 50latki. Polecam. Pewnie kupię ponownie w promocji, chociaż często lubię zmieniać zapachy i się na stałę do żadnego nie przywiązuję. Myślę, że jest to jeden z lepszych zapachów Pumy. Ostatnio kupiłam Animagical w Hiszpanii na wolnocłówce i wydaje mi się, że ten jest chyba nawet lepszy.
Używam tego produktu od: dziś
Ilość zużytych opakowań: mało

lekko i zwiwnie

Przyjemny, lekki , romantyczny, troszkę słodkawy, ale też bez przesady :).

Flakonik bardzo ciekawy i przykuwający uwagę.

Minusem jest oczywiście fakt, że jest NIETRWAŁY.

cudowny, ale na krótko

Kupuję ten produkt od dawna, bo ma przepiękny zapach. Jednak niestety nie utrzymuje się długo. I niedawno wycofano go, nie wiem czemu. Czekam aż się znowu pojawi (podobno zmiana opakowania)

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

nie polecam

Zawiodłam się niestety na tym produkcie. Była to moja pierwsza woda marki Puma jaką kupiłam i chyba ostatnia.
Zapach ładny, jednak nic powalającego, ot zwykły idealnie nadający się do użytku codziennego nie na żadne specjalne okazje. Osobiscie wolę bardziej wyraziste zapachy.
Trwałość bardzo przeciętna, powiedziałabym, że nawet marna jak za tę cenę ( 82 zł za 30 ml) spodziewałam się czegoś o wiele lepszego. Po 2-3 godzinach już nie czułam że czymkolwiek się pokropiłam.
Kupiłam je pod wpływem impulsu - spodobała mi sie bardzo oryginalna buteleczka.
Komuś mogą się spodobać, ja natomiast nie polecam, znam wiele lepszych, moim zdaniem, wód perfumowanych w tej cenie

Używam tego produktu od: przez jakieś pół roku
Ilość zużytych opakowań: jedno 30 ml

nic specjalnego

Dostalam probke kiedy zapach pojawil sie w perfumeriach po raz pierwszy i panie ekspedientki pialy z zachwytu nad nim. Dla mnie to taki owocowy kompocik na lato. Nic szczegolnego, ale tez nie wykreca nosa. Nie jest zupelnie w moim typie. Pasuje dla nastolatek.

Używam tego produktu od: probka
Ilość zużytych opakowań: probka

Nic specjalnego.

Wpadł mi w oczy flakonik-tubka, więc musiałam przetestować zapach ;)
Niestety był o wiele mniej interesujący od opakowania.
Kwiatki, kwiatki, kwiatki.
Zmrożone kwiatki.
Owoców tam nie czuję, kwiatki są jakieś takie chłodne, ale mocne. Dla mnie za mocne. Nie lubię pachnieć słodko-ostro-kwiatkowo-nachalnie, więc podziękuję.

Ilość zużytych opakowań: testy nadgarstkowe

Ładna, ale za wysoka cena

Bardzo bardzo mi się podoba ten zapach, ale nie jest wydajna, dostałam w prezencie urodzinowym w zestawie razem z torebeczką Puma, w sklepie widzialam taki zestaw za 97zł. Uzyłam jej kilka razy i pół flakonika juz nie ma.
Nie kupię jej ponieważ uważam ze jest za droga na taka wydajność, le zapach nieprzeciętny :-) Polecam

Używam tego produktu od: maja 2010
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go

Takie sobie

To ja wolę Pumę Flowing. Puma Create jest dla mnie zbyt owocowo-nijaka, chłodna jakaś - jak zimny róż. Przeciętniak, jakich wiele. Szybko można o niej zapomnieć.