Puma, Create Man

Puma, Create Man

Męska wesja nowego zapachu Puma Create.

Nuty głowy: ananas, pumela, bergamotka kalabryjska
Nuty serca: bambus, arbuz
Nuty bazy: palisander brazylijski, ambra, drzewo sandałowe

Cena: ok. 100zł/ 50ml

Słaby i bez wyrazu

Nijaki słabeusz. Może nie jest taki nachalny, do obrzydzenia obrzydliwy, ale wkurza mnie jego nijakość. Przechodzę obok niego totalnie obojętnie, ale też nikomu nie poleciłabym go.

Używam tego produktu od: 2013
Ilość zużytych opakowań: testy

jak to Puma

Typowo mlodziezowe perfumy. Dla mnie nic nadzwyczajnego, malo oryginalne. Mozna kupic na prezent jesli nie zna sie upodoban solenizanta raczej sie spodobaja, bo nie sa kontowersyjne. Taki sobie zapaszek. Nie szkodzi, ale tez nie powala. Butelka mi sie nie podoba.

Używam tego produktu od: probka
Ilość zużytych opakowań: probka

bardzo udane

Perfumki są śliczne, raczej dla młodych mężczyzn ale maja w sobie cos "agresywnego", idealne na lato, nie są ciężkie, mają w sobie to "coś"
Moj mezczyzna uzywa ich z przerwami od ponad 1,5 roku a mi sie jeszcze nie znudzily :)

Używam tego produktu od: on od1,5 r

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Świetny !

Kupiłam te perfumki mojemu mężczyznie na urodziny. Troszeczkę bałam się czy będą mu odpowiadać ale na szczęście okazało się ze bardzo mu sie spodobały. Zapach jest przepiękny, taki oryginalny, nienachalny, mogłabym go wąchac calą wieczność.jest idealny dla młodego już nie "chłopca" ale jeszcze nie ustatkowanego "pana" :D Uwielbiam sie przytulić do mężczyzny i czuć ładne perfumki ;) Buteleczka tez jest niebanalna i podoba mi sie ;) ladnie prezentuje się na półce ;)

Używam tego produktu od:listopada

z czasem efekt minal!

na poczatku bylam zachwycona tym meskim zapachem z czsem wydawal mi sie uniwersalny... slaby, a wrecz nie wyczuwalny na moim mezczyznie... na szczescie byl nie trwaly i szybko sie skonczyl.. jednak dobrze pamietam jego pierwsze wrazenie i dlatego oceniam go tak wysoko...
nie wiem czy ponowny zakup bylby dobry../. narazie sie wsrzymujemy.. czas pokaze czy pozworcimy...

Używam tego produktu od: kilka miesiecy

Młodzieżowy

"Pogniecionej tubki" używa mój brat, jest to zapach ciekawy, dynamiczny, aczkolwiek ma w sobie cieższą nutkę - cedrową, dajacą powiew męskości.

Zwróciłam uwagę na niego szukając upominku gwiazdkowego i trafiłam bardzo celnie.

Warty wypróbowania, szczególnie jako zapach dzienny.

Używam tego produktu od:brat używa

ładne

Fajny, dynamiczny zapach dla 20-latka. Dominują nuty drzewne, nawet lekko skórzane (cedr) spod których wyłaniają się cytrusy.
Nie za ciężki ani starodziadkowy, bez mocno zaakcentowanych ogórków.
Oryginalny flakon.Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: testy

przyjemny zapach!

zapach jest, jak dla mnie, boski :D pachnie troche jak zel pod prysznic, ale ma jeszcze cos, co trafia prosto do mozgu ;) nie wiem, co by wiecej napisac, ale musze, bo "wpisane uzasadnienie oceny jest zbyt lakoniczne"...