Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Chanel, Chance EDP

Chanel, Chance EDP

Zapach wykreowany w 2002 roku. Lekki i świetlisty, pełen żywotności i energii. Delikatny i zmysłowy, zmienia się z minuty na minutę, zaskakuje ciągłą metamorfozą. `Chance` zapach zdecydowanie młodzieńczy, dla tych, które nie boją się marzyć. To Twoja szansa... wykorzystaj ją! Liczy się każda chwila!

Nuty zapachowe:
nuta głowy: cytrusy, hiacynt, różowy pieprz
nuta serca: wanilia, jaśmin, irys
nuta bazy: paczula, wetiweria

Cena: ok. 260zł / 50ml

88% jesień/zima 13% wiosna/lato

Kwintesencja kobiecości

Zapach jest mega kobiety, ciepły, lekko słodki, ale nie mdlący. Dobrze się utrzymuje na skórze, jest trwały. Nie jest to zapach ciężki od którego rozboli głowa, co dla mnie jest na wielki plus. zapach będzie odpowiedni dla kobiet ok.30-tki.

Ladny zapach

Bardzo delikatny, ladny zapach, ktory utrzymuje sie na skorze dosc dlugo. Jest dosc uniwersalny, wiec mysle, ze pasuje wielu osobom. Po zuzyciu dwoch flakonikow zmienilam zapach, ale na pewno powroce do Chance :-)

Bardzo fajny zapach

Moim faworytem i tak zostanie Chanel Chance Eau Fraiche., jednak fajnie od czasu do czasu coś zmienić. Jak dla mnie bardzo ładny zapach, ostrzejszy niż fraiche, ale tak samo trwały. W miarę delikatny, kwiatowy.

Chanel - Mademoiselle Privé

Uwielbiam!

Idealne perfumy dla każdej kobiety. Delikatny , "ciepły" zapach, który utrzymuje się wyjątkowo długo! Trochę słodki ale nie mdły.Idealny na jesień. Bardzo elegancki. Idealny dla nieco starszych dziewczyn-dla nastolatek może być za poważny. Cena do przeżycia.

Jesienny szypr

Dla mnie sa to perfumy typowo jesienne.Wlasnie tak mi jesien mija,uzywajac chance.Zapach mocny,charakterystyczny.Lekko slodkawy z wyrazna nuta pieprzu i jakby lekko męską.Klasyczne perfumy dla 30latek sa juz ok.Mlodsze konsumentki powinny poszukac czegos lzejszego a'la mademoiselle.

Ciepły kwiatowy

Ciepły kwiatowy zapach, lecz nie pudrowy i nie duszący. Lubię go jako perfumy na imprezy rodzinne zimą. Momentalnie rozponawalny, żadnej innej firmie nie udało się stworzyć nic podobnego.

Bardzo lubię

Bardzo ładny zapach, elegancki, idealny na wieczorne wyjścia. Na pewno nie nadaje się dla młodych dziewczyn, może być zbyt "poważny".
+ ładny flakon
+ piękny, elegancki zapach
+ trwałość

nie mój typ

Ten perfum dostałam od ukochanego rok temu ale niestety - nie trafił gustem z zapachem zdecydowanie wolę świeże. Ten ma lekko słodki i jak dla mnie trochę mydlany zapach. Są dni kiedy mi odpowiada ale jakoś mam do niego dystans. Najczęściej stosuję je idąc na uroczystą kolację czy większe wyjście bo wiem że są mega trwałe i wielu innym ludziom odpowiadają heh. Zdarzyło się że mąż pytał dlaczego nie używam tych perfum częściej- zwalam winę na cenę że są drogie i szkoda mi ich używać na co dzień.
Więc tak własnie- zapach nie najlepszy- ale to kwestia gustu
cena- nie często stać mnie na takie perfumy.
Flakonik ładny, okrągły, klasyczny, porządnie wykonany- w moim guście bo nie lubię wydziwianych flakoników.
największym plusem jest długotrwałość- będąc na weselu już prawie nad ranem słyszałam komplementy że mam piękne perfumy- dodam że od południa nie spryskiwałam się po raz kolejny.

Słodki szyperek

Piękny, słodki, trwały, dobra projekcja-ogoniasty, piękna butelka. Charakterystyczne nuty domu Chanel. Dla mnie Bomba! ale wiem, że nie każdemu odpowiada.
trwałość do 6-8h
projekcja na odległość ramienia

Przeciętna

Niestety zapach nie przypadł mi do gustu. Jest bardzo przeciętny. Flakon również mi się nie podoba. Dostałam go w prezencie . Sama bym go sobie raczej nie kupiła.

ooo tak :)

+ piękny
+ trwały
+ słodki, ale delikatny
+ ze względu na trwałość jest wydajny
- szkoda, że drogi :(
jak dojrzę promocję, to się zaopatrzę raz jeszcze ;)

pięknie pachnie

Zapach poleciłbym osobom , które lubią słodki zapach . Trwałość zapachu jest do paru godzin . Jego zapach jest intensywny i słodki. Jeśli ktoś jest wielbicielem zapachów Chanel to poleciłbym sprawdzenie tego zapachu.