Chanel, Chance EDP

Chanel, Chance EDP

Zapach wykreowany w 2002 roku. Lekki i świetlisty, pełen żywotności i energii. Delikatny i zmysłowy, zmienia się z minuty na minutę, zaskakuje ciągłą metamorfozą. `Chance` zapach zdecydowanie młodzieńczy, dla tych, które nie boją się marzyć. To Twoja szansa... wykorzystaj ją! Liczy się każda chwila!

Nuty zapachowe:
nuta głowy: cytrusy, hiacynt, różowy pieprz
nuta serca: wanilia, jaśmin, irys
nuta bazy: paczula, wetiweria

Cena: ok. 260zł / 50ml

83% jesień/zima 17% wiosna/lato

Wysoka jakosc perfum

Dla mnie sa to perfumy typowo jesienne.Wlasnie tak mi jesien mija,uzywajac chcance.Zapach mocny,charakterystyczny.Lekko slodkawy z wyrazna nuta pieprzu i jakby lekko męską.Klasyczne perfumy dla 30latek sa juz ok.Mlodsze konsumentki powinny poszukac czegos lzejszego a'la mademoiselle.

Ciepły kwiatowy

Ciepły kwiatowy zapach, lecz nie pudrowy i nie duszący. Lubię go jako perfumy na imprezy rodzinne zimą. Momentalnie rozponawalny, żadnej innej firmie nie udało się stworzyć nic podobnego.

Bardzo lubię

Bardzo ładny zapach, elegancki, idealny na wieczorne wyjścia. Na pewno nie nadaje się dla młodych dziewczyn, może być zbyt "poważny".
+ ładny flakon
+ piękny, elegancki zapach
+ trwałość

Wyjątkowy pokaz Chanel na jesień-zimę 2015/16 w luksusowym kasynie!

nie mój typ

Ten perfum dostałam od ukochanego rok temu ale niestety - nie trafił gustem z zapachem zdecydowanie wolę świeże. Ten ma lekko słodki i jak dla mnie trochę mydlany zapach. Są dni kiedy mi odpowiada ale jakoś mam do niego dystans. Najczęściej stosuję je idąc na uroczystą kolację czy większe wyjście bo wiem że są mega trwałe i wielu innym ludziom odpowiadają heh. Zdarzyło się że mąż pytał dlaczego nie używam tych perfum częściej- zwalam winę na cenę że są drogie i szkoda mi ich używać na co dzień.
Więc tak własnie- zapach nie najlepszy- ale to kwestia gustu
cena- nie często stać mnie na takie perfumy.
Flakonik ładny, okrągły, klasyczny, porządnie wykonany- w moim guście bo nie lubię wydziwianych flakoników.
największym plusem jest długotrwałość- będąc na weselu już prawie nad ranem słyszałam komplementy że mam piękne perfumy- dodam że od południa nie spryskiwałam się po raz kolejny.

Słodki szyperek

Piękny, słodki, trwały, dobra projekcja-ogoniasty, piękna butelka. Charakterystyczne nuty domu Chanel. Dla mnie Bomba! ale wiem, że nie każdemu odpowiada.
trwałość do 6-8h
projekcja na odległość ramienia

Przeciętna

Niestety zapach nie przypadł mi do gustu. Jest bardzo przeciętny. Flakon również mi się nie podoba. Dostałam go w prezencie . Sama bym go sobie raczej nie kupiła.

ooo tak :)

+ piękny
+ trwały
+ słodki, ale delikatny
+ ze względu na trwałość jest wydajny
- szkoda, że drogi :(
jak dojrzę promocję, to się zaopatrzę raz jeszcze ;)

pięknie pachnie

Zapach poleciłbym osobom , które lubią słodki zapach . Trwałość zapachu jest do paru godzin . Jego zapach jest intensywny i słodki. Jeśli ktoś jest wielbicielem zapachów Chanel to poleciłbym sprawdzenie tego zapachu.

Piękne

Bardzo lubię zapach chanel chance . Jest to zapach niezwykle trwały i elegancki . Ja lubię go używać w jesienne i zimowe dni . W lecie wole lżejsze zapachy. Napewno sa charakterystyczne i przyjemne . Sprawiają uczucie luksusu . Jesli chodzi o zapach to nie wiem czy mimo wszystko bardziej nue podoba mi sie wersja edt . W każdym razie obydwie sa warte uwagi

piękne, ulotne chwile

Znamy się od dawna, bo pamiętam, że w szafce mojej Mamy kiedyś gościłaś. Onieśmieliłaś mnie i nie miałam na początku odwagi Cię poznać. Przemogłam się i dotykając pięknej buteleczki naniosłam kilka kropelek na skórę. Fiołki z piżmem, ale nie w mydełkowym wydaniu, a eleganckim ( bez budzenia dystansu!), zmysłowym i kobiecym. Jaśmin i szczypta pieprzu, którego nie ma w składzie. To Ty Chance. Dziękuję, że pozwoliłaś mi Cię poznać i tak bardzo polubić. Żałuję jedynie, że nie chcesz być bardziej trwałą.

Odrobinę męczące

Nie wypada krytykować Chanel, ale mam jednak kilka zastrzeżeń do Chance. Dostałam w prezencie flakon 50ml i na początku byłam zachwycona, ale im bliżej końca butelki, tym mniej kochałam te perfumy. Nadal uważam, że to ładny zapach, ale oceniam go 4/5, a nie 5/5.

Plusy:
+piękne proste opakowanie
+przyjemność z faktu używania Chanel ;)
+mega trwałe, pachniałyby pewnie tydzień, gdyby nie wziąć prysznica ;)
+ze względu na intensywność zapachu są bardzo wydajne

Minusy:
-w tym momencie jest to jeden z najbardziej oklepanych zapachów, jakie można kupić. Miał go już prawie każdy: oryginalny, podróbkę, wersję letnią... Ja wolę mniej popularne i przez to bardziej oryginalne zapachy.
-zapach jest ultramocny, co niby jest plusem, ale po 1 łatwo go przedawkować, a po 2 ja wolę spryskać się perfumami w kilku miejscach. Te są tak mocne, że 1 "psik" już wystarcza.
-zapach zaczyna męczyć. Nie wyobrażam sobie stosować tych perfum codziennie przez dłuższy okres, bo dość szybko zaczynają męczyć.
-zaczynam mieć wątpliwości czy ten zapach jest elegancki. Nie jest elegancko pachnieć tak mocno, że gdziekolwiek nie wejdziesz, wszyscy odwracają głowę w Twoją stronę.

Z nut zapachowych najsilniej wyczuwam wanilię, paczulę i hiacynt.

To zdecydowanie słodki zapach, ze względu na swoją intensywność raczej na wieczór i raczej na zimę, pomimo nut owocowo-kwiatowych.

Używam od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: 1 flakon 50ml (cały)

Szyprowa, słodka doskonałość

Doskonałość, no po prostu doskonałość. Perfumy są tak trwałe, że na moim szaliku wytrzymały 5 prań, dotychczasowy rekord. Na skórzanej kurtce woń utrzymuje się już od miesiąca i mam problem, bo nie wiem jak się mam jej pozbyć:)

Są to perfumy idealne, szyprowe, ale nie za bardzo, nie ma tutaj żadnych dziwnych ziołowych historii, za to jest dużo klasy, elegancji, nonszalancji i ponadczasowości, to perfumy dla babci, matki i córki, na okazje wielkie i poważne, ale też na wtedy, kiedy chcemy się poczuć bardzo kobieco i atrakcyjnie. Utożsamiam z nimi kobietę sukcesu, taką, która ma władzę.
To taki wielki klasyk, coś na wzór Piątki, ale o wiele przyjemniejszy, ciężki, ale lekki w odbiorze.
Kwiatowy bywa, bowiem ogólnie klasyfikuję Chance jako ostre, toporne wręcz perfumy. Chance to słodycz zamknięta w goryczy luksusu.
Bardzo podoba mi się ten delikatny flirt ze słodyczą, niby nic, a to tak jak ładna bielizna pod sukienką, o której wiemy tylko my.

Czuję wanilię, ciepłą, otulającą, ale nie przesadnie słodką, hiacynt, różowy pieprz w małej ilości, jaśmin, irys, może lekką wetiwerię na koniec.