Revlon, Super Lustrous, Lipstick (Szminka do ust)

Revlon, Super Lustrous, Lipstick (Szminka do ust)

Pojemność 4,2 g

Super Lustrous Lipstick to nawilżająca witaminowa pomadka do ust firmy Revlon. Daje nasycony kolor na ustach. Dostępne odcienie perłowe i matowe. Wygładza usta dzięki zawartości składników pielęgnujących. Szminka Revlon dostępna jest w 72 odcieniach.

nawilżające
Efekt
matowe, perłowe
w sztyfcie

Crème

To jedyna szminka, którą zużyłam praktycznie do zera. Mam kolor 415 Pink In The Afternoon - creme, to coś pomiędzy różem a brzoskwinią, który idealnie się sprawdza w ciągu dnia.

Konsystencja jest miękka, gładko sunie po ustach. Usta wyglądają w niej na nawilżone, pozwala uzyskać bardzo delikatny efekt lekkiego podkreślenia - zazwyczaj w tym celu ją wklepuję, ale bez problemu wykonamy nią precyzyjny makijaż. Jest dobrze napigmentowana i dokładnie kryje nawet cieniutką warstwą. Formuła tak jakby wnika w usta, dzięki czemu nie mamy na nich widocznej warstwy produktu.

Dodatkowo nie przesusza i jest całkiem trwała - bardzo dobrze przetrzyma picie. Opakowanie wygląda elegancko, ale po jakimś czasie lekko się ściera.

nietrafiona

Z ręką na sercu muszę stwierdzić, że jest to jedna z najgorszych pomadek jakie miałam. Mój kolor to matowa Nude Attitude. Pomijając fakt, że kupiłam zbyt jasny odcień to ta pomadka okropnie wygląda na ustach. Wchodzi w załamania, uwidacznia suche skórki. Trzeba chyba nieskazitelnych ust aby wyglądała przyzwoicie i estetycznie. Ma dość dziwną konsystencję, jakby jest zbyt twarda. Oprócz tego nierówno schodzi z ust.

Super nawilża i długo trzyma kolor

Bardzo fajny kolor, długo się trzyma, miękka i dobrze nawilżająca. Ładne opakowanie, dość wydajna. Ogólnie polecam, super szminka na co dzień.
Jedyny minus to zapach, niestety nie pachnie zbyt ładnie.

Wszystkie MATy swietne

Szminki z Revlon mam 3:
01 nude
02 róż przygaszony
I różowa, mocno różowa

To jedne z moich ulubionych szminek:

+ kolory
+ aplikacja
+ czarne eleganckie opakowanie
+ często w promocji ale cena spora
+ trwałe - spokojnie 3h na ustach choć mogłoby byc lepiej
+ klasyczne szminki, a o takie coraz trudniej :)

Polecam :)

Polecam ;-)

Świetna jakość i na prawdę dobra trwałość produktu. Właśnie z tego względu bardzo lubię pomadki z tej serii. Kolor ZUPEŁNIE inny niż na zdjęicu. Moze to wina monitora nie wiem... Kolor to po prostu beż ale jasny, taki nude. Plusem jest konsystencja jest gładka i miękka . Odejmuję gwiadkę bo kolor mnie trochę zawiódł .

Całuj miły

Co za zapach... malując usta mam ochotę się całować .
Piekny kolor, wyglądający zjawiskowo i przyciągający uwagę. Kupiłam sobie rok temu przed walentynkami. Namiętność i miłość wylewajaca się z reklamy oddaje jakość tego produktu. Opakowanie solidne i wykonane z dokładnością. Piękne! !!
Szminka trzyma się dobrze, wybiela optycznie zęby i ma w sobie jakieś czarodziejskie moce...umalowane nią usta wydobywają jakieś nasze wewnętrzne piękno. Najwidoczniej odkryłam swój kolor radość, radość, radość

Oceniam Love That Red 725

Pomadka ma bardzo mocno nasycony kolor i jest trwała, świetnie też nawilża usta. Jest to najpiękniejszy odcień czerwieni jaki spotkałam na mojej makijażowej drodze. Idealna dla ciepłych typów urody. Ma kremową i bezzapachową formułę. Po prostu piękna. Dostałam w prezencie od koleżanki ze Stanów, która brała odcień w ciemno i był to strzał w 10! Mój HIT!

NR. 415
Szminka bardzo ładnie kryje i ma bogatą gamę kolorystyczną. Nie jest matowa, delikatnie błyszczy się na ustach. Jej trwałość jest średnia. Opakowanie minimalistyczne-bardzo mi się podoba. Mimo upadków nic się z nim nie dzieje.

ładna

Ma fajny i intensywny kolor. Mam wersję matową i świetnie spełnia swoje oczekiwania. Długo się trzyma i jest wydajna. Ładnie wygląda na ustach, naprawdę fajna szminka, tylko cena mogłaby być niższa :)

Czerwień doskonała.

Bardzo długo szukałam czerwieni, która mogłaby dorównać mojej ulubionej
Chanel , której nie ma już w ofercie. Obeszłam Sephory , Douglasy i nic - klapa.
Czerwień jest dość wymagająca. Nie może być za krwista, zbyt jaskrawa, ani za ciemna, ani za jasna. Zniechęcona, przechodząc obok niezbyt znanej mi perfumerii Hebe /czy coś takiego/ sięgnęłam po szminkę Revlona. I wiedziałam, że znalazłam -Rose Vine-tak pięknej czerwieni, jeszcze nie spotkałam. Kupiłam od razu. Cena niewysoka -29 złotych. opakowanie bardzo eleganckie- minimalistyczne, proste, czarne, zatrzaskuje się na klik, jak Chanelka. Używa się przyjemnie, jednak ten cud ma dwie wady :
wysusza usta oraz ściera się nieciekawie, zostawiając nieładną obwódkę.
Jednak z uwagi na ten oszałamiający kolor i z obawy , że zmienią gamę odcieni-kupiłam na zapas drugi egzemplarz.

Uwielbiam

Jak na kremową wspaniale trwała, piękny kolor ( carmel), uwielbiam ją, na pewno kupię ponownie, idealna na zimę. Doskonały stosunek jakości do ceny, nie spotkałam się na rynku drogeryjnym z tak dobrą szminką

Niezła

Mam kolor Fifty Ave red. Jest to czerwień przełamana borowym odcieniem . Bardzo łądny, nie odblaskowy kolor. Pomadka ma przede wszystkim bardzo dobrą pigmentacje. Nie wysusza ust.
Nie jest to wersja matowa jednak nie świeci/ błyszczy sie nachalnie. Jeśli odciśniemy lekko usta w chusteczkę otrzymamy bardziej matowy efekt.
Uzyłam jej na swoją studniówkę , oczywiście kilka razy robiłam poprawki po jedzeniu itp. Jednak pomadka i tak ładnie wyglądała, nie zjada się od środka i jest dość trwała jak na formułę nie matową.
Nie żółci zębów lecz też ich optycznie nie wybiela.
Bardzo ładne eleganckie i ekskluzywne opakowanie.