Isana, Pflege, Pomadka ochronna Pearl & Gloss

Isana, Pflege, Pomadka ochronna Pearl & Gloss

Pojemność 4,8 ml

Pearl & Gloss zamknięta jest w typowym dla każdej pomadki opakowaniu o kolorze bladego różu. Opakowanie zdaje się być wytrzymałe, osiada stabilne zamkniecie, co daje gwarancję, że pomadka sama się nie otworzy.
Pomadka ma konsystencję miękką, kremową i choć trwale trzyma się ust, to nie sprawia trudności usunięcie jej z warg. Nie wysusza ust, tylko je pielęgnuje. Pod wpływem używania stają się one miękkie i gładkie.
Jedną cienka warstwa, nadaje ustom delikatny, nieśmiały odcień jasnego różu z lekkim perłowym połyskiem. Nie zawiera środków zapachowych ani konserwujących, testowana dermatologicznie.

Cena: 4zł/ 4,8ml

warto kupić, ale dla koloru.

Nigdy nie udało się jeszcze utrafić koloru pomadki w takim kształcie, żeby być w pełni zadowoloną... do momentu, w którym zupełnie przypadkowo sięgnęłam po produkt Isany.

Rzeczywiście pomadka nie ma wystarczających właściwości pielęgnacyjno-nawilżających, aby spełnić wymagania posiadaczek spierzchniętych ust podczas mroźnych i wietrznych dni.

Ale dla mnie ma jedną i najważniejszą zaletę - właśnie kolor. Pomieszanie bladego różu i rozbielonego fioletu czy też lawendy, a to wszystko z perłową poświatą nadającą ustom ładny i bardzo zadbany wygląd.

Utrzymuje się na ustach bardzo długo, ok. 5-6 godzin.

Polecam traktować ją jako szminkę, wbrew kategorii, do jakiej została przez producenta przypisana:)

Używam tego produktu od: 3 m-cy.
Ilość zużytych opakowań: wciąż w trakcie pierwszego sztyftu.

to nie to :(

Jedyne plusy to ładne opakowanie i ładna nazwa... Isana tym razem mnie zawiodła.

- Zapach obrzydliwy, jak duszący i mocno perfumowany krem
- Bardzo szczypie kiedy mam spierzchnięte usta
- Niezbyt nawilża, cięzko się nakłada bo jest matowa
- Czuć jej smak i zapach przez godzinę? po użyciu
- Kolor po nałożeniu też jest lipny

Ilość zużytych opakowań: połowa jednego

Może być

Pomadka jak pomadka, zwykła ochronna, lekko nawilża usta, daje leciutki blady odcień liliowy, ale bardzo krótkotrwały. Nie wymagam wiele od takich pomadek, stosuje ją na noc jako że jest lekka, bo nie lubie zasypiać z suchymi ustami. Zapach mi odpowiada. Jest wydajna. Jeśli wymagamy większej ochrony, czy koloru na co dzień to się nie nada.

Używam tego produktu od: ok. 3 lata-różne pomadki z tej serii
Ilość zużytych opakowań: 6 - 4,8g

depilacja metody

Porażka

-okropny, duszący zapach
-maślana konsystencja
-usta po posmarowaniu wyglądają jak u topielca...
-wchodzi w zagłębienia, podkreśla suche skórki, zgromadza się w kącikach, praktycznie w ogóle się nie wchłania
-nie nawilża, wręcz pogarsza stan naszych ust

Jedna wielka porażka....nie jestem jej w stanie zużyć po 3 latach od kupienia xD

Używam tego produktu od: 3 lata temu zakupiona....
Ilość zużytych opakowań: może 1/8 sztyftu

porażka

Jedna z gorszych pomadek jakich używałam. Kupiona w Rossmanie przez moją mamę trafiła w moje ręce, a potem prosto do szafki z bublami kosmetycznymi.

Zalety:
- lekkie nawilżenie

Wady:
-okropny perłowy połysk
- podkreśla skórki
- trwałość

Na pewno nie kupię jej po raz drugi. Nie polecam.

Używam tego produktu od: nie używam
Ilość zużytych opakowań: nie używam

Porażka!

Kupiłam tę pomadkę gdy rozpoczął się okres jesienny i żałuje tego w każdej chwili, gdy smaruję nią usta. Gdyby nie to że szkoda mi pieniędzy, które na nią wydałam to już dawno powędrowałaby do kosza.

MINUSY
-paskudna świetlista maź, w której moje usta wyglądają paskudnie
-uczucie jakbym wysmarowała sobie usta tłustym masłem
-w żaden sposób nie przyczyniła się do poprawy kondycji moich ust o ile nawet nie pogorszyła

Nigdy więcej!

Jedyny plus jaki mogę znaleźć to solidne opakowanie, które nie połamało się mimo walania przez jakiś czas w mojej torebce.

Niestety minusów znalazłam zdecydowanie więcej:
-zupełnie nie nawilża ust;
-kolor na ustach bardziej przypomina mi siny niż perłowy;
-nie dość, że kolor jest zupełnie nieatrakcyjny to jeszcze pomadka jest matowa;
- nie wchłania się... cały czas czułam jakąś powłokę na ustach;
- zapach zupełnie mnie nie przekonuje;
- kiedy oblizałam wargę poczułam się jakbym zjadła krem do rąk.

Kosztowała "tylko" 4 zł. Były to 4 zł wyrzucone w błoto bo nie zużyłam nawet 1/4.

Używam tego produktu od: ponad tydzień
Ilość zużytych opakowań: nie zużyłam nawet jednego opakowania w obawie o kondycję moich ust

nie dla mnie

Niestety nie dostrzegam plusów tego kosmetyku:
-pomadka wysusza usta
-perłowy połysk, który pozostawia sprawia, ze moje usta wygladają jak od topielca- sine, lekko fioletowe (a po czasie i spierzchnięte)

Nic więcej nie mogę powiedzieć o tym kosmetyku. Usta mam (a raczej miałam) idealnie nawilzone a tej pomadce udało się je wysuszyć.

Kolor jakoś dałoby się przełknąć (można nałożyć szminkę lub kolorową pomadkę) ale braku pielęgnacji juz nie - dlatego po licznych podejściach do tej szminki-kosmetyk ląduje w koszu. Nie lubię wyrzucać kosmetyków i rzadko to robię ale naprawde moje usta wygladają po niej coraz gorzej.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 op

Wysuszacz do ust

Kupiłam ją już jakiś czas temu, ale męczyłam się z nią bardzo długo. Ta pomadka wysusza, a nie nawilża usta. Po jej aplikacji są jeszcze bardziej spierzchnięte. Na daodatek znika z nich w mgnieniu oka pozostawiając nieestetyczny obrys. Dodatkowo rozwarstwia się i waży. Jest przy tym strasznie twarda i ma tępą konsystencję. Ciężko się ją nakłada. No i ten koszmarny kolor!

Na plus tylko cena.

Używam tego produktu od: rok

Przeciętna

Szczerze mówiąc nie posiada ani wielkich plusów ani wielkich minusów. Zwykła pomadka ochronna,więc nie wymagam cudów... Wygląda na ustach całkiem ładnie- kolor delikatnej perły. Zapach fajny,opakowanie ładne. Co do nawilżania- niestety nie jestem pod wrażeniem...

Ilość zużytych opakowań: 1/4 opakowania

Bardzo fajna pomadka

Pomadkę kupiła moja mama, bowiem potrzebowałam szybko kupić prezent urodzinowy dla przyjaciółki i dokupiła go w "bonusie". Czytając złe opinie o kosmetyku, zachowałam ją dla siebie. Nie chciałam, by moja przyjaciółka dostała bubel. W końcu postanowiłam ją otworzyć i... byłam zaskoczona.

Różowe opakowanie prezenuje się naprawdę sympatycznie. Pomadka wcale nie ma tandetnego, ohydnego perłowego odcienia, a delikatnie podkreśla naturalny kolor ust. Perłowe drobinki wcale mi nie przeszkadzają. Zapach także nie jest taki tragiczny, jak tu pisano. Może nie nawilża ona ust i cudów nie zapewnia, ale jest naprawdę fajna i polubiłam ją :)

+ cena
+ kolor, który jest delikatny
+ zapach
+ konsystencja

- nie nawilża

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie zużywania pierwszego

Bardzo udana pomadka

Fajny balsam, ładnie barwi usta na lekko perłowo różowawy kolor, pasuje na lato i na zimę bo to taka fajna, srebrzysta barwa. Nie wysusza ust, pomadkę mam już bardzo długo i cały czas jest ok, nic złego się z nią nie dzieje, nie poci się jak niektóre balsamy albo szminki. Nie łamie się choć nie raz mi upadła na podłogę i przewraca się w torebce pomiędzu kluczami a portfelem;) może nie nawilża aż tak dobrze jak balsamy bezbarwne ale jest naprawdę bardzo udanym kosmetykiem. Ważne że nie wysusza, chroni i daje ładny połysk.

Używam tego produktu od: 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: kilka