Tutti Frutti, Sól do kąpieli z płatkami kwiatów

Tutti Frutti, Sól do kąpieli z płatkami kwiatów

Tutti Frutti Aromatyczna sól do kąpieli z płatkami kwiatów i słonecznym zapachem mango i brzoskwini zawiera fitoendorfiny - cząsteczki szczęścia, które wprowadzają w doskonały nastrój, stymulują pozytywną energię, radość i chęć do działania. Owoce noni rosnące na bajecznych, przepełnionych słońcem wyspach Polinezji zwiększają wydzielanie endorfin, pozwalają cieszyć się wspaniałym nastrojem i pełnią szczęścia. Bogactwo minerałów działa regenerująco na skórę, znakomicie odżywia, wygładza i nawilża. Wyjątkowo lekka, puszysta piana zmysłowo otula ciało, a optymistyczny zapach pełni tropikalnego lata pobudza i orzeźwia. Aromatyczna sól myje i pielęgnuje, pozostawia skórę idealnie świeżą, jedwabiście gładką i aksamitną w dotyku.

świetny!

Według mnie, najważniejszą cechą soli do kąpieli jest zapach. Zapach tej soli jest obłędny! Rzeczywiście przy takim zapachu można się zrelaksować po męczącym dniu. Dosyć długo czuć go jeszcze w łazience, ale na ciele jest niewyczuwalny... Zapach w butelce jest bardzo mocny! Producent zaleca wsypanie 4 łyżek soli, jednak dla mnie jest to za dużo. Wsypuję połowę mniej, ponieważ dosyć mocno drażnił mnie w nozdrza podczas kąpieli ;)

Drobinki soli są dosyć duże, jednak szybko rozpuszczają się w wodzie, czyniąc ją lekko pomarańczową.. Płatki są fajnym dodatkiem - nie widziałam do tej pory soli z płatkami kwiatów.

Sól nie posiada jakichś większych właściwości pielęgnacyjnych, jednak stanowi świetny, zapachowy dodatek do kąpieli. Nie podrażniła mnie, nie uczuliła, nie wysuszyła skóry, więc jest ok.

Pamiętajcie, aby nie używać soli do kąpieli jeśli mamy jakieś zranienia/okaleczenia na ciele! Raz się zapomniałam i odradzam :)

Używam tego produktu od: 1 m-ca

Zapach pełni tropikalnego lata :)

Nieźle ubawiłam się czytając napisy na opakowaniu. Jak się okazuje, sól nie tylko pachnie jak szczęście, ale także zawiera fitoendorfiny - cząsteczki szczęścia, które wprowadzają w doskonały nastrój, stymulują pozytywną energię, radość i chęć do działania. I wiecie co? To naprawdę działa, a przekonacie się o tym, kiedy otworzycie opakowanie i zostaniecie całkowicie pochłonięci przez fantastyczny, owocowy zapach pełni tropikalnego lata (nie ujęłabym tego lepiej). Stosowanie czegoś tak pachnącego z pewnością wielu z was wprawiłoby w doskonały humor nawet w środku zimy.

Poza wyjątkowym zapachem, sól jest przeciętna. Nie oznacza to jednak, że jest zła, po prostu jeszcze żaden produkt do kąpieli nie zaskoczył mnie jakimś oszałamiającym efektem pielęgnacyjnym. Zapach (niestety!) nie utrzymuje się na skórze. Producent zaleca wsypać do wanny 4 łyżki soli - ja zamieniłam je na 3 zakrętki i taka ilość jest według mnie idealna. Pływające płatki ładnie wyglądają w opakowaniu, jednak są tak naprawdę zupełnie niepotrzebne, "zaśmiecają" wodę (choć nie jest ich bardzo dużo), jednak dość łatwo jest je potem spłukać. Na podstawie obecnego zużycia zakładam, że takie ponad półkilogramowe opakowanie wystarcza na około 10 użyć.

Choćby dla samego zapachu - WARTO! Zwłaszcza jeśli lubicie aromatyczne kąpiele i pięknie pachnącą łazienkę :)

śliczny zapach i nic więcej

Kupiłam będąc w drogerii Natura za ok 9 zł.
Zaciekawiły mnie te płatki kwiatów.
Wsypałam do wanny... odrazu poczułam ten wspaniały zapach, taki egzotyczny.
Sól nie rozpuszcza się całkowicie, na dnie wanny został jakby piasek, płatki kwiatów moim zdaniem są zbędne, ot takie paprochy. Może gdyby zapalić świece, stworzyć aromatyczna kąpiel... i dodać trochę więcej płatków, bo tu jest mało drobnych paprochów.
Podsumowując nie wiem czy jeszcze kupię, sól pięknie pachnie, nie jest droga, jest mało wydajna ale to normalne, trzeba trochę sypnąć...
Zapach super, ale są tez inne sole innych firm, o ładnych zapachach. Plus za to, że ten aromat przez jakiś czas utrzymuje się na skórze.

WŁOSY lokówka objętość

Boski zapach

Podobnie jak większość kupiłam dla zapach. Powąchałam i odpłynęłam... Sól pachnie latem, słońcem, owocami, momentalnie wprawia w dobry nastrój :) Rozpuszcza się szybko, nie tworzy piany, czasem zostawia osad na dnie wanny (wybaczam ;)).
Woda staje się śliska, ale nie tłusta jak po olejkach. Suszki mi nie przeszkadzają, zresztą pod pianą ich nie widać (zawsze dolewam płynu, nie lubię "łysej" wody). Wyraźnie zmiękcza twardą kranówę, tym samym chroni przed wysuszeniem i podrażnieniami po depilacji. Zapach relaksuje, poprawia humor, jeszcze długo po kąpieli czuć go w łazience.
Sól można kupić tylko w jednym wariancie (brzoskwinia i mango), choć opis sugeruje, że jest ich więcej. Nie wiem czy kupię ponownie, bo ciężko ją dostać.

na poprawę humoru

Najlepsza sól jaką miałam.
Jak większość uzależniłam się od tej soli po otwarciu wieczka w sklepie...
Piękny zapach (ja miałam mango i brzoskwinia - kolor pomarańczowy), który unosi się w całej łazience. To jest ogromna zaleta tej soli. Właściwie nie znalazłam innej soli, która po rozpuszczeniu pachnie równie pięknie i intensywnie jak przed wsypaniem do wanny. Z tą solą jest inaczej. Wystarczy niewielka ilość aby w całej łazience zapachniało owocami.
Płatki kwiatów są dużym mankamentem tej soli i wolałabym aby ich nie było ale za zapach, który nie znika muszę postawić 5 gwiazdek.

Niestety ostatnio, gdy chciałam sprezentować tą sól mojej przyjaciółce nie mogłam jej znaleźć. Czyżby wycofali ją ze sprzedaży??? :(

Ilość zużytych opakowań: jedno i mam nadzieję że to nie koniec

KWC

ten zapach! ;) czasami gdy nie mam na nic siły, po prostu otwieram słoiczek z tą solą i poprawia mi się humor ;) świetna sól. jestem wierną fanką ;)
polecam

Używam tego produktu od: ok dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: duuuużo ;)

bardzo przyjemny

Bardzo fajny produkt, zmiękczający skórę w kąpieli, fajnie się rozpuszcza, dałabym 5*, gdyby nie było płatków kwiatów, które pływają na wierzchu wanny [akurat mi się to nie podoba i wybieram te płatki ;) ]. Poza tymi płatkami sól bardzo ładnie pachnie, woda pachnie tak jak poprzedniczki opisały :)

Używam tego produktu od: 8 m-cy

super super super

Super zapach, fajny pomysł z tymi suszonymii kwiatkami, skóra pachnie ładnie po wyjściu z wanny. Woda pachnąca, skóra fajnie nawilżona super polecam, dobry kosmetyk, mam też mus do ciała o tym samym zapachu i jest rewelacyjny!!!

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

zapach :)

Kupiłam, bo jak większość recenzentek, przepadłam po powąchaniu soli w słoiku. Zapach jest rzeczywiście bardzo ładny, orzeźwiający, przyjemny. Co więcej sól pachnie nawet w wodzie, cała łazienka podczas kąpieli napełnia się ładnym aromatem brzoskwini. Skóry mi nie wysuszyło, ani nie nawilżyło. Woda się nie pieni, nie barwi.
Te kwiaty w soli natomiast to chyba jakiś żart. Po pierwsze wyglądają w wodzie dość upiornie - jakbym chodziła po trawniku i nie otrzepawszy nóg wlazła do wody. Po drugie oprócz płatków były w soli jakieś inne roślinne (mam nadzieję) elementy, które wygladały jak wysuszone pancerzyki jakiegoś robaka.
Nie wiem czy skuszę się ponownie - na razie mam w zapasie 2 inne sole kąpielowe bez dodatków robaków... oops miało byc kwaiatów :)

Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań:1 całe

bomba zapachowa !! :)

rewelacja!!
niesamowicie intensywny zaapach- jak cala seria TF!!
swietnie wygladza, skora pachnie bardzo intensywnie wydajny! wprawia w swietny nastroj!! musisz go miec!:)

Używam tego produktu od:5miesiecy

cudowny zapach

Mam wersję mango i brzoskwinia - zapach jest przecudowny, słodki, egzotyczny. Nie spodziewałam się żadnych właściwości nawilżających itp., kupiłam ją tylko do relaksującej kąpieli. Płatków mogłoby być więcej. U mnie nie oblepiają wanny po wypuszczeniu wody. Polecam jako miły dodatek do kąpieli.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy

raczej nie

Kupiłam zachwycona zapachem-sól pachnie nieziemsko i to chyba jej jedyna zaleta....Nie oczekiwałam po niej jakichś cudów widocznych gołym okiem (zresztą nic nie robi ze skórą-ani pomaga, ani szkodzi) ale chciałam się miło wymoczyć w wannie. Niestety-po pierwsze te płatki kwiatów to takie małe kłaczki, wygląda to dość ohydnie w wodzie, potem oblepia wannę-po prostu nieestetyczne. Sól nie zabarwia wody, w ogóle nie daje żadnej piany. Więc leżałam w wodzie w towarzystwie płatkowych śmieci które potem znalazłam we włosach. Już nie kupię-zapach to za mało. Na razie wyrzuciłam pozostałę śmieciuszki i w samewj soli moczę nogi.

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:część 1