HiPP Babysanft, Milk-Lotion (Mleczko pielęgnacyjne)

HiPP Babysanft, Milk-Lotion (Mleczko pielęgnacyjne)

Dzięki codziennej łagodnej pielęgnacji Mleczkiem pielęgnacyjnym HiPP Babysanft skóra dziecka zyskuje ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi i naturalnie wytwarza zdrową warstwę ochronną skóry.

Najlepiej stosować Mleczko pielęgnacyjne HiPP Babysanft zaraz po kąpieli. Dzięki starannie opracowanej recepturze łatwo się rozprowadza, szybko wchłania i przywraca delikatnej skórze niemowlęcia jej naturalne nawilżenie.

Idealny także do delikatnej pielęgnacji skóry dorosłych.

Pozwala na wyjątkowo łagodną pielęgnację skóry dziecka; zapewnia doskonały poziom nawilżenia; zawiera wartościowy olejek migdałowy; nie zawiera barwników,oleju mineralnego oraz emulgatorów PEG.

Skład: /nowa wersja/ Aqua, Caprylic Trigliceride, Cetearyl Isononanoate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Glycerin, Butyrospermum Parkii Butter, Glyceryl Stearate Citrate, Cetearyl Alcohol, Phenoxyethanol, Sodium Carboxymethyl Betaglucan, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Caprylyl Glycol, Carbomer, Xantan Gum, Sodium Hydroxide, Parfum. (16.06.2008)

/stara wersja/ Aqua, Caprylic/Capric Trigliceride, Cetearyl Isonononanoate, Glycerin, Prunus Amygdalus Dulcis, Butyrospermum Parkii, Glyceryl Stearate Citrate, Cetearyl Alcohol, Phenoxyethanol, Sodium Carboxymethyl Betaglucan, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Methylparaben, Sodium Carbomer, Xanthan Gum, Propylparaben, Parfum.

Cud, nie mleczko :)

Dobrze nawilża, nie pozostawia tłustej, lepkiej warstwy i tak cudownie pachnie, szybko się wchłania. Delikatny, zawiera bardzo dobre składniki; jest odpowiedni, nie tylko dla dzieci ale i dorosłych. Na dodatek jest wydajny - używałam codziennie po wieczornej kąpieli i jedno opakowanie starczyło mi na 2 miesiące.

Plus za nowe opakowanie, bardzo ładne, łatwo nabiera się produkt.
Mój hit. Zostanę mu wierna :)

Ilość zużytych opakowań: 1, 350 ml

Sprawdza się

Jedyne mleczko do ciała, które stosuję już od dłuższego czasu, jednakże sporadycznie. Uwielbiam ten zapach, kosmetyk jest bardzo wydajny, dobrze się rozprowadza, szybko wchłania. Lubię go również stosować latem, po opalaniu.

Plusy
- cena
- dostępność
- dobrze nawilża
- szybko się wchłania
- cudownie pachnie
- nie pozostawia tłustej skóry

Minusów nie zauważyłam.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: jedno, używane sporadycznie

Nowe, w tym przypadku, nie znaczy lepsze

Ze starej wersji byłam bardzo zadowolona, porządnie nawilżała suchą skórę czyniąc ją miękką i zdrowo wyglądającą. Poprzednia wersja spokojnie mogłaby być moim KWC. Do tego piękny zapach i idealnie szybkie wchłanianie.

Potem producent przepakował mleczko i zmienił skład.
Nowa wersja, choć zapach ma identyczny i wchłania się równie szybko, ma efekt uboczny. Po aplikacji skóra piecze, rumieni się zupełnie jakby to mleczko miało właściwości rozgrzewające. U wrażliwszych skór tuż po aplikacji pojawiał się wręcz rumień i nieprzyjemne uczucie gorąca. A mleczko powinno koić wrażliwą skórę, a nie ją podrażniać! W końcu jest przeznaczone dla niemowląt i małych dzieci, które skóry mają zwykle wrażliwe.
Podejrzewam, że winnym jest Phenoxyethanol dość wysoko w składzie. W starej wersji był przedostatni. Tu jest w środku składu, czyli jest go sporo.
Więcej nie kupię i nie polecam. Chyba, że zmienią skład.

Tak na marginesie, nowa wersja powinna być wprowadzona jako osobny kosmetyk i osobno oceniana, bo recenzje przynależące głównie do lepszej, starszej wersji mogą zmylić co do jakości produktu. A to jednak dwa różne mleczka, niestety. Tylko nazwa jest ta sama.

Używam tego produktu od: starej wersji ponad rok, nowej pierwsze i ostatnie opakowanie
Ilość zużytych opakowań: kilka

Manicure - odwrócony french

must have !!!

Jeden z najlepszych balsamów jakich używałam: natychmiastowo się wchłania, bardzo dobrze nawilża i zmiękcza skórę, a przy tym pozostawia ją pięknie pachnącą na długi czas. Ponadto, dzieki konsystencji mleczka jest baaardzo wydajny i starcza na długi czas mimo codziennego stosowania. Gorąco polecam. Jest to jeden z tych produktów, z którymi się nie rozstajemy :)

Ilość zużytych opakowań: 4szt (350ml)

Bardzo dobre mleczko.

Szybko się rozprowadza, ładnie się wchłania. Nie podrażnia mojej wrażliwej skóry. Mleczko jest dosyć wydajne, przyjemnie pachnie i ma wygodną buteleczkę.

U mojego synka również się sprawdziło.

Polecam.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc używałam

Zawsze do niego wracam

Prawdziwy, skuteczny balsam z fajnym składem! Nie ma w nim parabenów, zapychaczy skory, parafiny. Ma bardzo przystepny sklad, który delikatnie pielegnuje skórę. Dla mnie jest idealny, łagodzin podraznienia, slady po wyciskaniu, blizny, poparzenia latem, nawilza, regeneruje. Do tego ten pudrowy zapach mmm!

Ilość zużytych opakowań: 4 cale

Lekki, ale skuteczny

Mleczko wpadło mi w ręce niemal przez przypadek. Zawędrowałam do marketu w poszukiwaniu sałaty, a wyszłam z nim. Kosztowało mnie mniej niż 10 zł.
Mleczko jest lekkie, nie czuć go na skórze. Zapewnia delikatne nawilżenie (im dłużej się go używa tym jest lepiej), nie podrażnia i ładnie pachnie. To idealne smarowidło na lato, albo dla osób o mniej wymagającej skórze.
Ja byłam zadowolona. Na pewno jeszcze do niego wrócę.

Dla nas za lekki

Mleczko zakupiłam z myślą o pielęgnacji skóry mojego synka, ale jak to zwykle bywa, pewne rzeczy wychodzą "w praniu" i ostatecznie, stwierdziwszy, że jego lekka formuła nie wystarczająco mocno odżywia skórę mojego dziecka, do jego pielęgnacji przeznaczyłam oliwkę Hipp, a zużycie ww. produktu przypadło mnie w udziale:)
Mleczko jest istotnie ultralekkie, ale długotrwałe stosowanie przynosi bardzo dobre rezultaty - skóra staje się miekka, sprężysta i nawilżona, a przy tym mleczko (z resztą jak i wszystkie pozostałe kosmetyki marki Hipp) pięknie pachnie - lekko pudrowo migdałowo.
Rzadka konsystencja sprawia, że produkt łatwo jest rozprowadzić na skórze, szybko się wchłania i jest bardzo wydajny. Co prawda po zużyciu pierwszego opakowania, (które bądź co bądź przypadkowo mialam okazję testować) już do niego nie wróciłam, ale nie ze względu na jakość produktu, lecz dość wysoką cenę i ostateczną konkluzję, że zarówno ja, jak i mój synek, potrzebujemy czegoś bardziej treściwego;)

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

Wspaniały kosmetyk dla starszych dziewczynek :)

Świetne mleczko na cieplejsze pory roku dla skóry wymagającj i przesuszonej. Działanie nie jest natychmiastowe ale warto poczekać aż "rozwinie skrzydła"... oj warto!

Plusy:
*nawilża (efekty nie są widoczne natychmiast, ale z każdym użyciem jest coraz lepiej, skóra staje się miękka, gładka, delikatna, widocznie odżywiona)
*zapach (piękny, pudrowy, dość intensywny ale nie męczący)
*dostępność
*konsystencja ("mleczna" ale nie lejąca"
*opakowanie (ładne i wygodne, pod koniec można postawić je "na głowie" a kosmetyk ładnie ścieknie po ściankach i nie trzeba rozcinać opakowania)
*łatwo się rozsmarowuje i wchłania
*nie natłuszcza i nie pozostawia warstwy na skórze (co czyni go idealnym na lato)
*wydajny

Minusy:
*w moim przypadku nie nadaje się do stosowania na dekolt (przez olejek migdałowy wyszła mi "kaszka" na dekoldzie)
*cena mogłaby być nieco niższa

Jak tylko zużyję moje balsamowo/olejkowe zapasy to chętnie do niego wrócę.

Dla mnie idealne!

Posiadam suchą skórę skłonną do alergii. Uczulały mnie wszystkie balsamy do ciała jakie używałam. Z pomocą przyszło mi mleczko HIPP. Nie uczula, szybko się wchłania i nawilża. Doskonałe do ciała zamiast balsamu.

Zadowolonym użytkownikiem jest również mój brat, używający do nawilżania skóry głowy po goleniu (; Oraz mój bratanek, który od pierwszych dni był nim traktowany i ma delikatną skórkę bez podrażnień i uczuleń - można powiedzieć, że dzięki niemu zapoznałam się z tym produktem (;

Plusem jest też fakt, że jest bardzo wydajne, można użyć go jako emulsji po opalaniu.

Ilość zużytych opakowań: ok. 6

Mleczku - podziękujemy

Mleczko hipp kupiłam z ciekawości bo łudziłam się, że jako mleczko dla dzieci będzie delikatne i łagodne ale tak nie jest:
\\nMinusy:
\\n- ZAPYCHA PORY co go całkowicie dyskwalifikuje
\\n- drażni po depilacji
\\nPlusy:
\\n
\\n+ cudowny zapach, choć długo się nie utrzymuje na mojej skórze
\\n+ w miarę możliwości nawilża skórę (mam mieszaną na ciele)

Bardzo fajne

Moje mleczko ma jeszcze inny skład.
Bardzo fajne - przy regularnym stosowaniu skóra staje się miękka i dobrze nawilżona. Szybko się wchłania. Ma przyjemną konsystencję i dobrze się rozsmarowuje. Przyjemny zapach. Wygodne opakowanie, które można postawić "do góry nogami". Bardzo wydajne.
Jak dla mnie cena mogłaby być trochę niższa, aczkolwiek nie należy jeszcze za bardzo narzekać.

Używam tego produktu od: z 4-5 mies
Ilość zużytych opakowań: 1 butla