Style solutions, Volume & Shine Conditioner, Odżywka Objętość i blask

Style solutions, Volume & Shine Conditioner, Odżywka Objętość i blask

Stworzona dla włosów cienkich - wspaniale zwiększa ich objętość, zapewniając bujną fryzurę. Wzmacnia i chroni włosy, a kompleks witaminowo-mineralny dodaje im energii i blasku.

nawet niezła

W duecie z szamponem daje faktycznie efekt bujniejszej czupryny, mam jednak do niej kilka zastrzeżeń - nie podoba mi się zapach, jaki pozostawia na włosach, a który utrzymuje się niemal do następnego mycia. Uważam też, że jest niewydajna (mam włosy do łopatek), muszę nakładać jej naprawdę sporo, bo inaczej nie chce się rozprowadzać na moich suchych włosach...
Włosy są lśniące i puszyste, po jej użyciu, wyglądają zdrowo, ale nie są miłe w dotyku - ciągle czuję, że coś na nich jest, pomimo dokładnego spłukiwania. To może być jednak kwestia moich włosów.
Działanie, które obiecuje producent, bez zarzutu.

fajna lekka odżywka

odżyweczka nie obciąża włosów, jest lekka, łatwo się spłukuje. Przy stosowaniu z szamponem z serii włoski były lśniące, puszyste i miękkie :) z innym szamponem nie stosowałam. Jest dość rzadka, ale nie trzeba nałożyć jej zbyt wiele, łatwo się rozprowadza. Opakowanie wygodne. Zapach średni, ale nie jest nieprzyjemny.

Używam tego produktu od: używałam jej kilka miesięcy temu