Illuminez-moi, Lifting-Make-up

Illuminez-moi, Lifting-Make-up

Podkład liftingujący. Wygładza zmarszczki i ukrywa cienie. Dzięki pigmentom odbijającym światło cera jest promienista.
Podkład jest długotrwałe kryjący. Inteligentne pigmenty dopasowują się do skóry dając bardzo naturalny wygląd.

Znakomity

Znakomicie ukrywa cienie pod oczami, daje efekt rozświetlonej skóry, jest stosunkowo gęsty i bardzo trwały.
Dzwoniłam dzisiaj na infolinię w celu zamówienia kolejnego opakowania, niestety zgłosiła się automatyczna sekretarka z informacją, że firma Pierre Ricaud wycofała się z polskiego rynku, z powodu zbyt długiego czasu oczekiwania na przesyłki z Polski. Będę wdzięczna za informację, jak w tej sytuacji mogę nabyć ten produkt?

Dałam się naciagnąć...

Zła jestem strasznie. Zastanawiałam się nad innym podkładem w dodatku nieco tańszym, ale się dałam naciagnąć na ten.
Moim zdaniem, jest tragiczny.
Nie widzę,żadnego rozświetlenia, nie jest też bardzo trwały (jak to zapewnia producent). Takie ot mazidło za 20 PLN max.
Konsystencja ok, ale ciężko go nałożyć równo.
Największym problemem jest kolor. Kupiłam beż, który jest dość ciemny, ale o to się nie czepiam bo i tak go kupiłam z myślą o lecie i mieszaniu z kremem. Ale on jest poza tym pomarańczowy. Po zmieszaniu z kremem rozjaśnia się zgodnie z zamierzeniem, ale osiąga wtedy odcień dojrzałej marchewki.
Ogólnie wylądował półce żeby robić za ozdobę i dam mu szansę latem jak złapię trochę słońca. Liczę po cichu, że wtedy się sprawdzi i mu podbiję ocenę. Narazie do bani.
Bardzo ładne i estetyczne opakowanie to chyba jedyny plus jak narazie.

Ilość zużytych opakowań: zmagam się z jednym

Dla skóry dojrzałej - świetny

Duzym plusem jest konststencja, baaardzo kremowa, dająca sie lekko rozprowadzic, dla mnie troche za tłusty, bo mam skóre mieszaną, ale dla mojej mamy rewelacyjny, nie gromadzi się w zmarszczkach, a twarz wygląda na wypoczętą i zdrową.
Używam go w okolicach oczu, bardzo niewielka ilość pozwala uryć przebarwienia i cienie.
Kolory - naturalnie wyglądające beże.

Używam tego produktu od:3lat
Ilość zużytych opakowań:3-4