Nicols Poland, Gąbeczki celulozowe do zmywania makijażu Cell-up

Nicols Poland, Gąbeczki celulozowe do zmywania makijażu Cell-up

Pojemność 2 szt

Gąbeczki z delikatnej substancji celulozowej do usuwania makijażu z twarzy. Skutecznie i delikatnie pomagają oczyścić skórę z zanieczyszczeń.

do twarzy
gąbki
zestaw

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

do mycia- nie do zmywania maseczek-tak

Kupiłam je za ok 3 zł w carrefourze, cena nie duża więc nie żałuję zakupu, bo choć nie sprawdziły się do codziennego mycia twarzy to w zmywaniu maseczek są bardzo pomocne ;)
Zabieram dwie gwiazdki bo tak czy siak nie nadają się do zmywania makijażu, są za mocne, za szorstkie, powodują zaczerwienienia i podrażnienia.

Ilość zużytych opakowań: 2 gąbeczki

Całkiem fajne

Gąbeczek używam do zmywania maseczek, czasami też do mycia twarzy. Mam cere naczynkową więc wszelkie nawet delikatne tarcie nie jest wskazane dlatego nie używam ich każdorazowo.
Dobrze oczyszczają twarz z zanieczyszczeń, usuwają pozostałości maseczek cera jest po nich ładnie oczyszczona :)

Moje gąbeczki nie farbowały nawet za pierwszym razem :)

Używam tego produktu od: 1mc
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Fajne i trwałe

Bardzo fajne te gąbeczki. Pomagają mi oczyszczać głębiej pory, nie to co waciki, które tylko liżą skórę. Są trwałe, nie zajmują wiele miejsca w łazience, łatwe w utrzymaniu w czystosci.
Przeszkadza mi jednak to, że farbują, tzn przed pierwszym użyciem muszę je porządnie wymyć i wypłukać kilka razy, gdyż mocząc je woda robi się żółta. Nie wiem, jakiego pochodzenia jest użyty w nich barwnik, ale nie świadczy to raczej o najwyższej jakości produkcie.
Poza tym moim zdaniem lepsze są gąbeczki Calypso, są o wiele delikatniejsze, co prawda szybciej się zużywają, jednak to taka pierzynka dla skóry, a Nicols jednak są wzmacniane specjalnym włóknem i już nie są takie delikatne, choć na pewno krzywdy nie zrobią nikomu.

Podsumowując: Polecam każdemu, zwłaszcza w prewencji przeciwzaskórnikowej i w ogóle przeciw niedoskonałościom wynikajacym z problemów z zanieczyszczającymi sie porami. Odkąd ich używam, nie mam kłopotów z wypryskami powstajacymi od niezebranego nadmiaru mleczka do demakijażu, mycia czy olejku myjącego z wnętrza porów. Warto je wprowadzić do codziennej pielęgnacji.

Ilość zużytych opakowań: 4 ( 2 opakowania)

Manicure - kolorowy french

Nie są złe ;)

Bardzo przydatne gąbeczki. Świetnie sprawdzają się przy zmywaniu maseczek etc.
Ja przed użyciem nawilżam je wodą i wyciskam, inaczej są niestety bardzo twarde i szorstkie.
Ale bardzo je polubiłam i myślę, że posłużą mi na długo. ;)

Używam tego produktu od: Około miesiąca

Świetne

Wg mnie te gąbeczki są rewelacyjne. Świetnie usuwają wszelkie zanieczyszczenia, w tym resztki kosmetyków takich jak peeling czy żel do mycia twarzy. Nie są zbyt szorstkie, więc nie drapią, nie są też zbyt delikatne. (Jeśli ktoś lubi miziać się po twarzy, to nie jest to produkt dla niego).
Łatwo utrzymać je w czystości. Są niesamowicie wytrzymałe! Jeden płatek starcza na wiele miesięcy regularnego używania - jest to produkt właściwie niezniszczalny. :D Nie strzępi się, nie drze ani nie rozdwaja. Dużym plusem dla mnie jest to, że te gąbeczki nie chłoną zapachów! Można je kupić w Kauflandzie.

Czas używania produktu: kilka miesięcy (jakieś 6)
Ilość zużytych opakowań: 1/2

Dobre

Dobrze usuwają makijaż, i zanieczyszczenia. Nie podrażniają. Pienią żel do mycia twarzy.
Bardzo trwałe, Mam ją sporo czasu a na razie użyłam tylko 1. Po użyciu trzeba je dokładnie umyć, by służyły na długo.
Dobrze zmywają maseczki i peelingi.

Używam tego produktu od: hmmm ponad roku?
Ilość zużytych opakowań: 1/2

niezbędne

gąbeczek uzywam głównie do zmywania maseczek i peelingów - o wiele szybciej usuwają z twarzy trące kuleczki peelingu niż zwykłe zmywanie
do mycia twarzy też używałam, poprawiają pienienie się żelu, ale jakoś mi ten sposób nie odpowiada
są w sam raz - ani delikatne ani szorstkie
trwałość jest niesamowita, nie drą się, nie niszczą
wyrzucić trzeba kiedy są zabrudzone, gdyby nie to, jedna służyłaby mi pewnie parę lat
ostatnio nie widziałam ich w rossmanie ale mam jeszcze 1 w zapasie, szkoda jakby przestali je produkować

Używam tego produktu od: około 5 lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

ostre i drapiące

Skusiła mnie niska cena i to był błąd, bo w tym przypadku tanie nie znaczy dobre :nie: Niby to tylko gąbeczki, ale poprzednie, które miałam były milutkie i mięciutkie, a te są ostre i drapiące. Normalnie nie mogłam zmyć porządnie maseczki tą gąbeczką, bo zaraz twarz płonęła ogniem :( A moja wrażliwa cera nie lubi takich hardcoreowych :D doznań :nie: Koniec końców jedną z tych gąbeczek wyrzuciłam, drugą, która została wydałam w świat, a sobie kupiłam lepszą. Przez te kilka użyć, podczas których miałam z jedną z nich (nie)przyjemność obcowania ;) nie zauważyłam jakoby jej trwałość była ponadprzeciętnie kiepska lub przeciwnie - nadzwyczaj dobra, dlatego trwałość oceniam pośrednio - jako dobrą. Ale że jakość wg mnie jest bardzo zła, to w tej kategorii tylko 1 *

Używałam tego produktu od: kilka razy i wystarczyło :o
Ilość zużytych opakowań: powiedzmy że pół

Są lepsze

Że te gąbeczki są przeznaczone do zmywania MAKIJAŻU doczytałam już w domu, po dokonaniu zakupu. Ja je kupiłam z myślą o zmywaniu maseczek i tak też ich używam. Nie wiem, czy jako akcesorium do zmywania makijażu spisywałyby się lepiej, ale do zmywania masek są wg mnie za delikatne. Wolę gąbeczki o trochę ostrzejszej, bardziej porowatej fakturze, bo mam wrażenie, że lepiej zbierają maseczkę ze skóry. Za to in plus liczę im, że są duże, tanie i pakowane po dwie. Co do trwałości - nie drą się, ani nic takiego się z nimi nie dzieje, ale po mniej więcej takim samym czasie jak w przypadku gąbeczek innych firm zachodzi potrzeba wymiany na nową ze względu na ogólne zanieczyszczenie.

Ilość zużytych opakowań: połowa ;)