Henkel, Vademecum Complete + Sensitive

Henkel, Vademecum Complete + Sensitive

Pasta Vademecum Complete + Sensitive zapewnia kompletną ochronę zębów i dziąseł. Redukuje bolesną nadwrażliwość zębów, zapobiega podrażnieniom i uczuciu bólu, które łagodzone jest przez olejek goździkowy i sól potasową. Dzięki zawartości związków fluoru regularne stosowanie pasty Vademecum Complete+Sensitive redukuje ryzyko wystąpienia próchnicy i wspomaga odbudowywanie szkliwa w odsłoniętych przez dziąsła częściach zębów.
Ekstrakty ziołowe mają działanie przeciwzapalne, łagodzące i przeciwbakteryjne.
Pasta Vademecum Complete + Sensitive łączy w sobie kompleks siedmiu czynności ochronnych: zabezpiecza dziąsła, przeciwdziała próchnicy, zapewnia świeży oddech, zwalcza osad nazębny, wzmacnia szkliwo, działa antybakteryjnie, zapobiega tworzeniu kamienia nazębnego i redukuje nadwrażliwość zębów na ból.

Cena: 5,50zł/ 75ml

Zadziałał

Kupiłam tą paste trochę bez przekonania, no ale zadziałała, mniej, a prawie w ogóle nie reagują już moje zęby za zmiany temperatur, smak pasty jest w porządku, nie pieni się za bardzo, a to jest plus dla mnie. średnio wydajna.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy chyba
Ilość zużytych opakowań: w połowie drugiego

Chyba coś tam działa...

Mam wrażenie, że ta pasta (w zasadzie to raczej żel niż pasta) coś tam mi pomogła, ale nie stuprocentowo, nie jest to dokładnie to, czego oczekiwałam.
Bardzo słabo się pieni, trzeba jej dużo wycisnąć z tubki, a więc szybko się kończy. Ładny, jasnoróżowy kolorek, smak przeciętny. Niska cena, ale biorąc pod uwagę tą małą wydajność, przestaje to tak korzystnie wyglądać.

Używam tego produktu od: niecały miesiąc
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze