AA, AA Ciało Wrażliwe, Jogurtowy balsam do ciała z ekstraktami z żurawiny i granatu

Balsam z ekstraktami z żurawiny i granatu do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii.
Ekstrakty z żurawiny i granatu zawierają witaminę C, potas i cynk. Rewitalizują i tonizują skórę oraz chronią ją przed szkodliwymi czynnikami środowiska. Alantoina działa łagodząco na podrażnienia.
Balsam doskonale wchłania się, wygładzając i uelastyczniając skórę.

Cena: 12,99zł / 300ml

Super :)

Pamiętam jak go kiedyś używałam, ten był mój ulubiony zaraz po kakaowym :)
Śliczny zapach, który bardzo długo się utrzymywał, świetne nawilżenie, gęsta przyjemna konsystencja.
Zdecydowanie super !

Używam tego produktu od: Pare lat temu
Ilość zużytych opakowań: Wiele

to był kiedyś KWC:)

Dzięki za przypomnienie tego balsamu! nie wiem czy jeszcze można go dostać, bo chętnie wróciłabym do wakacyjnych wspomnień...miałam aż 2 opakowania, tak mi się podobał:D i piękny zapach i gęsta jak masełko konsystencja...doskonałe natłuszczał moją suchą skórę rąk i nóg!

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:niestety tylko 2:(

Zwyczajny

Balsam ma zapach, który przypomina kompot owocowy, przyjemny. Co do nawilżania, jest średni. Są co prawda gorsze balsamy, ale również i lepsze w porównywalnej cenie. Dlatego też spróbuję czegoś innego.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Manicure - velvet nails

średniak

bardzo dobrze nawilża, jak wszystkie z tej firmy, ale nie mogę go używać na co dzień, bo on po prostu ŚMIERDZI! nie wiem jak to się stało, że w sklepie tego nie poczułam. może innym ten zapach odpowiada, ale jak na balsam to jest zbyt intensywny i niestety drażniący. w rezultacie używam go głownie do nóg po goleniu ;P

Ilość zużytych opakowań: ciągle nie mogę zużyć 1-ego ;P

Nie jest zły

Średniak.. mam też żel do mycia ciała z tej serii..

Plusy:

+ładny zapach
+cena
+ładnie się wchłania

Minusy:

-zły kształt butelki (jak są już ostatki to strasznie się wyciska)
-słabo nawilża

Nie kupie go ponownie ponieważ nie urzekł mnie niczym nadzwyczainym.

średniak

Od dłuższego czasu używam głównie masełka do ciała, dlatego użycie balsamu było lekkim szokiem ;) Nie mogę przywyknąć do balsamowej, leciutkiej, rzadkiej konsystencji. Zapach tego produktu jest obłędny i to jego główna zaleta. Nawilża i wygładza niezbyt spektakularnie ale może zbyt wiele wymagam od zwykłego balsamu ? Myślę, że naprawdę świetny byłby na lato. Dlatego za kilka miesięcy wypróbuję pozostałe produkty tej firmy, bo zapachy mają naprawdę kuszące.

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań: 0,5

Dobry na lato

Balsam pięknie pachnie. Szybko się wchłania, ale trzeba dobrze rozsmarować na skórze . To przez te "kuleczki" w nim zatopione które pękają podczas wmasowywania. Ma przyjemną "budyniową" konsystencję. Po jego aplikacji skóra jest dobrze nawilżona i jedwabista. Lubię go używać latem bo nie pozostawia tłustej warstwy.

Ilość zużytych opakowań: kilka

po co te "kuleczki"?

Lubie balsamy AA wiec musiałam wypróbować i ten.
Balsam zachwyca zapachem, słodki, intensywny, owocowy - odurzający, śliczny.
Balsam ma przyjemny różowy kolor i jest nieco lżejszy od swoich braci. ma rzadsza konsystencję, szybko się wchłania ale przeszkadzają mi te "kuleczki" - pewnie mają coś wspólnego z owocami ale są denerwujące przy aplikacji, trzeba go bardzo długo rozsmarowywać.
Balsam dobrze nawilża ale przy bardzo suchej skórze się nie sprawdzi, raczej dla normalnej.
Opakowanie wygodne, poręczne, bardzo proste - typowe dla AA.
Nie wiem czy jeszcze się na niego skusze bo AA ma lepsze balsamy w swojej ofercie, w tym najpiękniejszy jest zapach.

Zdecydowanie polecam

Kupiłam ten balsam, przede wszystkim, ze względu na zapach ale każe dlatego, że seria AA odpowiada mojej wrazliwej skórze. Zapach jest zniewalający, jogurtowy, delikatny i utrzymuje się na prawde długo, a przy okazji, naprawde go czuc. Super nawilża, zostawia na skórze dobry efekt, staje się ona delikatniejsza, gładsza. Szybko się wchłania, ma jedwabista konsystencję.

Używam tego produktu od:miesiąca

super!

Kupiłam ten balsam z ciekawości,gdyż stosowałam wcześniej produkty z tej serii,i sie nie zawiodłam.Balsam przecudnie pachnie,nie wiem czemu, ale jak czuje ten zapach to od razu pracują intensywnie moje ślinianki,taki jest apetyczny:D,dobrze nawilża,szybko sie wchłania,nie pozostawiając na skórze tłustej powłoki,można więc stosować go przed nalożeniem ubrania.Dla mnie rewelacja!!!:>

Używam tego produktu od:1 roku
Ilość zużytych opakowań:kilka

Ogólnie ok.

Balsam przepięknie pachnie, zapach długo utrzymuje się na skórze.
Dość dobrze nawilża.
Wada-ów ekstrakt z żurawin bądź granatu trzeba dobrze rozsmarować na skórze i cierpliwie czekać aż balsam się wchłonie. Nie dla raptusów ;-)

Używam tego produktu od: grudnia 2007

Nie dla mnie :)

Zdecydowalam sie na niego ze wzgledu na zapach i cene. Bardzo ladnie pachnie i jest nie drogi. Niestety mi nie sluzy bo po nalozeniu zaczyna mnie bardzo skora swedziec wiec musialam go odstawic.

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:niecale 1