Ewopharma, Revalid, Szampon

Ewopharma, Revalid, Szampon

Szampon do codziennej pielęgnacji, przeznaczony szczególnie do włosów suchych i zniszczonych. Specjalnie dobrany kompleks składników odżywia i w delikatny sposób oczyszcza powierzchnię włosa. Dzięki naturalnym proteinom włosy nabierają zdrowego i naturalnego wyglądu, są bardziej miękkie i podatne na układanie.

wzmacniające
w butelce
100 – 250ml

Dla mnie bomba!

Kiedyś używałam ten szampon namiętnie. Teraz jakoś trudniej mi go znaleźć ( brak w Super Pharm, na Doz.pl również). Oto plusy szamponu :
- miła, przyjemna, gęsta konsystencja,
- ładny zapach,
- włosy były dłużej świeże niż po innych szamponach,
- ładnie działał na włosy ( wygłaszał, coś tam regenerował),
- używając go słyszałam na temat swoich włosów wiele komplementów,
Minusy :
- tylko i wyłącznie cena ( pamiętam, że dość kosztowny był),
Polecam!!!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1361976].usefull || 0 }}% pomocna.

Polubiliśmy się

podeszłam do niego z dużym dystansem, jako że moje włosy naprawdę ciężko okiełznać, do tego wypadają i po myciu ciężko je rozczesać bez odżywki, a czasem po prostu już nie chce mi się jej używać, a on sobie poradził niemal idealnie.
Plusy:
+ Gęsta konsystencja.

+ Zahamował w połączeniu z kapsułkami tej samej firmy wypadanie włosów.

+ Ułatwił mi rozczesywanie, z tym że nie spłukiwałam go od razu jak zaleca producent, tylko przytrzymywałam na głowie kilka minut by substancje odżywcze miały szanse wniknąć wgłąb włosa.

+ Niesamowicie wydajny, przy codziennym myciu włosów wystarczył na ponad dwa miesiące.

+ Przyjemny, niedrażniący zapach.

+ Cena, jak na produkt apteczny nie jest wygórowana, ja płaciłam 27 zł.

Minusów nie zauważyłam, dla mnie to dobry szampon i chętnie będę do niego wracać.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie 3

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[812426].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobry dla włosów przetłuszczających się

Szampon jest bardzo dobry, ale trzeba wiedzieć do jakiego typu włosów go stosować. Moim zdaniem jest rewelacyjny dla włosów przetłuszczających się, które wypadają pod wpływem nadmiernego wydzielania sebum na skórze głowy. Szampon dokładnie czyści włosy i skórę głowy, również je trochę podsusza, tak by włosy trzymały dłużej świeżość, dlatego nie będzie dobry dla włosów suchych.

Przepisała mi go dermatolog (mam wypadające włosy przez przetłuszczającą skórę głowy) i bardzo jestem zadowolona.

Natomiast dużo lepsze od szamponu są tabletki, moim zdaniem KWC na wypadające i rozdwajające się włosy, ale trzeba pamiętać, że poprawiają kondycje włosów nie tylko na głowie ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[787522].usefull || 0 }}% pomocna.

Dekoloryzacja włosów

Wysusza.

Kupiłam szampon zachęcona wieloma pozytywnymi opiniami na jego temat, jednak w moim przypadku się nie sprawdził.Owszem, ma dość estetyczne opakowanie,ładny zapach, oczyszcza włosy jednak spowodował u mnie przesuszenie włosów i skóry głowy a co za tym idzie swędzenie i lekki łupież.Z pewnością nie do wrażliwej skóry głowy.Moja koleżanka natomiast jest zachwycona.

Używam tego produktu od: nie uzywam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[571746].usefull || 0 }}% pomocna.

u mnie zagościł na stałe

Mam długie włosy i odkąd go używam razem z odżywką są lśniące, gładkie i nie wypadają garściami. Jak użyję innego szamponu od razu widzę różnice - włosy się puszą i są szorstkie. Także będę zachwalać ten szampon - zapach mi odpowiada, trochę mało wydajny, aczkolwiek myje włosy co 3-4 dni więc i tak wystarcza na długo.

Ilość zużytych opakowań: 4-5

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[441153].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry

Bardzo dobry szampon do moich bardzo długich, wymagających włosów. Używam razem z odżywką. Dobrze myje, ładnie pachnie, włosy po nim łatwo się rozczesują, są błyszczące, nawilżone, lejące i mniej wypadają. Nie odczułam po nim żadnego swędzenia skóry głowy itp. Gdy pierwszy raz go użyłam moje koleżanki od razy zauważyły poprawę kondycji włosów ;) Nie daję mu maxa ponieważ zauważyłam, że przy codziennym stosowaniu szampon nie daje takich efektów jak używany od czasu do czasu. Cena jest za wysoka w stosunku do wydajności produktu (u mnie wystarcza na krótko).

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[376870].usefull || 0 }}% pomocna.

nie

Szampon miał być delikatny, do włosów suchych i zniszczonych. Delikatny na pewno nie jest - już po pierwszym myciu czułam swędzenie skóry głowy. Także wrażliwcy lepiej niech go unikają.
Do tego wysuszył mi włosy, zamiast poprawić ich kondycję. Rozczesanie ich to był prawdziwy koszmar.
W połowie opakowania skapitulowałam.

Ilość zużytych opakowań: 1/2

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[306888].usefull || 0 }}% pomocna.

Nic takiego

Jeden z tych szamponów aptecznych którymi próbowałam zastąpić szampony fryzjerskie, bez powodzenia zresztą.

Wygląd ( choć ostatnio zmienili butelkę), zapach, rodem z odległych czasów, ale zazwyczaj nie czepiam się takiego czegoś, bo samo w sobie efektów nie przynosi.

Ale innych efektów też raczej nie ma, wydaje mi się , że przesusza włosy, raczej nie pielęgnuje, nie sprawia by były mocniejsze, słowem nic pozytywnego a do tego czasem podrażnia.
nic specjalnego. Nie polecam.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań:niecałe jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[282066].usefull || 0 }}% pomocna.

Pogrubia włosy?

Przyznam szczerze że zdziwiły mnie aż tak negatywne komentarze na temat tego szamponu. Kupiłam go bo gdzieś wyczytałam że dobrze działa na wypadające włosy. Stosuję już od chyba 3 tygodni przy każdym myciu czyli codziennie lub raz na 2 dni, i stan włosów ogólnie się poprawił, ale niestety wypadania włosów nie powstrzymał. Nie mam do niego o to pretensji bo na opakowaniu nie ma ani słowa o tym że szampon ma działanie przeciw wypadaniu włosów. Szampon dobry, już przy spłukiwaniu czuję jak gładkie są włosy, rozczesywanie jak przy każdym innym szamponie jeśli nie używam odżywki. Spełnia swoje zadanie.

EDIT:
Po użyciu włosy są gładsze, mięsiste i takie lejące. I przede wszystkim jakby grubsze. Zauważyłam to dopiero jak chwilowo z niego zrezygnowałam dla Dermeny.
Używam tego produktu od: czasu do czasu
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[163848].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie taki showman jak Dermena;)

Jak w podsumowaniu recenzji- działa nie tak spektakularnie, jak Dermena, ale również okazał się dla mnie bardzo bardzo dobry. Już po 2 tygodniach powstrzymał wypadanie włosów, przy myciu średnio co drugi dzień. Tyle o cebulkach ;) Same włosy są w nienajgorszej kondycji, już nie łamią się tak przy czesaniu, mniej się plączą :) Mają naturalny połysk, nie są sztywne ani szorstkie... Być może skuszę się na inne kosmetyki z serii.
Zapach w sumie ok, choć jest w nim ta sama specyficzna nutka, co i w Dermenie (może to właśnie to "coś", co hamuje wypadanie ;) ).
Aha, jest niesamowicie wydajny- mam długie włosy i szampony zwykle schodzą szybko, a ten jest minimum 2x lepszy pod tym względem :)
4,5*Używam tego produktu od:

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[132595].usefull || 0 }}% pomocna.