Revalid, Balsam

Revalid, Balsam

Balsam przeznaczony do częstego stosowania wraz z szamponem, w celu pielęgnacji włosów suchych i zniszczonych. Spowalnia proces wypadania włosów, przyspieszając jednocześnie ich regenerację. Zalecane jest nakładanie balsamu połączone z masażem skóry głowy w celu jej lepszego dotlenienia.

nie polecam

Lekka konsystencja, zapach ładny. Niestety nie działa. Nawet włosy miałam szorstkie po zastosowaniu, łamały się jak i łamią. Po zmyciu mam co miałam. Wniosek - nic nie daje :(

Używam tego produktu od:5 mc

nie

Używałam tej odżywki razem z szamponem. Na moje włosy nie działa. Ani ich nie odżywiała, nie nawilżała, ani nie zmniejszyła wypadania. Nawet rozczesywania nie ułatwiała.
Z plusów - wydajność i to, że nie obciąża włosów, nie przyspiesza ich przetłuszczania się.
Z minusów, poza brakiem działania pielęgnacyjnego, koszmarne spłukiwanie. Miałam wrażenie, że w ogóle się nie spłukuje.
Po 3 tygodniach przestałam jej używać, bo włosy wyglądały coraz gorzej.

Moj ulubiony:)

Z tym produktem mialam stycznosc juz rok temu ale niezadowolil mnie jakos tak bardzo(wtedy).w tym roku dostalam na urodziny od tesciowej farmaceutki i jakos tak zaczelam go uzywac w maju bo skonczyl mi sie Intense repair Loreala i...teraz niezamienie tego balsamu na zaden inny!!! jest wprost rewelacyjny!!! Wlosy sa po nim niesamowicie odzywione,blyszcza,sa silne,mocnejsze,gladsze...jedynym jego minusem jest to ze jest malo wydajny i trzeba go duzo nakladac(jest rzadki wiec nalozenie jest trudne) trzeba go tez dosc dlugo trzymac na opakowaniu pisze 5 min. ja czasem trzymam nawet 15min.wiec jak ktos chce szybko umyc wlosy niech o nim zapomni bo niedaje zadnych efektow gdy jest trzymany krotko. poza tymi malymi wadami jest wspanialy...Kiedys uzywalam jeszcze Revalid ale w kapsulkach na wlosy i takze byly po nich w swietnej kondycji...Używam tego produktu od:maj 2007
Ilość zużytych opakowań:koncze pierwsze