Ewopharma, Revalid, Tonik

Ewopharma, Revalid, Tonik

Pojemność 20 szt

Tonik to nowoczesny produkt do stosowania na włosy o skłonnościach do wypadania. Zawartość kofeiny wzmacnia pozytywny efekt działania preparatu co w połączeniu z masażem skóry głowy zapewnia pełne odżywienie włosów jak i ich dotlenienie. Revalid tonik to kuracja zapobiegająca przedwczesnemu wypadaniu włosów, która może być powtarzana wielokrotnie w ciągu roku.

Niestety nie..

Niestety, mi tonik Revildu nie pomógł. Włosy wypadają tak samo, jak wcześniej, a ja jestem uboższa o niezłą sumkę. Kosmetyk jest wg mnie zdecydowanie za drogi jak na taką pojemność.

Łatwo się go nakłada, a otwieranie ampułek nie sprawia trudności. Zapach dla niektórych będzie pewnie nieprzyjemny, ale mi nawet odpowiada - przypomina mi męskie perfumy. Redukcji wypadania natomiast nie zauwazyłam (stosowałam razem z kapsułkami tej samej firmy i szamponem Dercos Vichy).

Ilość zużytych opakowań: około czterech

TAK TAK TAK :)

Zuzylam tylko jedno opakowanie toniku plus kapsulki revalid . z dnia na dzien zauwazalam, ze wlosy jakby coraz mniej wypadaja. lepiej sie rozczesywaly... nie wierzylam w zapewnienia producenta, ale milo sie rozczarowalam:) zdecydowanie jestem na TAK:)

Używam tego produktu od:1mies.

bardzo, bardzo polecam!

dostałam w spadku po koleżance, która stwierdzila, że się boi otwieranai butelaczek i nie chce się jej go wmasowywać we włosy a "ja się lubię babrać" ;). zużyłam prawie całą kurację, ale że nie myje włosów dwa razy dziennie, stosowałam go każdorazowo po prysznicu- raz dziennie albo co drugi dzień, czyli rzadziej niż zalecano.

mnie szklane buteleczki nie sprawiaja problemu, szkło się nie kruszy po bokach szyjki,a jej odłamanie nie wymaga siły pudziana ;).

preparat naprawdę bardzo powstrzymuje wypadanie włosów! to przede wszystkim. moje niestety zawsze w zimie mają punkt załamania i lecą garsciami a odkąd zaczełam kurację nie znajduję prawie nic w kratce prysznica, to samo przy czesaniu!

mam nadzieję, że to nie tylko placebo, ale wydaje mi się, że włókna są lekko pogrubione :)

świetnie pachnie, jak taki babciny specyfik, trochę korzennie, trochę aptecznie

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:koniec1