Regard Paillete (Kredka do oczu)

Regard Paillete (Kredka do oczu)

Pojemność 1,03 g

Zgłaszająca osoba: nonkaa

Kolorowe kredki do oczu z mieniącymi się drobinkami dostępne w 8 odcieniach. Przebadane okulistycznie.

Cena: 3GBP / 1,03g

super, ale...

posiadam dwa odcienie: czerń i brąz. I o ile brąz jest ŚWIETNY, to czerń już nie sprawdza się tak dobrze.

+bardzo szybko i łatwo się nią maluje
+nie kruszy się, nie łamie, nie ma problemu z temperowaniem
+miękka ale wydajna! - brąz mam od jakichś 4 lat (używany tylko w wakacje)
+piękne kolory, wyraźne
+używając brązu przy opaleniźnie nie potrzebuję żadnego innego makijażu oka, jest naturalny, ale jednocześnie pogłębia spojrzenie i daje niesamowity efekt dzięki drobinkom brokatu (spróbujcie!)

-trochę znikają w ciągu dnia, ale stosowane na bazę - zachowują się lepiej :)
-czarny ma za dużo brokatu, po demakijażu jest wszędzie, na brwiach i wokół oczu. Podczas aplikacji - też się nieco ten brokat przemieszcza. Co dziwne z brązem nie mam tego problemu.
-cena - ponad 20zł za kredkę, to jednak sporo dla studenta

Generalnie - bardzo dobry produkt i na pewno kupię kolejny brąz, bo chyba po 4 sezonach wakacyjnych, w końcu w tym mi się skończy ;)
Co do czerni - mieszane uczucia, raczej bym nie wróciła.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwóch pierwszych

Za tą cenę są lepsze

Głównym powodem dla którego odjelam 2 gwiazdki jest trwałość a raczej jej brak. Kredka bardzo króciutko utrzymuje się na oczach, kolor ciekawy, posiadam grafitowy, kredka jest z pewnością bardziej miekka niż twarda, wydajna jak każda kredka, gdy się temperuje nie łamie się co niektore kredki mają w zwyczaju.

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok

mój HIT, niebieski stojący w pobliżu neonka-błyskotka

kupiłam w rossmanie za 19 zł w ofercie (-40%). Nie żałuje, bo kredka to istne Cudeńko!!!
*piękne iskrzące kolory; niebieski stojący w pobliżu neonka-błyskotka;p
*super trwałość - spokojnie wytrzymuje cały dzień;
*świetna konsystencja - nie za twarda i nie za miękka - nie kaleczy, nie drapie i nie uczula!
* zadziwiająca łatwość "malowania" - bez problemu robi kreski, jakie tylko chcemy;

minus to cena - 32 zł za kredkę, to już trochę przesada;/
iii....
brakuje mi tu "mechanizmu wykręcania wkładu". Bez temperówki ani rusz;( Może się czepiam, no ale za ta cenę oczekujemy produktu na najwyższym poziomie...

Używam tego produktu od: kilku dni

Cellulit mity

jest ok

Jestem posiadaczką dwóch kolorów: niebieskiego i brązowego. Oba kolorki są solidnie napigmentowane, kredki są odpowiednio twarde (tzn nie za twarde, ani zbyt miękkie, takie w sam raz:) ).
Trwałość też jest ok, drobinki fajnie rozietlają makijaż.
Niebieska lubi mi się "odciskać" zwłaszcza przy spojrzeniu w niebo, ślad pod brwią murowany;) (chyba, że zabezpieczę kreskę odrobiną cienia lub pudru).
Zmywa się dobrze, choc - i tu znów przytyk do niebieskiej;) - czasami zdarza mi się, że drobiki pouciekają spod wacika;)

Używam tego produktu od: 1/2 roku
Ilość zużytych opakowań: 3/4 niebieskiej, 1/3 brązowej

Całkiem przyjemna :)

Posiadam kolor czarny, a w samej kredce uwiodły mnie mieniące się drobinki, które sprawiają, że oko nabiera blasku ;)
Kredka ma przyjemną konsystencję, nie jest ani za twarda, ani za miękka - taka akurat, łatwo ją rozmazać i zrobić smoky eyes. Trwałość także jest w porządku, choć wiadomo, że z dolnej powieki kreska znika szybciej i trzeba ją czasem poprawić.
Dodatkowo ma bardzo ładne kolory, teraz żałuję, że nie kupiłam fioletowej (jako zielonookiej bardzo by mi pasowała). W sumie mogłabym przejść się do drogerii i ją sobie dokupić, jednak kredka do oczu nie jest dla mnie kosmetykiem niezbędnym, a raczej przyjemnym, rzadko używanym gadżetem.
Dodatkowo na plus należy zaliczyć jej to, że nie podrażnia wrażliwych oczu.

Używam tego produktu od: około dwóch lat (sporadycznie)
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Super szybko się nią maluje :)

Mam ciemny grafit z drobinkami, szybko się nią maluję super podkreśla oko i nie rozmazuje się!!!!!Jest dość twarda i łatwo ją zastrukać. Jak narysowałam w drogerii na ręce "kreske" żeby sprawdzić czy łatwo ja zmazać to muszę przyznać, że STRASZNIE cięzko mi było jej sie pozbyć :)! Aż sie zdziwiłam!
Kosztuje 25 zł

Używam tego produktu od:tygodnia