Shampoo Two, szampon do włosów przetłuszczających się

Shampoo Two, szampon do włosów przetłuszczających się

Paul Mitchell Szampon dla wszystkich rodzajów włosów - idealny dla włosów przetłuszczających się.
Doskonale oczyszcza i odżywia włosy dodając im naturalnego blasku. Zawarte w szamponie Shampoo Two ekstrakty cytryny powodują, że włosy są dokładnie oczyszczone i odpowiednio nawilżone. Eliminuje wypadanie włosów. Dodaje włosom cienkim objętość, gęstość i witalność. Usuwa osad spowodowany stosowaniem produktów do układania włosów. Doskonały do codziennej pielęgnacji włosów tłustych. pH 5.5. JPMS nie popiera oraz nie przeprowadza testowania produktów na zwierzętach. Produkt posiada atest PZH.
Uaktywniona Mieszanka Nawilżająca zapewnia głębokie nawilżanie i wyraźniejszy połysk. Uaktywniona Mieszanka Rozjaśniająca zapewnia doskonały połysk i refleksy świetlne.

do oczyszczania

Szampon stosowałam raz w tygodniu do gruntownego oczyszczania włosów, natomiast do codziennej pielęgnacji szampon One. O ile One mam wiele do zarzucenia, o tyle Two dobrze się sprawdza pod warunkiem, iż właściwie się go dobierze do potrzeb skóry głowy. \\\\nZdarzyło mi się używać tego szamponu codziennie przez dwa tygodnie, co poskutkowało przesuszeniem skóry głowy, bardzo nieprzyjemnym dyskomfortem i uczuciem ściągnięcia. W tym przypadku nie jest to absolutnie wina szamponu, lecz użytkownika. \\\\nNatomiast stosowany raz w tygodniu, gruntowanie usuwa zanieczyszczenia, środki stylizacyjne, sebum. Włosy "skrzypią", są ostre, błyszczące. \\\\nMyślę, że jest to jeden z niezbędników dla włosów stylizowanych w tygodniu dużą ilością kosmetyków do stylizacji, jak pianki, lakiery, żele. \\\\nJa ograniczam stylizację do jednego kosmetyku wygładzającego i nie sądzę, by koniecznym było aż takie jego eliminowanie specjalnym szamponem, jak Two.

Dobry szampon oczyszczający

Szampon dokładnie myje i oczyszcza włosy oraz skórę głowy. Włosy są czyste, lśniące. Nie uczula. Niestety nie radzi sobie z przetłuszczaniem włosów. Ogólnie: bardzo dobry szampon oczyszczający.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

OCZYSZCZA

NIE POLECAM DO WŁOSÓW SUCHYCH.
LEPSZY JEST TEN SZAMPON ALE (NIE TWO LECZ ONO). tEN BARDZO SILNIE OCZYSZCZA WŁOSY MOJE SĄ PONIM OSTRE JAK TRAWA.
SWIETNIE USÓWA LAKIERY, DUZE ILOSCI KOSMETYKÓW DO STYLIZACJI.
KEDNAK MOJE WŁOSY ZAPROTESTOWAŁY. POLECAMTEJ SAMEJ FIRMY AWAMPUI SHAMPO.

Używam tego produktu od: 1ROK

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Bomba!

Doskonały szampon, co wprawiło mnie w zdziwienie, bo owszem, kupiłam go pod wpływem recenzji na Wizażu, ale ja podchodzę bardzo sceptycznie do wszystkich zachwytów. A tu taka niespodzianka! Włosy myję codziennie - bo i bardzo szybko się przetłuszczają i po nocy są powywijane nie tak, jakbym sobie tego życzyła ;-) Włosy - nie dosyć, że przetłuszczające się - to jeszcze cienkawe,mało puszyste, wszelkie pianki i lakiery zwiększające objętość dają efekt krótkotrwały. Tak było przed kupnem w/w szamponu. Teraz: włosy puszyste, świeże, takie sypkie, naturalne, czyste, lśniące....Nie wierzę, że aż tak się zachwycam :-) Jestem bardzo zadowolona - dzisiaj dokupię większą butelkę, bo dotychczas, tytułem próby, miałam małą, 100ml buteleczkę. Kusi mnie też wypróbowanie innych szamponów tego producenta...
Jedyny minus, o którym już bym zapomniała....Nie jest zbyt wydajny ale, z drugiej strony, na butelce jest informacja, że podwójne mycie nie jest konieczne, więc...na jedno wychodzi :-) No i jeszcze jedno - zmniejsza przetłuszczanie się włosów, ale nie na tyle, bym następnego dnia nie musiała myć głowy....I chyba za to mały minusik. Tak więc oceniam go na 4,5.
Co do ceny, to chyba jest z lekka zaniżona...Za 100ml w Niemczech płaciłam ponad 7 euro, duża butelka - chyba 250ml - kosztuje ponad 13 euro.

Używam tego produktu od:około 2-3 tygodni
Ilość zużytych opakowań:1 butelka 100ml

B.dobry:)

B.dobry szmpon, ktory dokladnie myje wlosy i skore glowy, nawet tak bardzo sklonna do przetluszczania sie , jak moja:)
Ph 5,5 sprawia, ze jest neutralny dla skory, nie podraznia jej, ani nie uczula.
Zamyka luski wlosow, co sprawia, ze sa one lsniace i gladkie.
Generalnie:to wydajny kosmetyk, swietnie spelniajacy swoje zadanie, zwlaszcza w polaczeniu z innymi produktami J.P. Mitchell.:)

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań :4

po trzykroć warto

niby czego można się spodziewać po szamponie, jeśli nie po prostu dobrego oczyszczenia? tutaj efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania: włosy są lśniące (wprost niesamowicie), puszyste i jakby zyskały na objętości. nawet nie musiałam stosować odżywki, co przy innych szamponach praktycznie wykluczałoby rozczesanie. używam w duecie ze sculpting foam tej samej firmy i efekt jest iście spektakularny: burza loków (zaznaczam, że nie mam zbyt gęstych włosów). polecam!!

Używam tego produktu od: w trakcie pierwszego opakowania
Ilość zużytych opakowań:

numer jeden

Używałam szamponów takich firm jak :sheido-fino,kerastase-do włosów kręconych, ale bez żadnych efektów.Mimo ceny:((.
Kupując ten szampon nie spodziewałam się żadnych efektów,zawiedziona poprzednimi szamponami.A tu taka niespodzianka.Włosy nabrały objetości,nie sa już przychlapnięte,no i najważniejsze nie przetłuszczają się tak szybko.Jedyny minus to brak zapachu tzn bardzo delikatny zapach ledwo wyczuwalny.Używam tego produktu od:niedawna
Ilość zużytych opakowań:dopiero jedno opakowanie,ale już wiem że ten szampon zagości u mnie na stałe