Garnier, Ambre Solaire, Perfect Bronzeur

Garnier, Ambre Solaire, Perfect Bronzeur

Samoopalacz - nawilżające mleczko z naturalnym wyciągiem z moreli. Preparat szybko się wchłania, pachnie przyjemnie, daje bardzo ładny odcień "opalenizny". Dobrze rozprowadzony nie powoduje brzydkich smug. Nie wysusza naskórka

Cena: 23 zł / 125 ml

Ok :)

Dostałam go od koleżanki na kilka godzin przed półmetkiem licealnym. Nasmarowałam sobie buzię, szyję i dekolt. Efekt? Śliczna, równomierna, niewyzywająca, ale widoczna opalenizna bez żadnych smug!! Dobrze się wchłonił, pozostawił skórę miłą w dotyku.

Szkoda tylko, ze po 3-4ch dniach opalenizna prawie całkowicie zeszła, jednak jest to mój pierwszy samoopalacz i nie mam porównania. Może tak jest zawsze? Na razie daję 4

nieeeeee

jest to pierwsz samoopalacz jaki kupiłam dlatego nie mam porównania z innymi.
pomimo braku wprawy udało mi się go rozprowadzić w miarę równo,nie zostawił żadnych smug ani zacieków.ma ładny morelowy zapach :) aż miło się go nakłada.po pewnym czasie zapach się niestety ulatnia i zaczyna przebijać okropna woń.
daje ładną opaleniznę o odcieniu złoto- brzoskwiniowym.
niestety,pomimo szybkiego umycia rąk po nałożeniu specyfiku pozostawiał mi po wewnętrznych stronach dłoni brzydkie intensywnie pomarańczowe plamy.schodzi nierówno dlatego jestem obecnie cała w plamach.ponadto od dwóch dni schodzi mi płatami skóra z całego ciała dzięki czemu wyglądam jak wąż w czasie wylinki.
początkowo przyznałam trzy gwiazdki ale odejmuje jedną za plamy i schodzącą skórę.więcej razy go nie użyję na pewno.
Używam tego produktu od:półtora tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Niezły ale wysusza!

Hmm, ciężko mi ocenić ten samoopalacz ponieważ posiada kilka ważnych zalet ale też istotne wady. Zacznę od zalet- co mnie najmilej zaskoczyło to ładny, naturalny i mocny kolor opalenizny już po pierwszej aplikacji. Przyjemny zapach (jakby szamponowy ;)), przyjemna konsystencja. Natomiast ogromną wadą która sprawia że nie będe go nigdy używać na twarzy to wysuszanie. Poza tym krótko utrzymuje się na ciele więc częste smarowanie niestety wskazane. Po nałożeniu robi się nieprzyjemnie lepki, jednak po dokładnym peelingu rzadko zostawia zacieki. Reasumując- samoopalacz polecam do ciała, jeśli chcesz się szybko opalić na brzoskwinkę, do twarzy nie radzę używać. Dla dziewczyn które nie używały jeszcze górnopółkowych samoopalających cudeńków napewno będzie zadowalający ;)

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 3, 4

Manicure z chmurkami

Mile mnie zaskoczył

Na wstępie chciałam zaznaczyć iż samoopalacz ten miał trudne zadanie żeby mnie zadowolić, gdyż jego cena odrazu "skazała" go w moich oczach na straty. Pobiegłam po niego do sklepu w calkowitej desperacji, gdyż musiałam szybko się "opalić", a nie miałam pod ręką moich samoopalających cudeńków Sisleya i Clarinsa.

Po pierwszej aplikacji okazało się że jest to naprawde niezły samoopalacz. Ma specyficzny owocowy zapach, może trochę za mocny, ale całkiem przyjemny :P Nie daje żółtego nienaturalnego koloru, jest to raczej taka ciepła brzoskwinka. Niestety niemiłosiernie wysusza twarz. Jak dla mnie jest to czynnik dyskwalifikujący. Musiałam później kilka razy bardziej nawilżać cerę, gdyz była nieprzyjemnie ściągnięta. Jeśli chodzi o ciało to także lekko je wysusza, jednak słoneczny kolor i dobry balsam do ciała rekompensują straty. O niebo lepiej nadaje się do ciała niż do twarzy. Także, jesli chodzi o opalanie ciała - polecam!

bardzo dobry :)

używałam go dość dawno temu ale bardzo dobrze go wspominam :) zwłaszcza ten piękny morelowy zapach :) bardzo mi odpowiadała jego konsystencja, dobrze się rozprowadzał. używałam go również do twarzy ( z żadnym innym się nie odważyłam) i nie pamiętam żeby robił jakiekolwiek smugi. za to wszyscy mi mówili że jestem pięknie opalona :)

naprawdę jest wart wypróbowania :)

Używam tego produktu od:-

Niezły

Mam ten samoopalacz w nowej wersji tj. w nowym opakowaniu. Przedewszystkim kolor - doskonaly braz ktory z latwoscia mozna uzyskac nawet niezbyt staranna aplikacja. Czasami jakas ciemniejsza plamka sie trafi ale wystarczy peeling i po problemie. Gwiazdka mniej za to ze sie wyjatkowo klei. Zaznaczam ze nie kupie wiecej bo mam zamiar sprawdzic dzialanie Garnierowskiego balsamu brazujacego ;)

supernaturalny

To 1szy samoopalacz, ktory uzylam na cale cialo. I udalo sie :) Kolor jest dosyc ciemny (jak dla mnie) ale naturalny, brazowy a nie zolty. Odpowiednio nalozony nie tworzy smug. Pieknie pachnie (owocowo) zapach nie zmienia sie prawie wcale (nie pachnie samoopalaczem!) Na twarzy tez wyglada naturalnie, bez plam i smug. Jest drogi (22zł za 125ml) ale poniewaz jest naturalny, nie smierdzi i nie uczula, daje mu maksimum :) zostane na pewno przy nim.

BBBBBooooSSkkkIIII

Rewelacyjny, nie tworzy smug, przyjemnie pachnie, po prostu 5+ używałam kiedyś teraz srawdzałam tej samej firmy rozświetlający, oba rewelacyjne!!! Nikt nie zauważył różnicy :))

dobry

Niezły jak na samoopalcz ;-). Jak rzaden samoopalacz nie da takiego efektu jak słońce, tak ten mnie wyjątkowo zadowolił. Nie śmierdzi tak jak inne, ma naprawdę dość przyjemny zapach - jakiś morelowy albo co. Trzeba naprawdę wziąć pod uwagę, że tego typu kosmetyk jeżeli jest już długo otwarty to może zacząć "pachnieć" DHA, więc dziewczyny, miejcie to na uwadze i nie wąchajcie przeterminowanych samoopalaczy bo potem powiecie
że śmierdzi...
tak poza tym: po jego użyciu mam uczucie "gładkiej skóry", nie zostawia smug ( kurde ludzie róbcie sobie peeling!) i jest naprawde niezły. Nie jest to solarium , ale za to zdrowo. Jak na samoopalacz to ... świetny!

OK,ale...

Wreszcie pojawiło się prawdziwe zdjęcie tego samoopalacza- poprzednie wprowadzało w błąd! Ja na szczęście (m.in. dzięki youaresowonderful :) ) kupiłam dobrą wersję.To mój pierwszy samoopalacz i jestem z niego zadowolona- daje efekt ładnej opalenizny, chociaż raz zrobiłam sobie plamy przy nadgarstkach,ale to z nieuwagi... Odejmuję mu jedną gwiazdkę za zapach- na początku niby pachnie morelami, ale później zapach zmienia się w ten okropny samoopalaczowy... :( Zapach to jedyna jego wada, więc ogólnie jest godny polecenia.06.10.2003 Zapach to nie jest jego JEDYNA wada!! Odejmuję 2 (!) gwiazdki i już go nie lubię!! :baba: bo złazi okropnieee!!!!!! Muszę chodzić w golfach i długich rękawach! Do tego zatyka pory na twarzy!! bardzo się zawiodłam... :(

ojj kiepski..

Zawiodl mnie. Mialam 2 wersje: w spraju i druga przezroczysta, najnowsza, tez w spraju. Oba o zapachu brzoskwiniowym. Niestety u mnie szyja po wysmarowaniu tego specyfiku wyglada jakby byla brudna, bardzo trudno mi osiagnac efekt naturalnej rownomiernej opalenizny. Pozostawia intensywny zapach samoopalacza, ktorego nie znosze. Na dodatek dostalam na plecach wypryskow po 2-3 krotnym nalozeniu. Kolejna wada: bardzo szybko "opalenizna" schodzi, u mnie, a mam jasna karnacje, utrzymuje sie zaledwie 2 dni. Kiedys postanowilam rowniez opalic nim buzie. Przesuszyl skore, dostalam wypryskow, ale tu sama jestem winna, gdyz nie jest on przeznaczony do twarzy. A tu najwazniejszy moj zarzut: wywolal u mnie zaburzenia pigmentu, tzn na skorze wyskoczyly mi malusienkie czerwono-brazowe pieprzyki. Juz go nie stosuje, niektore "piegi" zeszly, ale sporo ich jeszcze zostalo. :(Ilość zużytych opakowań: 2

bardzo user friendly:)

Mój drugi samoopalacz. Pierwszy był totalną pomyłką, ten kupiłam po przeczytaniu pochlebnych opinii forumowiczek - dziekuję:)Mam bardzo jasną cerę i zerowe umiejętności "obsługiwania" samoopalaczy. Ten produkt sprostał nawet takiej użytkowniczce jak ja. Faktycznie, nie zostawia smug (chyba, ze się spryskuje nieuważnie - a owszem, zdarzyło mi sie:P) i nadaje cerze bardzo delikatny złoto-brązowy odcień. Jedyne co mu mogę zarzucić, to zapach. Brzoskwiniowa nuta się ulatnia dość szybko a pozostaje tradycyjny zapach samoopalaczy.Ale przecież za 35 złotych nie można wymagać cudów:)