Vichy, Dercos, Shampoing Repulpant Volumateur (Szampon nadający objętość)

Vichy, Dercos, Shampoing Repulpant Volumateur (Szampon nadający objętość)

Szampon wpływa na ukrwienie skóry głowy, odżywia korzen włosa przez co włosy nie sa oklapniete. Zawiera SP94 - bioprzyswajalny składnik tłuszczowo-węglowodanowy zdolny do przemiany w budulec włosa. Stanowi cenna substancję odżywczą umożliwiającą wytwarzanie spójnej, grubej i mocnej łodygi.
Połączenie z masażem skóry głowy stymuluje mikrokrążenie, aby dostarczyć korzeniom niezbędnych składników odżywczych. Przenikanie w łodygę włosa, aby dodatkowo wzbogacić ją w budulec. W rezultacie włosy stają się sprężyste i mocne.

gorszy od czerwonego

Nadaje objetośc cienkim włosom ( oczywiście nie ma cudów ale dobrze wypada w porwnaniu z innymi tego typu szamponami). włosy wyglądają na zdrowsze nie są tak wyszuszone szampon je nieco odzywia ładnie błyszczą. Ja mam bardzo cienkie włosy napewno na gęstszych efekt bylby lepszy.

Używam tego produktu od: użyłam raz (jedno opakowanie) ok 4 lata temu

Wykorzystała: kilka próbek

na 3 z plusem

Ten szampon nic nie pomógł na moje cienkie włosy. a, a włosy w coraz gorszej kondycji:( Ma tylko ładny zapach, taki markowy:) Jak na moje cieniutkie, krótkie włoski-był bardzo wydajny, jedno opakowanie zużyłam w ciągu 2 miesięcy, a myję włosy codziennie. Ale to tylko przykład, jak mało mam włosów na głowie......buuuuuu........

Używam tego produktu od:3 miesięcy

Podnosi :)

Szampon dostałam przypadkiem. I byłam zachwycona- lekki ciekawy zapach, fajna konsystencja, dobrze myje, włosy są po nim ekstra lśniące, miękkie, lekkie, uniesione.

Ale są też minusy, mianowicie- niezbyt wydajny a biorąc pod uwagę jego cenę to ma znaczenie.

Drugi mankament to to, że gdy używałam go codziennie- włosy chyba przyzwyczaiły się i obciążał.

Rozwiązaniem dla mnie jest używanie go raz na jakiś czas, na zmianę z innymi :)

Ogólnie-warto spróbować.

Używam tego produktu od: ok. 2 lat

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 02

puszystosc gwarantowana

mam wlosy cienkie, a ten szampon to strzal w dziesiatke wlosy po nim sa takie mieciutkie i puszyste dawno takich nie mialam, swietnie sie splukoje, no morze troche placze wlosy, ale to nic w poruwnaniu z szamponami ktorych dotychczas urzywalam. Wlosy po nich byly przyklapniete.szampony vichy sa bardzo dobre,tylko wydajnosc slaba butelka 200 ml starcza mi na miesiac urzywania myje wlosy co 2 dzien. Ale itak jeszcze go kupieUżywam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:jedno

bardzo średni

Szampon nie nadaje objętości, mi robi "siano" na głowie. Zawdzięczam mu tyle, że moje włosy ze skłonnością do przetłuszczania się wyglądają dobrze niemal przez cały dzień. Za to ma plus. Ale spodziewałam się po nim zdecydowanie o wiele więcej. Taki efekt można uzyskać dzięki wielu szamponom w niższej cenie.
Nie polecam...

lubie :)

ogolnie bardzo lubie szmpony z lini Dercos,przyjemny długo utrzymujacy sie zapch,włosy miekie ,sprezyste,zdecydowanie zregnerowane,obietosc zwiekszona, nie polecam dla osob o cienkich wlosach ,gdyz szmpon bardziej powoduje napuszenie ,wlosy sa podatne wtedy na wilgoc i cienkie koncowki wywijaja sie we wszystkie stony:)

Używam tego produktu od:od lat na zmine z innymi
Ilość zużytych opakowań:duzo

tragiczny

tragiczny szampon bylam badzo zawiedziona ani objętości ani kształtu nie miała moja fryzura
nie polevam szkoda pieniędzy lepszy kazdy inny z supermarketu

Używam tego produktu od:1 miesiąc

taki sobie- nic specjalnego

Nie różni się niczym od szamponów za 8-10 zł. Nie zauważyłam zwiększenia objętości włosów. Za tą cenę zdecydowanie nie polecam. Włosy przetłuszczaja sie tak samo szybko, jak przy stosowaniu innych, tanszych szamponów.

Czy ja wiem

Własnie używam ten szampon obecnie. Jakie mam odczucia - sama nie wiem. Napewno nie jest to szampon do włosów zniszczonych. Ja mam normalne z tendencją do przesuszenia (farbowane na bardzo jasny blond +loko-fale. Włosy mam bardzo zadbane, bo dbam o nie tak bardzo, że mam na ich punkcie hopla;) Swoje naturalne mam jasny blond, więc nie rozjaśnam ich, dlatego jeszcze żyją. Ten szapon myślę, że trzeba dłużej poużywać, aby zauważyć efekt. Ale widzę, że mniej włosów mi wypada <jupi> może to zasługa tego szampony a może tego czerwonego też Vichego? Nie wiem, bo obecnie używam ja na zmianę. Co do objętości, to nie wypowiem się bo moje włosy są bardzo gęste i grube mimo, że naturalne mam jasny blond.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierszego opakowania

Dobry szampon

Nie przepadam za kosmetykami Vichy. Dobre produkty tej marki mogłabym wymienić na palcach jednej ręki. Dlatego też kupiłam ten szampon z czystej ciekawości.
Przyznam, że bardzo polubiłam ten szamponik. Mam bardzo cienkie, proste i lekkie włosy, które praktycznie kazdy szampon obciązał. Ten Dercos jest naprawde leciutki, dobrze myje włsoki, nie plącze ich, po jego uzyciu są troche odbite od skóry głowy ale bez efektu puchu. Szampon jest tez dosc wydajny. Lubie go głownie za lekki volume przy jednoczesnym nie puszeniu włosów. Polecam do bardzo cienkich włosów.

Używam tego produktu od:ok 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:kończe 1wsze

Super efekt !

Uzywam i bede uzywac jeszcze dlugo to napewno!
Nie mam w prawdzie wiekszych problemow z objetoscia wloskow,za to uwielbiam testowac rozne kosmetyki i produkty pielegnacyjne..probke tego szamponu znalazlam w gazecie..
Podobaly mi sie wloski po umyciu nim glowy, faktycznie wydawaly sie grubsze, wiec automatycznie wiadomo ze jak wloski grubsze to i objetosc wieksza..
Zakupilam szamponik i wcale sie nie rozczarowalam po okolo 2 tygodniach efekty byly jeszcze lepsze, wloski wygladaly na zdrowsze i grubsze niz wczesniej.
Natomiast moja siostra zauwazyla efekt przesuszenia wlosow, obciazenia..wiec jak ze wszystkimi kosmetykami - nie na wszystkich dziala tak samo i nie kazdy pewnie bedzie zachwycony nim jak ja..
Ogolnie uwazam ze Vichy i ich seria do pielegnacji wlosow jest naprawde udana nie to co seria dla cer problematycznych ;)

Używam tego produktu od: 4 miesiecy

Jednak nie.

Zachęcona opiniami o cudownych właściwościach tego szamponu kupiłam go pełna nadziei. No i ta nadzieja pękła jak bańka mydlana :-(
Ten szampon nie jest chyba dla mnie. Po jego użyciu miałam na głowie kupę siana, którą na dodatek ciężko było rozczesać. I jakieś matowe zrobiły się te moje włoski :-(
Zauważyłam jeszcze, że po tym szamponie strasznie szybko spłukuje się kolor :-(
Żadna rewelacja.
No cóż, spróbować można było, ale mnie on nie zachwycił pod żadnym względem.