Isana Pflege, Lippenbalsam (Balsam do ust) (stara wersja)

Isana Pflege, Lippenbalsam (Balsam do ust) (stara wersja)

Balsam do ust z filtrem przeciwsłonecznym 10. Nie zawiera środków perfumowanych. Testowany dermatologicznie.

Cena: 4zł/ 10ml

Dobry balsam

Ciekawy produkt, nieco inny od tradycyjnych balsamów. Dużo lżejszy, przyjemnie pachnie, łatwo się rozprowadza na ustach, dobrze nawilża. Bardzo delikatny, polecałabym raczej do stosowania latem niż zimą :)

Ale o co chodzi?!

Kupując byłam przekonana, że będzie to tłuste, wazelinowe, ochronne mazidło a okazało się że w tubce jest jakiś słabej jakości krem :/

Nie robi kompletnie niczego, no może niczego dobrego bo śmierdzi i wysusza usta.

Tragedia, nie chciałabym go za darmo!

Używam tego produktu od:używałam kilka miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: jedno, w połowie wywalone do śmieci

yyy co to jest??;///

To jeden z najgorszych kosmetyków jakie mialam. W tubce jest biały krem, który nie nadaje sie do niczego, a napewno nie do ust. Usta są białe tak jak posmarowane zwykłym kremem, tyle że to coś nawet ich nie nawilża... a smak ma tak okropny, że niestety zaraz po posmarowaniu musialam to coś ścierać z ust..
Kosztował 5 zł, ale nawet za złotówke bym go nie wzięła.
Nie polecam.

Używam tego produktu od:niedawna
Ilość zużytych opakowań:żadne

Jak zrobić makijaż Modern Marilyn

obleci

kupiłam w sumie przez przypadek, szukając jakiego taniego błyszczyku. nakładając delikatna warstwę, robi sie taki perłowo-rózowy co nawet fajnie wygląda.

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Do niczego

Ja też chcę dokopać temu "balsamu"
Zacznijmy od tego, że spodziewałam się raczej czegoś przezroczystego, ale w tubce znajduje się jakiś biały krem, który wygląda paskudnie na ustach (po prostu jak krem). W dodatku nic nie daje, gdyż już przy pierwszym użyciu da się zauważyć, że jest zbyt mało tłusty żeby chronić usta. Kupiłam go za 4 zł i były to zmarnowane pieniądze, mam go aktualnie na ustach, bo nie mam w zwyczaju wyrzucać nowych kosmetyków, ale mam nadzieję że szybko się skończy, prawdopodobnie zużyję go do rąk, gdyż w moim przekonaniu jest to jakiś zwykły krem.
Aha i zapomniałam dodać, że absolutnie nie nawilża, nie natłuszcza i nie pomaga. Nie robi nic. oczywiście nie polecam bubla

Ilość zużytych opakowań: męczę 1

krem bam,bino na ustach :o

Okropność! Efekt daje identyczny jak nałożenie kremu dla dzieci na usta: biały, wodnisty. Do użytku nadaje się, o ile po aplikacji wytrzemy usta- będą wtedy nawilżone i lekko natłuszczone. Dobry jako awaryjny, malutki kremik do rąk.
Spodziewałam się raczej błyszczyku, tym czasem to kremik. Dobrze, ze kosztował niewiele (3,50). Nie polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Z braku laku

Kupiłam właściwie przypadkowo. Potrzebowałam czegoś natychmiast i mój wybór padł na Isanę. Nie trafiłam.
Mam ogromy problem z ustami, są praktycznie cały czas spierzchnięte. Testowałam miliony rożnych balsamów, a ten zdecydowanie nie będzie moim faworytem.
Co do zapachu: nie jest najgorszy. Pachnie trochę jak maść z witaminą A :).
Gorzej natomiast z konsystencją. Balsam jest wodnisty, jak go nałożyłam miałam takie dziwne uczucie...
No i ten kolo! Gdyby był przeźroczysty, to może dałoby radę go znieść, ale to biło-perłowe cudo... Nie dla mnie.

taki sobie

strasznie tani, kupiłam go za 2,99 bo akurat nie było neutrogeny, której używam zawsze, różnica w cenie duża i za wiele nie oczekiwałam od niego, śmierdzi to fakt, moim zdaniem jego kolor jest perłowy nie biały, nawilża kiepsko, ale nawilża, ogólnie jak za taką cenę to nie jest zły
Używam tego produktu od: niedawna

Okropne, nic nie warte mazidło

Ten balsam jest naprawdę fatalny, tragiczny pod każdym względem. Nie znajduje dla niego żadnego zastosowania - w każdym razie do ust się nie nadaje. Smakiem, konsystencją i zapachem przypomina starą maść. Niepraktyczny aplikator niechlujnie rozmazuje na ustach białe mazidło, które wygląda wyjątkowo nieatrakcyjnie i niewyjściowo. Z taką warstwą na ustach strach się pokazać ludziom, więc używam tego balsamu wyłącznie w domowym zaciszu. A i tak mi się nie chcę, bo jest on wyjątkowo nieprzyjemny w stosowaniu i w działaniu. Kiedy biała maź się wreszcie wchłonie, na ustach nie pozostaje po niej żaden ślad. To okropieństwo nie pielęgnuje, nie chroni, nie wygładza. Nie robi nic, poza straszeniem ludzi. Zrobiłby mi przyjemność, gdyby zniknął w niewyjaśnionych okolicznościach, jak wiele moich balsamów, ale nawet tego nie potrafi... ;). Absolutnie nie polecam.

Używam tego produktu od:ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań:ciągle 1, chyba nie dam rady zużyć do końca

strach się bać...

że takie coś ktoś dopuścił do sprzedaży!!
Po pierwsze zapach ochydny jak zjełczałe masło a konsystencja taka jak by ktos to masło troche rozpuscił zabarwił na biało i wsadził do tej tubki. Nie mam jakiegoś problemu z ustami ale po uzyciu tego czegoś stają sie suche i pokryte ta białą mazią. blehhh :(

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:"skoszowałam"1

Paskudztwo! :(

Nigdy więcej! Usta po nim pieką, nawilża na moment i przed niczym nie chroni. A jak już "zejdzie" z ust to w ogóle nie widać efektu użycia balsamu. Do tego okropny smak... blee! Kupiłam go za 2,99 w promocji i żałowałam, że zamiast niego nie wybrałam czekolady... Z racji, że nie lubię marnować tego, na co już wydałam pieniądze, nie wyrzuciłam jej do kosza, tylko cierpliwie "przemordowałam" do końca - pierwszy i OSTATNI raz!

Używam tego produktu od:używałam jakieś trzy miesiące temu
Ilość zużytych opakowań:jedno

słaby

Balsam zaraz po nałożeniu tworzy mało estetyczną, biała powłokę. Nawilża ale tylko przez chwilę po nałożeniu, na problemowe usta niestety dsię nie nadaje- a moje takie są. Dobryale do używania w domu bez kontaktu z wiatrem\, czy zimnem

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:poczatek 1