Be Glamour Sparkling Lip Gloss (Chłodzący błyszczyk do ust)

Be Glamour Sparkling Lip Gloss (Chłodzący błyszczyk do ust)

Błyszczyk z witaminą E, dostępny w kilku różnych kolorach i zapachach (jeżyna, wanilia, kokos, grapefruit, mango, mix fruit, miód, cola, czekolada, cappuccino). Ma unikalną końcówkę aplikacyjną w formie pędzelka, który zakręca się, aby uniknąć rozlania. Wygładza powierzchnię ust i powiększa je optycznie. Daje efekt chłodzenia.

• Hydrogenated Polyisobutene,
  • Paraffinum Liquidum,
  • cyclopentasiloxane menthol crystals 12-hydroxystearic acid phenyl trimethicone tocopherol acetate fragrance propylene glycol (and) polysorbate 80 (and) chlorophyllin copper complex (and) lactose paprika extract pigments: +/- ci 77891,
  • 15-850,
  • 19140,
  • 75120,
  • 26100,
  • CI 45380

wspomnienie

2007/2008/2009
mile wspomnienia sprzed lat, efekt chlodzenia i rownie okropny pedzelek. aplikacja konczyla sie wlosem na ustach.poza tym wylewal sie.
ale zapachy swietne i ladne kolorki.
z sentymentu do wspomnien

Używam tego produktu od: 2007
Ilość zużytych opakowań: 3-4 opakowan

mniam :D

Dopiero przypomniałam sobie o tym błyszczyku, gdy znalazłam go podczas remontu na dnie szuflady.
Z tego co pamiętam to zawsze miałam "smak" czekoladowy i go uwielbiałam.
Plusy:
+ piękny zapach
+ przyjemne uczucie chłodzenia
+ lekka konsystencja
+ jak na błyszczyk jest trwały ( śwetnie działą w połączeniu z balsamem do ust)
+ daje lekki odcień
+ nie ma żadnych świecących drobinek, dzięki czemu usta wyglądają bardzo naturalnie
+ niska cena
+ łatwa dostępność (chyba w każdym Rossmannie)

- jedynym minusem moze być ten pędzelek. jak się zbyt mocno naciśnie to potrafi aż wybuchnąć :P

Ogólnie musze wypróbować inne warianty tego produktu.
Serdecznie polecam :D

Używam tego produktu od: kilku lat

Słaby

Błyszczyk kupiłam kilka lat temu, ze względu na to, że był wariant czekoladowy xD
Nie używałam go długo, bo tylko w okresie zima-wiosna

Cena
Dostępność
Zapach- mój pachniał jak serek Monte

Małoestetyczne opakowanie, z którego zdzierały się szybko napisy
Aplikator, nie lubie blyszczyków z pędzlami
Z aplikatorze wyciskali się zawsze za dużo błyszczyki, albo wyciskali się w torebce, zawsze był brudny i brudził wszystko
Nie czułam chłodzenia tylko szczypania w usta, zwłaszcza jak było ciepło
Kiedy było chłodniej na dworzu miałam wrażenie, ze usta mi zamarzając, były takie zdrętwiałe

Podsumowując: Błyszczyk nie przypadł mi do gustu i osobiście go nie polecam.

Używam tego produktu od: Kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: Niecałe jedno

Wibo na wiosnę 2015

Fajny

Zalety:
- cena
- efekt szklanej tafli
- ładny kolor z połyskiem a\'la juicy tubes
- fajne kolorki

Minusy:
- posiadałam czerwony i piekł mnie bardzo w usta

Używam tego produktu od: krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

delikatnie chłodzi

Błyszczyk jest dobrym uzupełnieniem codziennego makijażu. Mam teraz mango, świetnie pasuje do mojej cery i wygląda bardzo atrakcyjnie. Usta są wyraźnie powiększone, ale przy tym efekt jest naturalny; wcześniej używałam miodu i wanilii - również polecam.

Po nałożeniu błyszczyka na ustach pojawia się delikatne chłodzenie - bardzo przyjemne odświeżenie dla ust; błyszczyk bardzo atrakcyjnie pachnie; po posmarowaniu zapach jest wyczuwalny na ustach, nawet po jedzeniu czy piciu;

Minusem jest fatalny aplikator, który niestety nie ułatwia rozprowadzania błyszczyku po ustach. Jakość opakowania również pozostawia wiele do życzenia. Jeśli nie zużyje się szybko błyszczyku to niestety zaczyna on brzydko pachnieć, tak jakby był przeterminowany.

Używam tego produktu od: paru lat

uwielbiałam je!!!!!!!

Jeszcze kilka lat temu szalałam za nimi. Moi ulubieńcy to melon i cola. Co mogę o nich powiedzieć? Ładnie nabłyszczały i dawały leciutki kolorek . Chłodziły- to fakt. Uwielbiłam ich opakowanie jednak gdy było ich mało w tubce nie prezentowało się dobrze.
Były tanie i ładnie pachniały i za to je kochałam:)

Używam tego produktu od: kilka lat temu

i tak i nie

Używałam tego błyszczyka jakieś 5 lat i byłam bardzo zadowolona, potem wróciłam do niego i niestety, ale musiałam wyrzucić w połowie - nie byłam w stanie go skończyć głownie z uwagi na popsuty aplikator, przez co błyszczyk był wciąż upaćkamy. Efekt chłodzenia jest dość przyjemny, pędzelek też mi w miarę odpowiadał, jednak błyszczyk był zbyt tusty, miał sztuczny smak, chociaż pachniał ładnie. Plus za cenę.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: dwa lub trzy

Działanie , kolor , cena , chłodzenie , zapach - to wszystko jest ok , ale ...

Kupiłam kolor COLA. Otworzyłam , powąchałam i było fajnie aż do czasu pierwszej aplikacji. :( Z aplikatora leje się ,, wodospad \'\' błyszczyku , a niedawno końcówka z aplikatorem zaczęła się wciskać w zakrętkę i w ruch musiały iść nożyczki. Daje ładny efekt tafli na ustach i doskonale chłodzi :) Świetnie pachnie i ma ładny kolor.
Za tak niską cenę jestem w stanie wybaczyć wpadki.

Używam tego produktu od: 2-3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: Jedno nie skończone

Nie przepadam

Z reguły lubię błyszczyki i przyjemnie mi się ich używa. Ten jest pośród najmniej lubianych.
Posiadam smak "malina". Kolor różowy. Zapach jest ostro-mdły, z czasem używania robi się coraz bardziej mdły.
Pędzelek nie jest dobrym aplikatorem.
To co ma być efektem chłodzenia zwyczajnie piecze.
Do tego błyszczyk jest klejący.
Mimo wszystko, wielu osobom może pasować, bo kolory są ładne. Mój prezentuje się na ustach delikatnie, podkreślając ich kolor.

Używam tego produktu od: Rok
Ilość zużytych opakowań: Jedno niecałe

nie podobal mi sie

Nie znosze blyszczykow, ani nawet innych kosmetykow, ktore nadaja chlodzacy efekt, czemu wiec, kupilam ten blyszczyk kiedy pierwszy raz sie pojawil? Sama nie wiem, moze ze wzgledu na to, ze wtedy bylam maniaczka wszelakich lip glossow?
Kupilam taki o zapachu miodowy. Miodowy to on byl tylko z nazwy, bo zapach byl nieznosny, ni to woskowy ni jakis owocowy. Blyszczyk wylewal sie mocno z opakowania i nie raz pobrudzil mi palce i kosmetyczke. Byl mocno klejacy, bez drobinek, calkowicie bezbarwny, lekko nablyszczajacy usta ,a chlodzenie byly wyczuwalne chwile po aplikacji, ale nie az tak mocne, zeby nie dalo sie tego wytrzymac. Nic specjalnego. Oddalam kuzynce zuzyty nawet nie w polowie i z ulga odetchnelam, ze sie go pozbylam.Gdyby jeszcze raz sie pojawil nawet nie pomyslalabym o ponownym zakupie.

Używam tego produktu od: kupilam go, jak tylko po raz pierwszy sie pojawil
Ilość zużytych opakowań: troche z 1 tubki, reszte oddalam

Dla dziewczynki do lat 15 - ok

Mialam ten blyszczyk dawno temu i calkiem o nim zapomnialam az do czasu gdy zobaczylam go tu, na Wizazu :)

plusy:
+ kolorki

Minusy:
- klei sie niemilosiernie!
- po jakim czasie zaczyna smierdziec
- tragiczne opakowanie - tandeta jakich malo
- aplikator pedzelek to pomylka
- dosc drogi jak na taka (kiepska) jakosc...

Reasumujac - dobry jako zabawka - gadzet dla corki czy mlodszej siostry. jako regaularny kosmetyk doroslej osoby - pomylka.

Używam tego produktu od: lata temu

podoba mi sie

-dobra cena
-duża rozmaitość (ja mam czekoladowy)
-piękny zapach i smak
-ładnie się błyszczy nadaje ustom soczysty wygład
-bez brokatu
-niestety szybko z pięknego połysku wychodzi matowy odcień chodzi o to że szybko schodzi