Garnier Fructis, Szampon wzmacniający włosy tłuste u nasady i suche na końcach

Garnier Fructis, Szampon wzmacniający włosy tłuste u nasady i suche na końcach

Fructis Szampon do włosów tłustych u nasady i suchych na końcach z formułą przywracającą równowagę i odbudowującą. Aktywny koncentrat z owoców (fruktoza, glukoza, witaminy B5, B6 oraz kwasy owocowe) działa w głębi i na powierzchni włosa.

Skład: aqua, sodium laureth sulfate, coco-betaine, cetyl alcohol, hydroxystearyl cetyl ether, nacinamide, guar hydroxypropyltrimonium chloride, cocamide mipa, saccharum officinarum, sodium methylparaben, dmd hydantoin, phenoxyethanol, ethylparaben, dimethicone, camelia sinensis, propylene glycol, propylparaben, pyrus malus, carbomer, pyridoxine hci, citric acid, methylparaben, butylparaben, citrus limonium, parfum f.i.l c14076/1

Cena ok. 9 zł / 250 ml

Nigdy w życiu!

Kupiłam ten szampon już dość dawno - jako niby ratunek dla przetłuszczających się moich wlosow. Powiem jedno: masakra. Rano moje włosy były takie tłuste, jakbym wcale ich nie myła. Normalnie się kleiły :( Nigdy więcej go nie kupię i nikomu nie polecam.

Używam tego produktu od: nie wiem
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Wykorzystała: kilka próbek

To i ja dodam 'nie'

Niestety, szampon bardzo obciąża włosy - to po pierwsze, nie zmniejsza, lecz zwiększa przetłuszczanie, moim zdaniem może by się nadał do bardzo suchych włosów, ale na pewno nie do przetłuszczających.

Jedyna zaleta - bardzo niska cena, ale za taki szampon to i tej kasy szkoda :)

No, jeszcze całkiem nieźle pachnie, ale to nie o to chodzi... ma działać, pachnieć nie musi :)

Używam tego produktu od:a jakiś czas temu

Porażka

Po pierwsze: cena. Dałam za niego prawie 11 zł, myślałam, że będzie jakiś extra dobry, po tym, co mówiła baba w kosmetycznym.
Po drugie:działanie. W żadnym wypadku nie zwalcza przetłuszczania się włosów, mi po pierwszym umyciu włosy przetłuszczały się już w parę godzin po. Nie wspominając o tym, że "cudownie" nieomal rozprostował mi włosy i zrobił z nich siano.
Z plusów można dodać to, ze ma całkiem ładny zapach i dobrze się pieni.
Nigdy więcej Fructisów!

Używam tego produktu od: tygodnia?
Ilość zużytych opakowań: <1

Max Factor 3

Okropny

Po umyciu włosy stają się jeszcze bardziej przetłuszczone niż przed myciem. Zapach nie jest zbyt ładny. Hmmm... No i co tu jeszcze powiedzieć? Jest to jeden z najgorszych szamponów jakie do tej pory stosowałam. Absolutnie nie polecam.

Używam tego produktu od: Chyba 3 razy użyłam
Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego opakowania. Reszta wylądowała w koszu.

Dziadostwo. nie szampon!

Polecam wszystkie fructisy do wlosow suchych, a ten w szczegolnosci, jezeli chcecie miec na glowie efekt niemytych przez dwa tygodnie wlosow, pozlepianych, tlustych strakow, ciezkich i matowych wlosow, oklapnietych i z lupiezem. A to za sprawa juz jednego mycia tym szamponikiem i odczekania, az wlosy wyschna, efekt mozna oczywiscie przyspieszyc uzywajac suszarki do wlosow.Używam tego produktu od:Przygode zaczelam wiele lat temu i tak sie to ciaglo, wyprobowalam rozne wersje, nigdy jednak nie bylam zachwycona, a najczesciej po jednym, dwoch zastosowaniach szampon konczyl jako plyn do kapieli.
Ilość zużytych opakowań:6, moze 7

nieee

Ja takze nie polecam tego szamponu. Wogle wszystkei szampony firmy garnier są moim zdaniem bardzo kiepskie. Do moich włsoów się nie nadają. Ten szampon wysuszył mi moje włosy a także przyspieszył proces przetłuszczania się włosów

Używam tego produktu od:kiedyś tam
Ilość zużytych opakowań:a ze 2 butelki

Nie polecam.

Zobaczyłam go na półce i pomyślałam: "Super, wreszcie ktoś pomyślał o włosach takich jak moje - tłustych u nasady i suchych na końcach." Kupiłam i zawiodłam się...

Włosy nadal się przetłuszczały u nasady...
I nadal były suche na końcach...
Końcówki nadal rozdwojone...
I dostałam dodatkowo łupieżu, skóra głowy była podrażniona.

Zalety:
Ładnie pachnie i jest wydajny. Ale co z tego, skoro ogólnie jest beznadziejny...

Używam tego produktu: 1 miesiąc

nie bardzo

Używałam go kiedyś, ale nie wspominam go jakoś specjalnie dobrze, bo podrażniał skórę głowy co jednak czyni większość szamponów i przyspieszał przetuszczanie włosów, a tego znowu nie czyni każdy szampon więc dyskwalifikuje go tenże fakt. Ładnie pachnący, dobrze pieniący się szamponik za grosze jednak to za mało, bo są lepsze w tym przedziale cenowym.

nieeeee

nie lubię żadnego szamponu z garniera...nie wiem czemu, albo obojętnie czy jest do włosów normalnych, mieszanych czy nawet przetłuszczających się moje włosy zwyczajnie ich nie trawią...po każdym się szybciej przetłuszczają, plączą się a nawet dostaję łupież :(( tylko z tą firmą mam takie problemy i wiele razy żałowałam że kolejny raz sięgnęłam po "udoskonalony" fructis.

nie polecam. jest tyle lepszych więc już żadna reklama mnie nie przekona.

do suchych wlosow

szampon jest po prostu okropny, moje wlosy juz pare godzin po umyciu sa tluste :| i takie jakies przyklapniete, choc musze przynznac ze sie blyszcza :) a wiec podarowalam szampon mojej mamie, ktoa raczej wlosy ma suche no i wiem ze bardzo go sobie chwali :D takze jest to dobry szampon ale raczej do suchej czupryny... u mnie sie nie sprawdzil...:[

W sumie zwykły

Jest przyjemny w użyciu, bo ma fajną, gęstą konsystencję (może nawet trochę zbyt gęstą), sympatyczny zapach, dobrze się pieni (wydajny). Producent nie obiecuje, że włosy będą się mniej przetłuszczać i tak nie jest. Stawia za to na siłę i blask, ale - jeśli mam być szczera - tego efektu też widzę; po prostu moje włosy są jak zawsze. :p

Ilość zużytych opakowań: 1.

Jakos nie moge...

Hmmm, jeszcze gorzej mi sie wlosy po tym Fructisie przetluszczaja, nie tego oczekiwalam (jakbym chciala szamponu natluszczajacego to bym sobie do suchych wlosów kupila :( ). A moze któras z Was zna dobry szampon do wlosow przetluszcaajcych sie? Pozdrawiam ale nie polecam...