Smooth Result (Podkład wygładzający)

Smooth Result (Podkład wygładzający)

- Odmłodzona, gładka, naturalnie zdrowa i rozświetlona cera dzięki zawartości kompleksu z kofeiny i naturalnych włókien jedwabiu.
- Unikalna, jedwabista i lekka konsystencja nadaje skórze gładkość i pozwala jej oddychać, ponieważ swobodnie przepuszcza powietrze.
- Specjalne mikrosfery rozpraszające światło rozświetlają twarz i nadają naturalny blask.
- Zawiera glicerynę oraz składniki nawilżające, które nawilżają skórę przez wiele godzin i pomagają jej zahamować oznaki starzenia.
- Kompleks witamin A, C i E odświeża skórę i zapewnia zdrowy wygląd.
- Filtry UVA/UVB (18 SPF) dodatkowo chronią skórę przed fotostarzeniem.
- Hipoalergiczny.
- Przeznaczony do każdego rodzaju cery.

Najlepszy podkład, szkoda że wycofany

Postanowiłam ocenić ten produkt mimo faktu, że został wycofany z nadzieją, że kiedyś wróci. Był to mój ulubiony podkład, prawie ideał.

Plusy:
+ świetna aksamitna konsystencja ani rzadka, ani gęsta,
+ nie podkreśla skórek ani niedoskonałości,
+ bardzo dobrze krył (ale mniej niż Revlon Colorstay),
+ trwały, przypudrowany utrzymywał się cały dzień,
+ przystępna cena,
+ higieniczne opakowanie - tubka.

Minusy:
- dla cery przetłuszczającej się może być zbyt treściwy,
- nie matuje.

Drobne minusy wcale mi nie przeszkadzały, teraz szukam odpowiednika tego podkładu, ale jak na razie nic z tego. Podkład Rimmel Wake me up nie ma już tak ładnych kolorów, nie trzyma się tak dobrze na skórze i krycie pozostawia wiele do życzenia.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: chyba 2 opakowania

Zaskakująco dobry :)

W zimie dostałam ten podkład w kolorze sand, wtedy wydał mi się paskudnie pomarańczowy, użyłam go z ciekawości kilka razy.
Niedawno, ciut przypieczona wiosennym słonkiem sięgnęłam po niego ponownie i jestem zdziwiona, ale zadowolona :D Domniemany pomarańcz zmienił się (jak? gdzie? :brzydal: ) w beż bez żadnych nienaturalnych tonów :)

Plusy:
- gęsty, dobrze kryje
- matuje
- nie robi maski
- wygładza
- rozczulają mnie te rozświetlające drobinki, wyglądają jak małe iskierki, a nie jak w Rimmel Recover - wielkie brokaty ;)

Minusy:
- podkład "wali" alkoholem (..?) , aż nos więdnie :p:

Ogólnie - polecam dla cery mieszanej, z pudrem matującym współgra bardzo dobrze i na długo (przy suchej ze skórkami może co - nieco podkreślić ) :)

Używam tego produktu od: epizod w zimie i od 2 tygodni teraz

Chyba najwyższy czas na zmiany

Podkład zakupiłam dwa razy, a więc coś w nim musi być skoro zdecydowałam się na ponowny zakup. To "coś" za co go polubiłam:
- dobrze się rozprowadza,
- nie tworzy smug,
- brak reakcji alergicznej,
- fajny efekt smooth ;)
- ładne odcienie,
- nie jest drogi i to chyba tyle na plus...
Wady:
Niestety posiadam skórę suchą, z którą podkład sobie nie poradził. Podkreśla wszystkie suche skórki, wysusza skórę mimo bazy w postaci nawilżającego kremu. Do tego nie utrzymuje się długo na skórze max. 3-5h.

Używam tego produktu od: 2008
Ilość zużytych opakowań: 1 i pół

Manicure - mat i błysk

bardzo dobry

Jak dla mnie super. Świetnie nawilża i nie powoduje, ze skóra się łuszczy, co w przypadku wielu podkładów często mi się zdarzało. Może dlatego, że mam suchą skórę. Ogólnie polecam dla osób ze skórą skłonną do przesuszania się. Fajnie maskuje i nie powoduje efektu maski. Dla mnie obok podkładu z Oriflame ujędrniającego Gold nie ma lepszego w tej cenie.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

jest spoko

podkład jest niezły, szkoda że tak mało jest kolorów jakos nie mogę dobrać odpowiedniego odcienia. nawilża skórę ale jest dość ciężki. dobrze się rozprowadza i duzy plus za SPF :)

Kiepski

Przede wszystkim strasznie wodnisty i spływał mi z twarzy. Nie krył nic, wyglądał jak maska. Za drogi w stosunku do swego działania. W porównaniu do innych podkładów czułam się jakbym nakładała brązową wodę na twarz;p Aha, nie czułam efektu wygładzania.

Używam tego produktu od:nie pamiętam

zimowy

Używałam tego podkładu zimą i wtedy sprawdził się świetnie. Mam cere normalną jednak skłonną do przesuszeń. Ten podkład ma tłustą konsystencję dzięki czemu nie wysuszał buzi a wręcz był dodatkowym nawilżeniem. Nakładałam nie dużą ilość dzięki temu dobrze rozprowadzony nie tworzył tzw. maski. Dość długo się utrzymywał. Jego plusem jest fakt, że dość dobrze kryje i nie zatyka porów.
Nie wiem czy kupię go ponownie tej zimy, gdyż mam już podkład o tłustawej konsystencji przeznaczony na tę porę;)

Używam tego produktu od:3miesiące

moze być ale bez szału

No cóż,krótko i treściwie:
PLUSY:
-ładnie kryje
-delikatnie matuje
-dość długo utrzymuje się na skórze
-fajna paleta kolorów
-bardzo wydajny
MINUSY:
-wylewa się z tubki
-niezbyt przyjemnie się rozprowadza

OGÓŁEM może być ale na pewno nie KWC

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań: wciąż jedno(nie używam codziennie)

Rozczarowanie...

Sądziłam, że podkład ładnie wygładzi cerę i ją rozświetli...., jednak nie spełnił on obietnic producenta, uwzględniam same minusy:
-ciężki
-tłusty,
-mazisty,
-wchodzi w pory
-robi smugi
-wygląda nienaturalnie...
-cera jest błyszcząca, a nie rozświetlona...

Jedynym plusem może być fajny zapach który w tej kwestii nie gra wielkiej roli...

Niewykończoną tubkę będę zmuszona wyrzucić...
..Nie polecam..

Używam tego produktu od: 2 tyg
Ilość zużytych opakowań: 1/4

fajny ;)

używałam go jakiś czas i myślę że się sprawdził
*dobrze kryje choć bez rewelacji (idealny na lato choć zimą też ok )
*cera wygląda świeżo
*lekki
*nie zatyka porów
*za tę cenę warto go mieć:)

Używam tego produktu od:rok temu

Fajniutki :)

Bardzo fajny podkład :) Pięknie rozświetla i rozpromienia cerę.Ślicznie pachnie :) Jedynym minusem są kolory,bo niby najciemniejszy jest stosunkowo jasny dla takiej osoby jak ja,która posiada ciemną raczej karnację.Ale ogólnie w porządku :)

Używam tego produktu od:kilku mies.
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

ok

Faktycznie ten podkład nie zostawia skóry matowej, ale generalnie mnie to nie przeszkadza bo makijaż i tak utrwalam zawsze pudrem prasowanym. Mam na skórze dosyć dużo przebarwień, a on je fajnie maskuje. Jak na razie to numer 1 na mojej liście :):)

Używam tego produktu od: nie wiem :P
Ilość zużytych opakowań: no 10 to już na pewno będzie