Skin Doctors Cosmeceuticals, Mousse Magic (Dwufazowy system depilujący)

Skin Doctors Cosmeceuticals, Mousse Magic (Dwufazowy system depilujący)

Zestaw Mousse Magic to dwufazowy system depilujacy. Najpierw usuwa pianką istniejące włosy całkowicie bezboleśnie, w ciągu kilku minut. Faza druga - klinicznie i naukowo potwierdzone działanie - krem slow grow blokujący wzrost włosów. Krem został stworzony w wiodącym francuskim laboratorium, z naturalnych składników, które niszczą cebulki włosowe i zapobiegają wzrostowi nowych włosów. Mousse Magic wydłuża czas pomiędzy kolejnymi depilacjami. Jeżeli pojawiają się jakieś włoski, to jest to znikoma ilość, włosy są dużo słabsze, cieńsze, jaśniejsze, w większości przypadków wzrost nowych włosów zostaje trwale zablokowany.
W skład zestwu wchodzą: pianka depilująca Mousse Magic 200ml, krem blokujący odrastanie włosów Slow Grow 150ml, szpatułka do aplikacji.

Cena: 120zł/ zestaw

polecam

Tego szukałam
Doskonała pianka do depilacji wręcz rozpuszcza włos
Balsam dołączony do zestawu rzeczywiście hamuje odrost włosków
po roku używania samego balsamu okresy miedzy depilacjami wydłużyły sie do prawie 1,5 miesiąca,włoski są cieniutkie i jest ich bardzo mało,są słabe
polecam wytrwałym bo warto

Używam tego produktu od:1 lroku

krem nie dziala

Oczywiscie byloby to zbyt piekne by wcieranie kremu po depilacji usunelo wlosy na zawsze. Krem to nie laser cudow nie ma . Krem ma dosc wodnista konsystencje skora jest lepka po jego nalozeniu dziwnie pachnie i jest lekko podrazniona-rozpalona

Posiadam zestwa z pianka depilacyjna i ta po nalozeniu piekla mnie w uda :( ogolnie zmarnowane pieniadze. Nie polecam. kolejny kosmetyk z cyklu cuda na kiju a raczej w kremie.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:1 zestaw