Avon Clearskin, Clarifying Cover SPF 15 (Krem kryjący przeciw wypryskom SPF 15)

Avon Clearskin, Clarifying Cover SPF 15 (Krem kryjący przeciw wypryskom SPF 15)

Zgłaszająca osoba: emilia_krysiewicz

Krem kryjący przeciw wypryskom: oczyszcza, wygładza i wyrównuje koloryt skóry, maskuje niedoskonałości cery.

Krem o superlekkiej formule, błyskawicznie usuwający ze skóry zbędny balast martwych komórek. Chroni przed promieniowaniem słonecznym i cudownie wyrównuje koloryt skóry, kamuflując wszelkie usterki: zaczerwienienia i powiększone pory.

Cena: 15,90zł / 30ml

Słabiutki

Kompletnie nie polecam tego kremu, bo w żadnej ze swoich funkcji nie sprawdza się. Jako krem kompletnie nie przynosi żadnego rezultatu, żadnych zmian na buzi, a wręcz mam wrażenie, że robi się jeszcze bardziej tłusta. Niby może być stosowany zamiast podkładu, bo jest beżowy i ma kryć wypryski, ale to jest dosłownie kpina - w ogóle tego nie robi. Pod podkład to ja dziękuję, wybiorę jakiś dobry krem matujący. Dosyć wydajny, ale ja go nie polecam, bo nie działa. Pachnie tak o, mnie nie przeszkadzało. Rozprowadza się dobrze, nie tworzy maski, ale ma lejącą, za wodnistą konsystencję. Cena niska, w zasadzie każdy może sprawdzić na sobie jak działa.
Plusy
- delikatny
- cena
- łatwość użycia
- wydajność
- dobrze się rozprowadza
Minusy
- nieefektywny
- bez rezultatu
- zostawia tłusty film
- rzadka konsystencja
- niepraktyczny aplikator

Używam tego produktu od: 3-5 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

nie radzi sobie

"Krem kryjący przeciw wypryskom: oczyszcza, wygładza i wyrównuje koloryt skóry, maskuje niedoskonałości cery"

Z tych wszystkich obienic producenta spełnia w pewnym stopniu jedną a mianowicie odrobine wyrównuje koloryt skóry ale tym samym po nałożeniu go na twarz robię się trochę pomarańczowa.Oczyszczenia i wygładzenia skóry nie zauważyłam. Jeśli chodzi i maskowanie wyprysków to nie radzi sobie dobrze z większymi niedoskonałościami.Ogólnie jestem na nie.

Używam tego produktu od: używałam kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

kiepski!!!

kupiłam ten krem, sugerujac się obietnicami prodcenta, aże jako jeszcze zdesperowana nastolatka wierzyłam w nie, to go kupiłam. I zonk...jeju...męczarnia!!! to był skandal...krem od razu po nałożeniu punktowym krem się zaczął rolować, a poza tym przybierał na twarzy dziwny żółtawy odcień nardzo widoczny i zupełnie nie nadawał się na co dzień...jedynie używałam go wieczorem, byle by nie straszyć nikogo sposród domowników :-) meczyłam się z jego spożytkowaniem, a i tak efektów nie było wogóle widać... nie polecam...to tylko strata pieniędzy i nadziei na coś wyjatkowego...

Używam tego produktu od: miałam ten krem z 4 lata temu

Avon Mark - relacja

Szkoda

Pomysł na produkt może był i dobry ale niestety nie wypalił. Nie kupiłabym go ponownie, gdyż miał wyrównywać koloryt skóry, czego nie robił... nie sprawdzał się ani jako lekki podkład, ani jako krem. Wydawało się że dla młodej (ówcześnie) cery będzie idealny zamiast podkładu.

Używam tego produktu od: Kiedyś używałam
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

pomarańczowo mi..

Pierwsze użycie i od razu zawód..

Zapach - szczerze? nawet nie pamiętam

Kolor - co najmniej dziwny.. jakiś taki pomarańczowy, kompletnie nie pasował do mojej skóry

Oczyszczanie, wygładzanie i wyrównanie kolorytu skóry - ja wyglądałam jakbym wysmarowała się farbą emulsyjną

Masowanie niedoskonałości cery - właściwie to on podkreślał wszystko jeszcze bardziej, dodatkowo włosy i skórki

Ciężko się w ogóle rozprowadzał, rolował. Dodatkowo świeciłam się, jak latarnia i czułam się taka oblepiona, że musiałam natychmiast to zmyć. Nie wyobrażam sobie, że miałabym gdzieś wyjść z tym czymś na twarzy.

Po tym szoku wiecej go nie użyłam tylko wylądował w koszu na śmieci.

Żadnego działania antybakteryjnego czy zmniejszania widoczności porów nie zdążyłam nawet zauważyć..

Niestety nic dobrego powiedzieć nie mogę..

Używam tego produktu od: kiedyś
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe opakowanie

daje radę!

Krem doskonale nadaje się pod makijaż jako baza. Ładnie wyrównuje koloryt cery ,ale nie zakrywa zaczerwienien i większych wypryskow. Nie tworzy efektu maski , jest delikatny, nie zatyka porów.
używam go codziennie, nie trzeba go dużo aby posmarować cała twarz, więc jest wydajny. Jeżeli chodzi o cenę jest ona stosunkowo niska (kilkanaście zł)
Polecam dla tych, którzy nie mają"większych" problemów z cerą:)

Ilość zużytych opakowań: 4 i pół

Nie tak miało być, ale nie jest źle

Krem kryjący? No nie do końca. Krostek i większych zaczerwienień absolutnie nie maskuje, ale też nie to, że efektu krycia nie ma żadnego, bo delikatnie wyrównuje koloryt. Duży plus za niezapychanie porów i antybakteryjne działanie. Podkładu nie zastąpi, ale na co dzień sprawdza się całkiem zadowalająco.

Ilość zużytych opakowań: 1; 30ml

taki sobie

Mam nową wersję tego kremu.
Dla mnie jest to raczej krem niż podkład, mam tłustą cerę, z rozszerzonymi porami, średnio zanieczyszczoną :)

Jak dla mnie, nie kryje mocno, lekko przypudrowany daje całkiem znośny mat, nie zapycha, jest dość rzadki i wydajny
Używam go idąc np z dziećmi na spacer, na takie mniejsze wyjścia, kiedy nie chcę malować ale jednocześnie nie mam ochoty przypominać bułki z masłem ;)
Na mojej twarzy nie widać go, stapia się z jej kolorytem, ale , jak już wspomniałam, nie kryje

Ma tylko jeden minus, ten zapach jest okropny, strasznie śmierdzi, tak jakby alkoholem
Trzeba też uważać, żeby się nie dostał w okolice oczu, bo podrażnia- przynajmniej moje oczy ( nie są specjalnie wrażliwe)
Kiedyś w pośpiechu dostał mi się do oczu, zaczęły niemiłosiernie piec, szybko się zaczerwieniły

Używam go w ciepłe dni albo kiedy nie chcę i nie muszę sie malować, w upały nie daje rady :)

Nie wiem, czy do niego wrócę, możę znajdę lepszy

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Dobry jako baza.

Dobrze przygotowuje twarz do makijażu - można używać tego preparatu jako bazę pod podkład i w tej roli spełnia się najlepiej.

Wyrównuje koloryt cery, ale o maskowaniu niedoskonałości nie ma mowy.
Za to dzięki SPF15 chroni twarz przed słońcem, co w moim wypadku jest bardzo ważne.

Cena znośna, wydajność na plus, zapach również bez zarzutu.

Szkoda, że krem dostępny jest tylko w jednym odcieniu.

Ilość zużytych opakowań: 4 tubki

nie, nie, nie

Dla mnie zdecydowanie nie.
Kolor za ciemny, zostają smugi, brudzi się wszystko, co dotknie twarzy, zatyka pory, przez co mnie wysypuje ;/
Konsystencja zbyt lejąca.

plusem jest chyba tylko i wyłącznie cena i dostępność.

Ilość zużytych opakowań: jedno, niecałe

Nie rozumiem, skąd takie złe opinie :)

Ja tam lubię ten kremik :)
Służy mi za podkład (te typowe mi nie pasuję, są zbyt ciężkie i toporne).
Dobrze się rozprowadza, ma ładny kolor, dopasowuje się do karnacji.
Słabo matuje, używam z nim pudru.
Skóra wygląda na zdrową.:)

Ja go tam lubię, u mnie się sprawdza.:)

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania (używam dość rzadko)

chyba najlepszy

bardzo dobry krem tonujący, spełniający obietnice producenta:

+ nawilża
+ wygładza
+ nie zatyka porów
+ kryje drobne niedoskonałości
+ ujednolica i poprawia koloryt
+ odcień dobrze dopasowuje się do cery
+ dość gęsta konsystencja, ułatwiająca aplikację
+ ładny zapach
+ niska cena
+ dobra dostępność

podsumowując jest to najlepszy krem tonujący w tej klasie cenowej (chyba lepszy niż ziaja nuno (dałam 4 gwiazdki) i na pewno lepszy niż tandetny nivea young (1 gwiazdka).

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 5?