Outrageous, Jealousy Body Fragrance

Outrageous, Jealousy Body Fragrance

Zapach do ciała Jealousy
Prowokująca, skandalicznie śmiała kompozycja szalonych nut bergamotki, dzikiej róży i drogocennego drewna sandałowego. Nosi imię grzechu - zazdrości, bo wszystkie koleżanki będą zazdrościć Ci takiego zapachu.

Jak Far Away z Avonu :(

Ehh kupiłam bo myślałam, że może być inny a tego drzewa sandałowego może tak nie być czuć :/ Pomyłka i załamka :( Pachnie jak Far Away Edp z Avonu :( Właśnie go zwracam.

Używam tego produktu od:dnia

poprostu piekny zapaszek :))

hmm kupie go kiedys :) bo teraz to mam na wyprobowanie na kilka dni. Zapach przepiekny-stworzony dla mnie. mialam do wyboru kilka innych z tej serii a wybralam ten-bo zielony-i oczywiscie trafilam :)) piekne opakowanko,zgrabne i ladny kolor(jesli chodiz o opakowania oriflame bardzo dobrze sie spisuje) Używam tego produktu od:niedawna
Ilość zużytych opakowań:na probe mam ODJEŁAM JAKOS POL GWIAZDKI ZA TO,ZE SZYBKO ZAPACH WIETRZEJE.

No ok:)

No zapach jest przede wszystkim mocny to trzeba przyznac. Pachnie mi taka jakby malina kurcze nie umiem tego okresilic. Zapach jest zywy. Buteleczka fajna ale malutka jak za ta cene wedlug mnie. Czuc przede wszystkim bergamotke. Ja dzikiej rozy w tym zapachu nie czyje :) ogolnie godny polecenia.Używam tego produktu od:od wczoraj :)
Ilość zużytych opakowań:Zaczelam 1 wwsze