Oriflame Colour, Nail & Cuticle Vitamin Cream (Krem z witaminami do skórek i paznokci)

Odżywia paznokcie i skórki dzięki kompleksowi witamin. Przywraca nawilżenie i zdrowy wygląd wysuszonym, słabym paznokciom.

Całkiem dobry

Przyznaję, ze krem faktycznie zmiękcza i nawilża skórki i skórę wokół paznokci. Dość drogi, ale ja kupiłam go w promocji. Regularnie stosowany przynosi efekty, u mnie są widoczne - skórki są gładsze. Bardzo ładnie pachnie, ma estetyczne opakowanie, malutkie, więc spokojnie można wrzucić do torebki. Wydajny, na bardzo długo wystarcza.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

chyba dobry

W zasadzie nie mam problemu z paznokciami więc może nie jestem najlepszym recenzentem kosmetyku ale musze przyznać, że po zastosowaniu skóra wokół pazokci i skórki są natłuszczone, miękkie i kosmetyk szybko i fajnie się wchłania. Dla mnie służy do prewencji i ochrony i spełnia swoją funkcję. Dość wydajny.

Używam tego produktu od:1,5 roku

wporzo

Kosmetyk w postaci kremu do paznokci bardzo mi sie spodobal, ale efekty Hm. Krem ma ładny zapach, kosystencje, ktora szybko sie wchłania i mega wydajnosc starczy przy regularnym uzyciu na kilka miesiacy. Naleze do osob, ktore jak cos robia to własnie systematycznie i nie zauwazyłam zeby ten krem pomagał mi na skorki nadal sa twarde i szybko narastaja. Czy regeneruja paznokcie to ciezko mi okreslic, bo dosc długo obgryzałam i teraz wziełam sie za zapuszczanie, jednak zauwazyłam, ze płytka jest wyraznie wygładzona. Kosmetyk ok, ale teraz poluje na krem diamentowy do paznokci sally hansen

Używam tego produktu od:rok z przerwami
Ilość zużytych opakowań:koncze 1

Agnieszka Broda błędy w makijażu 01

Świetny !!! Polecam !!!

Krem jest po prostu genialny ! Mam problemy ze skórkami - często mi się zadzierają, długo się goją. Po użyciu kremu Oriflame goją się znacznie szybciej, ich stan jest znacznie lepszy. W moim przypadku wzmacniają także paznokcie - jest to krem z witaminami. Stwierdzam to po tym, iż moje paznokcie są mniej łamliwe (mocniejsze), a płytka paznokciowa na kciukach staje się równa (na kciukach właśnie ma "pofałdowaną" płytkę, w rowki - prawdopodobnie to właśnie z braku witamin :/). Takie efekty uzyskuje przy regularnym stosowaniu raz dziennie lub dwa razy dziennie (ale wiadomo jak to jest z systematycznością ;) ). Pomimo iż opakowanie nie jest za duże, krem jest bardzo wydajny. Jestem z niego bardzo zadowolona. Serdecznie polecam :)

Używam tego produktu od: ok. pół roku

na skórki pomaga

Nie wiem czy wpływa na stan paznokci, bo używałam go równolegle z serum Wibo-serum na paznokcie, a ten krem na skórki. Ale szybko przekonałam sie, że skórkom pomaga. Mam teraz w miarę gładkie i zdrowe skórki wokół paznokci, a zazwyczaj wyglądały one fatalnie-pozdzierane, czasem niemal ranki mi się robiły. Kremik, mimo że mały, jest bardzo wydajny, szybko sie wchłania i przyjemnie pachnie. Aby utrzymać dobre efekty, trzeba go używać regularnie (producent zaleca codziennie). Poszukam jeszcze czegoś lepszego, jeśli nie znajdę, to zakupie go ponownie.

Używam tego produktu od:kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań:powoli kończe pierwsze

ratunek dla paznokci

Mimo niewielkiej pojemności kosmetyk posłuży nam długo. Jest bardzo przyjemny w uzyciu, lekki, błyskawicznie się wchłania w skórki i płytkę paznokcia. Nie ma brzydkiego zapachu, który czasami występuje w tego typu kosmetykach.
Krem w ciągu krótkiego czasu potrafi zregenerować przesuszone, zadzierające się skórki - dosłownie wystarczają dwie aplikacje by zauważyć pozytywny efekt. Stosowany raz dziennie zapobiega przesuszeniu i pozostawia płytki paznokcia w dobrym stanie.
Polecam bo jest wart swojej ceny.

Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań: pierwsze