Milky, Body Lotion (Balsam do ciała)

Milky, Body Lotion (Balsam do ciała)

Balsamy do ciała z serii Milky zawierają jako bazę 100% mleczka roślinnego, innego, w zależności od wersji. Mają działanie nawilżające, wygładzające, odżywcze. Występują w kilku wersjach: mleczko kokosowe-limonka, ryżowe-wanilia, migdałowe-kwiat lotosu, jogurt-zielony ogórek.
W skład każdej serii wchodzą również: krem sufletowy, krem masłowy, pianka pod prysznic, peeling.

Cena: ok. 28zł / 100ml

KWC pod wzdlędem działania

Minusy:
-czemu KWC tylko pod kątem działania? ponieważ cena produktu jest o wiele za wysoka, biorąc pod uwagę niską jego wydajność i mam tutaj naprawdę niską wydajność, wystarczył mi na tydzień,
-słaba dostępność, kilka kosmetyków tej firmy dostałam w prezencie, poza tym w ogóle nie widziałam ich w żadnym sklepie stacjonarnym ani online.

Cechy neutralne:
-naturalne, eko, i te inne w tym stylu :)

Plusy:
-zapach, po prostu obłędny, cudowny, nie utrzymuje się na skórze może jakoś bardzo długo, ale myślę, że tak samo jak w innych balsamach, tymczasem jest genialny, mam wersję waniliową, jest słodka, ale nie syntetyczna, zdecydowanie inna niż inne,
-konsystencja mleczka, trochę lejące, minimalnie lepiące, ale wchłania się dosłownie po krótkiej chwili i na skórze nie ma ani śladu po lepkości, skóra jest za to miękka, elastyczna, gładka, efekt utrzymuje się bardzo długo, co najmniej kilka godzin,
-przyjemny dozownik, opakowanie airless, widać ile produktu zostało w środku,
-estetyczne opakowanie,
-bardzo łatwo i przyjemnie rozsmarowuje się po skórze.

Bardzo dobrze prezentuje się w porównaniu z innymi mleczkami/balsamami na rynku, kupiłabym go ponownie, gdyby był w jakiejś promocji, bo 30 zł na tydzień to dużo, za tę cenę można mieć coś z wyższej półki. (120 zł na miesiąc)

Świetnie pachnie i nawilża

Szukałam czegoś dobrze nawilżającego i o ciekawym zapachu. Ogólnie nie lubię mlecznych zapachów, ale ten od razu mi się spodobał jest delikatny i nie mdły, zapach mleka jest przełamany wanilią co daje cudne połączenie.
Dobrze nawilża i szybko się wchłania, nie jest lepiący, a aksamitny i delikatny.
To pierwszy mój produkt tej firmy. Z pewnością sięgnę po niego ponownie.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: normalne

WARTO

Zdecydowanie mój kwc.

Delikatny zapach, utrzymujący się kilka godzin, nawet przez całą noc.
Wrażenie nawilżonej i "dopieszczonej" skóry.
Aplikacja przy pomocy pomki ułatwia wyciskanie balsamu.
Konsystencja bez zarzutu, dobrze się rozsmarowuje.
Wchłania się błyskawicznie, nie zosatwia tłustego filmu, nie lepi się.
Kosmetyki Greenland są eko. Nie powodują podrażnień ani alergii.

Balsam okazał się rewelacyjny i szybko nawilżył moją przesuszoną skórę.

Gdybym mogła zwiększyłabym jednak opakowanie, albo zmniejszyła cenę.
Chociaż przy tak spektakularnym, efekcie warto poświęccić te 2 dyszki co parę tygodni.

Dostępność. W większości drogerii wciąż niedostęny, na pewno jest w Hebbe, w necie też raczej się znajdzie.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze