Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Milky, Body Butter (Masło do ciała)

Milky, Body Butter (Masło do ciała)

Średnia ocena użytkowników: 5 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 150 ml
Cena 44,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Gęsty, odżywczy krem-masło do ciała, oparty na 100% roślinnych mleczkach. Występuje w kilku wersjach: mleczko migdałowe-kwiat lotosu, kokosowe-limonka, ryżowe-wanilia, jogurt-zielony ogórek.
W skład każdej wersji serii Milky wchodzą również: balsam do ciała, krem sufletowy do ciała, peeling, pianka pod prysznic.

Cena: ok. 44zł / 150ml

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 5 /5

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

świetny POLECAM

Zdecydowanie POLECAM !!! do wyboru są 4 rodzaje ja wypróbowałam każdy najbardziej pod pasowało mi masełko Mleczko migdałowe & kwiat lotosu - piękny zapach i długie nawilżenie mam bardzo suchą skórę więc idealnie ja ukoił:) świetne tez jest Mleczko kokosowe & limonka jednak przy dłuższym stosowaniu bardzo słodki zapach może się obrzydzić ale wystarczy odstać na 2-3 dni i można dalej śmiało używać to samo z Mleczko ryżowe & wanilia tutaj jest to jeszcze słodsze wrażenie ja dopiero po tygodniu przerwy wróciłam do smarowania się nim. Zdecydowanie nie polecam Jogurt & zielony ogórek inna konsystencja niż pozostałe mniej nawilża i ogólnie trochę gorszy, za to nr 1 Mleczko migdałowe & kwiat lotosu Polecam wszystkim, a sama kupuje kosmetyki z tej serii na www.salex.com.pl

Używam tego produktu od:1 roku
Ilość zużytych opakowań:ok 8 sztuk

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  9
  produktów

  52
  recenzji

  138
  pochwał

  10,00

 2. 2

  10
  produktów

  91
  recenzji

  56
  pochwał

  8,93

 3. 3

  0
  produktów

  71
  recenzji

  68
  pochwał

  8,00

Zobacz cały ranking