Blusher, Róż na policzki

Blusher, Róż na policzki

Róż na policzki lekko kryjący, matowy. Dla wszystkich rodzajów cery.Delikatna jedwabista mgiełka naturalnego różu Blusher uzupełnia makijaż nadając policzkom zdrowy, naturalny i piękny koloryt.

Nie zawiera substancji zapachowych ani tłuszczowych. Jest hypoalergiczny i dodatkowo wzbogacony o filtry UV.

Zawiera w opakowaniu miękki, puszysty pędzelek, który ułatwia precyzyjne nałożenie różu.

Róż Blusher dostępny jest w 6 naturalnych odcieniach.

Cena: 40zł/ 6g

ideal w 100%, polecam :)

Kolejny swietny kosmetyk z max factora :) Ten roz kupilam kiedys na promocji i od tamtej pory uzywam :)
Najwieksza zaleta tego tuszu to piekny odcien- Naturelle, ktory bedzie pasowal wszystkim niezaleznie od karnacji! Roz pod wzgledem wydajnosci spisuje sie swietnie- 3 miesieca uzycia, a nawet 1/3 opakowania nie zniknela. Plus to takze opakowanie- z pedzelkiem, porzadne- mozna nosic w torebce, Blusher sie nie pokruszy :) Dodam jeszcze super dostepnosc i nie ma sie do czego przyczepic!
Szczerze polecam

Używam tego produktu od: 3 miesiace
Ilość zużytych opakowań: ok. 1/4 pierwszego

Super

Zawsze do niego wracam, kupuje inne, nowe, niby lepsze, ale Max Factor zawsze na mnie czeka z otwartymi ramionami :) Uzywam jednego prawie rok caly, ledwo go ubywa, wiec jest baaardzo wydajny, kolor trzyma sie caly dzien, w najtrudniejszych warunkach. Pedzelek gdzies zaginal, ale i tak trzeba miec wiekszy do lepszego rozprowadzenia na policzkach. Godny polecenia!

Ilość zużytych opakowań: 1 (brawo za wydajnosc)

Polecam!

Podobnie jak Ewa mam nr 225 Mulberry. Jest dobry. Przede wszystkim dobrze się rozprowadza i twarz wygląda naturalnie. Pewnie kiedyś znowu do niego wrócę bo bardzo mi odpowiada. Na razie chcę wypróbować inne a ponieważ nie używam różu zbyt często - to pewnie będzie to trwało i trwało :-) Podsumowując: wielkość pędzelka jest w porządku chociaż można się pokusić o zakup większego, opakowanie ok!, nakłada się delikatnie, wygląda (tzn mój odcień) naturalnie, jest średnio trwały ale i tak pod tym względem najlepszy ze wszystkich jakie używałam. Polecam!

Używam tego produktu od: 1 roku

Manicure - klasyczny

Matowa róża

Mam róż z serii Flawless. Odcień Naturelle. W opakowaniu wygląda na dość ciemny, ale na twarzy daje naturalny matowy efekt. Róż jest bezdrobinkowy, trwały i bardzo wydajny. Opakowanie jest poręczne, chociaż nie zachwyca wyglądem. W komplecie jest pędzelek, który niestety nie nadaje się do używania, ponieważ jest zbyt mały. Jestem zadowolona z tego różu, ale nie na tyle żeby kupić go ponownie, jestem zbyt ciekawa innych róży.

Używam tego produktu od: około roku

polecam

Używam go od badzo dawna :) mam kolor papaya który idealnie wygląda na mojej cerze :) jest bardzo wydajny :) bardzo go lubie i pewnie nie wymienie na zaden inny :) polecam

Używam tego produktu od:2lat
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Mój ulubiony róż.

Róż jest bardzo wydajny, lekko kryje i pozostawia na policzkach bardzo ładny odcień. Wygląda bardzo naturalnie. Nie zostawia smug, dobrze się rozprowadza. Cena adekwatna do jakości.

Używam tego produktu od: 2 lata

Bardzo dobry roz

Mam najnowszy roz z serii Flawess nr 225 ,naturalny odcien ( u nas w sklepach sa tylko 3 odcienie) ,cena proporcjonalna do jakosci kosmetyku,rozprowadza sie idealnie dobrym pedzlem ,bardzo naturalny efekt na policzkach .Efekt pudrowy ,nie obi smug ale bardzo niewydajny ,szybko sie zuzywa to jedyna wada.

Używam tego produktu od:1roku

Mój róż :)

Obecnie to mój ulubiony róż.Uzależniłam się od niego do tego stopnia, że już nie za bardzo wyobrażam sobie wyjście z domu bez tego cuda na policzkach.
Naturalny, delikatny, lekki, ładnie podkreśla kości policzkowe, trzyma się na policzkach prawie cały dzień.
Jedyny minus to pędzelek, którym ciężko jest ładnie rozprowadzić kosmetyk, ale nie odbieram gwiazdki, bo to w końcu nie wpływa na jakość różu :) A porządny pędzelek i Blusher potrafią zdziałać cuda. I na codzień i na wieczorne wyjścia:)
Polecam.

Ilość zużytych opakowań: