Fruit Emotions, Scrub Salt (Peeling do ciała z solą morską)

Fruit Emotions, Scrub Salt (Peeling do ciała z solą morską)

Peeling do ciała został opracowany na bazie naturalnych olejków eterycznych pochodzenia roślinnego oraz soli morskiej. Przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju skóry, nawet wrażliwej, dla osób w każdym wieku. Usuwając martwy naskórek, likwiduje szorstkość lub nadmierne łuszczenie, utrzymuje skórę w dobrej kondycji, pozostawiając ją gładką, miękką i rozjaśnioną. Dobrze oczyszczając - wspomaga jej nawilżenie i natłuszczenie. Naturalne ekstrakty roślinne skutecznie regenerują i odżywiają skórę. Wyjątkowe zestawienie aromaterapeutycznej kompozycji zapachowej: limonka z wanilią, papaja z cytryną, kokos z mandarynką oraz mięta z lawendą uwalnia od stresu, przynosząc ukojenie dla ciała i umysłu. Zapach świeżych, soczystych owoców dodaje życiowej energii, wyraźnie orzeźwia i stymuluje zmysły, wzmacnia naturalną witalność całego organizmu.
W skład serii wchodzą także: żel pod prysznic, olejek do kąpieli, olejek do masażu, krem masłowy.

Ponad 30zł za pachnącą sól? Podziękuję

Greenland to marka mało znana i dość trudno dostępna. Niedawno wycofywała się z Superpharm i była na megawyprzedaży. Nie wiem co mnie podkusiło, ale postanowiłam spróbować.

Opakowanie jest miło mówiąc nie udane. Bardzo osadza się na nim kamień z wody, nakrętka niby odkręca się opornie, a jednak z czasem do środka dostaje się woda. Peeling to po prostu sól z dodatkiem zapachu i konserwantów, w związku z czym ma postać suchych drobinek. Gdy dostaje się tam woda, przykleja się do dna, a z czasem z racji na wysokość opakowania wydobycie dłonią staje się niemożliwe. Bez łyżki ani rusz.

Zapachy serii Fruit Emotions są okropne. Co jeden to gorszy. Ja wybrałam ten najmniej mi przeszkadzający - limonka i wanilia, co nie zmienia faktu, że jest on wybitnie nachalny, intensywny i niesamowicie sztuczny, reszta jeszcze gorsza z tego co wąchałam po testerach.

Działanie - jak zwykła sól. Możemy łączyć z dowolnymi żelami pod prysznic i olejkami. Trzeba uważać na ranki na ciele, bo sól je po prostu wyżera. Po goleniu nóg też więc odpada, i to na jakieś 2-3 dni. Peelinguje fajnie, bo drobinki soli mają to do siebie, że są dość ostre. Skóra jest więc po nim dość gładka.

Cóż z tego, skoro taką samą sól mam w domu, a do tego nie śmierdzącą i w wygodniejszym opakowaniu. Jak dla mnie wyrzucone pieniądze.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze i ostatnie

bardzo dobry

Bardzo dobry peeling: ma postać sypkiej soli, wystarczy go wymieszać z dowolnym żelem/olejkiem, ja przeważnie mieszałam go z żelem do higieny intymnej.
spełnia swoje zadanie
ładnie pachnie
dość wydajny - jednak mi się osypywał
cena przystępna

na minus jednak jego ostrość - przy spłukiwaniu bardzo piecze skóra, raczej do niego nie wrócę, wolę peelingi cukrowe :)

Ilość zużytych opakowań: jedno standardowe

Całkiem niezły

Przypadkiem wpadłam na niego w Hebe, skusiło mnie fajne i oryginalne opakowanie.
Kupiłam ten o zapachu kokosu z mandarynką, który jest nieziemski. Soli używałam jako peelingu- mieszałam go z żelem pod prysznic tak aby uzyskać fajną gęstą papkę:)
Zgodnie z obietnicą producenta doskonale usuwa obumarły i złuszczony naskórek, skóra jest po nim miękka, gładka i przepięknie pachnie. Osoby ze skórą wrażliwą i skłonną do podrażnień powinny jednak na niego troszkę uważać.
Cena jak na tak dobry produkt jest przystępna.
Polecam:)

Ilość zużytych opakowań: właśnie zużyłam pierwsze

Anna Małecka masaż twarzy

Bardzo dobry

Skusiła mnie promocja w Superpharmie, peeling kosztował mnie 17 zł. Jak za tą cenę no to proszę Państwa rewelacja! Mam limonkę z wanilią, pachnie przepięknie a wmieszany w żel pod prysznic o owocowym zapachu podbija jego działanie a skóra jest gładka i pachnąca. Używam raz na tydzień, mniej więcej objętości garści i wystarcza spokojnie na wymasowanie całego ciała, wydaje się więc baardzo wydajny. Po kilku tygodniach stosowania nie jestem nawet w połowie.

Używam tego produktu od: niecałe 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

dobry i extra mocny

Peeling sciera super ale jest bardzo ostry ,podraznil mi te delikatniejsze partie ciala , takze trzeba uwazac . Najlepiej mieszac go z olejkiem do ciala tej samej firmy , ktory tez jest swietny .
Zapach bardzo orginalny i bardzo ladny , mam papaje z cytryna . Warto sie skusic chocby dla tego zapachu ;) Puszka jest tez orginalana i zdobi lazienke .

Doskonały

Na kosmetyki marki Greenalnd natknełam sie zupełnie przypadkiem w Douglasie, nigdy wzcesniej nie slyszałam o nich ani nie widziałam w innym sklepie. Od czasu zakupu 1wszego masełka do ciała z tej serii nie wyobrażam sobie już mojej pilegenacji ciała bez tych kosmetyków. Mam sól o zapachu papai, który jest obłędny, masła TBS sie przy nim chowaja. Soli używam jako peeling mieszajac odrobinke z zelem pod prysznic. Efekt po peelingu z uzyciem tej soli jest jak dla mnie powalajacy. Skóra jest bardzo ładka, oczyszczona i nawilzona. Zdecydowanie najlepszy peeling jaki do tej pory stosowałam.

Używam tego produktu od: ok 3 tygodni
Ilość zużytych opakowań: nie całe 1