Foot Works, Mocha Supreme Foaming Foot Scrub (Rozgrzewający scrub do stóp z kofeiną)

Pienista formuła wzbogacona rozgrzewającą i pobudzającą kofeiną sprawia, że stopy nabierają sił, witalności i świeżości.
Drobinki ziarenek kawy polerują skórę na gładko, a przyjemny kawowy zapach rozgrzewa i energetyzuje.

przecietny

Przede wszystkim nie czulam zadnego efektu rozgrzewajacego. Zapach ladny, drobiek powino byc wiecej, peeling jest za delikatny. Jest jednak cos co go dyskwalifikuje- opakowanie. Moglam skakac na tubie, a nie moglam nic wycisnac!! Nie mam pojecia co sie stalo i to po 2 zastosowaniach!! Używam tego produktu od:jakies 4 lata
Ilość zużytych opakowań:mam go wciaz bo nie da sie nic wycisnac, ale chyba go wyrzuce

ochyda

pachniał ładnie, fajnie rozgrzewał zimą
szkoda tylko że po paru tygodniach zaczął zasychać w opakowaniu i musiałam wyrzucić resztę
zawiodłam się i nie kupię go więcej
nie można go było wydostać z opakowania od początku - za mała dziurka w tubce, potem zaczęły sie robić grudki, a po przełożeniu do słoiczka, który szczelnie zamykałam zasechł cały na skorupę
próbowąłam wydłubywać i rozgrzewając w ciepłej wodzie używać dalej - ale to nie dało za wiele i nie starczyło mi cierpliwości
gdyby nie to, byłabym zadowolona, bo peelingował rzeczywiście i grzał cudownie, szkoda tylko że przez chwilę
Używam tego produktu od:1 rok

totalne dno

Nie wiem jak można brać pieniądze za kosmetyk, który nie nadaje się do użycia. Po pierwsze nie chce wyjść z opakowania, można sobie zwichnąć nadgarstek i nic. Rozcięłam więc opakowanie i przełożyłam zawrtość do słoiczka. Co z tego, że mam możliwość stosowania i dostęp do kosmetyku skoro nie chce mie się go dotykać. Jest potwornie gęsty i trzeba go nakładać na wilgotne stopy, trochę wówczas czuć rozgrzewanie, ale głównie na dłoni ;)
To co, bo nie nazwę tego peelingiem zawiera 5 drobinek złuszczających na 100 ml kremu. Po prostu w ogóle nie złuszcza. Nie działa jako peeling, zatem nie wiem po co jest.
Poza tym mimo tego, że szczelnie go zamknęłam w słoiczku ma tendencję do wysychania.
W końcu postanowiłam to zużyć do mycia stóp, jak wracam do domu i mam zakurzone stopy biorę sporą grudkę tego czegoś i udaję, że mycie stóp sprawia mi przyjemność :)

Używam tego produktu od:kilka tyg

Avon Mark - relacja

Dla cierpliwych

Ma tak beznadziejne opakowanie,ze nikomu nie polecam jego stosowania nawet gdyby mial cudowne dzialanie. w ogole nie chce wyciskac sie z tubki,za kazdym razem zasycha i trzeba go "przetykac" zeby wyszedl,probowalam roznych sposobow,kladlam " do gory nogami", rozgrzewalam,ale marne efekty, lezal pol roku na polce w lazience, w koncu go wywalilam.

Używam tego produktu od: 1 miesiac
Ilość zużytych opakowań: mniej niz pol

trzeba na niego sposobu ;)

Czytam wasze recenzje dziewczyny i cóż mogę powiedzieć.. przy pierwszym opakowaniu tego peelingu klęłam jak szewc przy każdej próbie użycia.. no nie chciał wychodzić z tuby i już, do tego zasychał przy wylocie i trzeba było używać "przetykacza". Pewno bym sobie odpuściła gdyby nie przypadek, który przyszedł mi z pomocą. Pewnego pięknego dnia naszykowałam sobie kąpiel do stóp z dosyć gorącą wodą i niechcący strąciłam peeling do michy :D po wydobyciu z wody okazało się, że wystarczy lekko nacisnąć i sam wypływa bez najmniejszego wysiłku :D teraz po prostu przed użyciem zanurzam go na chwilę we wrzątku i gotowe. Co do zasychania-wystarczy postukać tubką tak, żeby krem znajdujący sie przy wylocie "cofnął się" do wnętrza opakowania i wtedy zakręcić-nic wtedy nie zaschnie bo nic przy wylocie nie ma ;)

plusy:
piękny zapach
wygładzone, miękkie stópki
efekt rozgrzewający
tani i wydajny

minusy:
opakowanie: trzeba podstępu z wrzątkiem żeby go bezproblemowo użyć ale już się do tego przyzwyczaiłam ;)

Używam tego produktu: odkąd się pojawił
Ilość zużytych opakowań: połowa 3

Peeling cudo, tubka porażka!

Tak jak już napisały moje poprzedniczki, totalna bezmyślność jeśli chodzi o umieszczenie tak gęstego peelinu w tubce z mikroskopijną dziurką! Kosmetyk jest nie do wyciśnięcia już przy drugim użyciu, ponieważ dziurka zasycha, nawet próba przebicia dziurki nie przynosi rezultatów, dlatego sugeruję, by zaraz po zakupie przełożyć kosmetyk do bardziej rozsądnego opakowania np słoiczka.
Sam peeling natomiast kupić warto, bo jest wspaniały, zwłaszcza dla osób, które tak jak ja wciąż mają zimne stopy i uwielbiają rozgrzewające kosmetyki :)
Peeling przepięknie pachnie, wspaniale rozgrzewa, dobrze ściera naskórek (choć myślę, że pod tym względem akurat są lepsze produkty) i ma fajny kolor. Konsystencja jest moim zdaniem za gęsta, a drobinki ścierające mogłyby być ciut większe :)
Na pewno wart wypróbowania, ale po cenie promocyjnej.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

boski, ale opakowanie???

KREM Krem jest po prostu rewelacyjny. Bardzo przyjemny zapach, boskie uczucie gorąca na stopach i świetny peeling. Co do kremu nie mam zastrzeżeń.
OPAKOWANIE
No tu juz trudno o zachwyt bo na tak gestą konsystencje ta dziurka w tubce to po prostu śmiech na sali. Po jakis dwóch tygodniach przecięłam opakowanie i przełożyłam do słoiczka zawartość tubki.

Polecam peeling natomiast osobiście poczekam na inne opakowanie

Idiotyzm, no idiotyzm

Co za kretyn wpakował ten scrub w tubkę i ile się nad tym namyślał, ja nie wiem. Tego po prostu nie da się wycisnąć! Mój mąż wpadł na patent dłubania w dziurce czymś cienkim, co nieco zmiękcza scrub i pozwala - przy maksymalnym wysiłku, innymi słowy opieram się na tubie obiema rękami i całym ciężarem ciała - COŚ TAM wycisnąć. Oczywiście nie tyle, żeby przeprowadzić porządny peeling, mogę więc powiedzieć tylko tyle, że faktycznie rozgrzewa (co lubię), coś nieco wygładza (być może wygładzałby lepiej, gdybym mogła wydobyć odpowiedznią ilość), i ślicznie pachnie. Jeśli zaznaczyłam opcję "nie wiem", to tylko dlatego, że rozpocznę teraz poszukiwania jkiegoś słoiczka, do którego przełożę scrub i zobaczymy, co będzie. Ale raczej zostanę przy scrubie Essence (bardzo dobry), lub nawet diamentowym Avonu. Naprawdę, nagroda Darwina się należy za opakowanie.Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:siłą rzeczy niewiele
Hehe. Przestałam się dziwić że scrubu nie można wycisnąć, za to nadziwić się nie mogę że producent go wcisnął w taką tubę...Zaparłam się bowiem i postanowiłam że JA TEN SCRUB ZUŻYJĘ i w tym celu rozcięłam tubę i przełożyłam go do opakowania zastępczego. I mam problemy z wydobyciem go ze słoika! Peeling zasycha w skorupę...Dokończę to opakowanie ale już więcej go nie kupię...

baaardzo miły

No rzeczywiście jego jkonsystenchja pozostawia wiele do życzenia. Nie wychodzi i już! Przecięłam w końcu opakowanie na pół i zaczełam go wydłubywać bo inaczej nie da rady. Poza tym używanie tego kosmetyku jest ogromną przyjemnością. Czyli:
+ zapach boski, podtykam sobie pod nos i sie nim rozkoszuję:) poza tym, po wytarciu utrzymuje sie na stopach,
+ dzaiłanie rozgrzewające, fakt że chwilowe ale i tak jest to bardzo przyjemne,
+ sympatyczne, gładkie stópki
Niestety raczej juz go nie kupie, poczekam az wymyślą lepsze opakowanie.

Używam tego produktu od: ok.3msc
Ilość zużytych opakowań: prawie1

szkoda zachodu

Niby rozgrzewa, niby peelinguje, ale mimo wszystko nie polecam. Bardzo trudno wycisnąć go z tuby, po użyciu trzeba oczyścić tubkę, żeby peeling nie zaschnął - bardzo ciężko wydłubać zaschnięty peeling z tej dziurki. Przyjemnie pachnie, trochę orientalnie, rozgrzewa dość mocno, ale na krótko. Przy regularnym stosowaniu stopy były dość gładkie, ale wolę kupić inny peeling i nie męczyć się z wyciskaniem. Więcej nie kupię.

wg mnie do niczego!

Ten scrub ciężko w ogóle nazwać scrubem. Ale od początku. Wydobycie go z tubki w zadowalającej ilości graniczy z cudem. Nie wiem, czxego Avon tam dodał, ale peeling po prostu zastyga i wyjść nie chce. Po przytrzymaniu tubki pod ciepłą wodą co najmniej 2 minutki, coś wycieka, ale powli i trzeba się z tym strasznie męczyć.
Działanie też jest zupełnie do niczego - drobinek jest mało, peelinguje bardzo, bardzo słabo, praktycznie nie czuć różnicy przed i po, co w porównaniu ze scrubem diamentowym tego samego producenta jest nie do pomyślenia ;)
Efekt rozgrzewający - znikomy, trwa sekundkę, jest średnio przyjemny.
Zapach nawet niezły, ale to za mało, zwłaszcza, że ja już dawno przyzwyczaiłam się do tego, że większość kosmetyków do stóp zapachem nie powala, więc praktycznie nie zwracam uwagi.

Chyba skończy się na tym, że go wyrzucę, bo nie mam siły się z nim męczyć...

Używam tego produktu od: pół roku, albo coś koło tego
Ilość zużytych opakowań: więcej niż połowa tubki, przy wielkim wysiłku :p:

why it's so hard to use it???

Kurcze, nie wiem co napisać o tym produkcie. Sam w sobie jest naprawdę spoko. Drobinny ścierają zrogowaciały naskórek, stopy robią się miękkie, ładnie pachną a i naprawdę rozgrzewa... ale kto wymyślił tą beznadziejną tubkę??? Matko jakiś kretyn po prostu stwierdził chyba,że marzeniem kobiety jest znęcanie się nad tubką z kremem i wydobwanie go godzinami :/. Masakra :( Niesamowity shit ta tuba...
Ale scrub fajny... i jestem w kropce :(

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1