Szampon z ekstraktami z miodu i Monoi de Thaiti (do włosów suchych i zniszczonych)

Łagodny szampon z ekstraktem miodu i Monoi de Thaiti do włosów suchych i zniszczonych. Dzięki bogatej recepturze głęboko odżywia włosy i wygładza ich strukturę. Ma gęstą konsystencję i ładny zapach. Ma za zadanie odżywiać i nadawać włosom jedwabisty połysk.

Jestem na tak

Właśnie skończyłam pierwsze opakowanie i mogę go spokojnie ocenić :) zacznę od tego że jest całkiem dobry, odpowiednio się pieni, ma ładny zapach, przyjemną konsystencję :) włosy są po nim lekkie, czyste, ładnie się błyszczą, na pewno szampon nie plącze włosów ;) Jedyna rzeczy do której się mogę przyczepić to to, że nie wiem czy odżywia i wpływa na stan zniszczonych włosów.
Ogólnie polecam !

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

bardzo dobry

Szampon ten używam juz od lat :) Nie plącz włosów, rozczesują sie wręcz idealnie (przynajmniej moje włosy ;)) Włosy po umyciu tym szamponem są podatne na układanie i długo trzymają tak ułożoną fryzurę :) Używam do niego odżywke, która jest w komplecie i jest idealnie :) Długo szukałam tak dobrego szamponu :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: dużo:)

Bardzo dobry

nie wiem skąd takie złe recenzje? Ja uważam ten szampon za naprawde bardzo dobry.W porównaniu nawet z salonowymi szamponami , drogimi uwazam go za super dzałający.Mam wlosy po balejażu , przetluszczajace sie a konce przesuszajace , bardzo dobrze nawilza .Wlosy sa lekkie, dobrze ukladajace sie.Nie placza sie.Polecam goraco naprawde do wyprobowania.

Używam tego produktu od:1 miesiac

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 01

Okropieństwo

Jeśli dobrze pamiętam to tego szamponu użyłam. Jeden raz i o ten jeden za dużo! Może nie myło się nim najgorzej włosów, ale rozczesywanie to był koszmar! Nie wiedziałam gdzie mam wbić grzebień! To było straszne. Nigdy więcej go nie kupię. Wolę chodzić z przetłuszczonymi włosami.

Używam tego produktu od: -
Ilość zużytych opakowań: niepełna 1 butelka

mały przesuszacz

Kupiłam go głównie dla zapachu i sentymentu do timotei.
Zakupu pożałowałam już po pierwszym myciu, moje włosy naturalnie przypominają siano i są połamane (chociaż grube i lśniące) a po umyciu prawie nie byłam w stanie ich rozczesać! Splątane, jeszcze szybciej się łamiące (i nawet wypadające) i przesuszone tak, że przypomniały druty. Zdecydowanie nie polecam

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1/2

bardzo w porządku:)

Kupilam ten szampon kilka razy-ze wzgledu na cene i duza butelke(400ml).Czesto do niego wracam,gdy fundusze nie pozwalaja mi na zakup profesjonalnego szamponu.Wad (jak dla mnie) nie ma zadnych.Ladny zapach,w miare gesta konsystencja,dobrze sie pieni.Wlasciwosci regenerujacych wlosy suche raczej nie posiada-bo to zadanie bardziej dla odzywki.Jednak po samym zastosowaniu szamponu wlosy sa miekkie i nie placza sie.Poza tym co dla mnie wazne-nie swedzi po nim skora glowy i nie pojawia sie lupiez-jednym slowem dobry dla alergikow i "wrazliwcow" :-)
Polecam jako lagodny szampon za niewielkie pieniazki!

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:kilka:)

mmmm co za zapach... ;)

No tak zapach przynajmniej w moich kryteriach, jesli chodzi o szapmony jest najwazniejszy :) No bo szampon musi po porstu myć a jak przy tym łądnie pachnie to już jest ok :) Ten pachnie cudownie, tak słodziuuuutko... dzieki niemu juz mycie głowy nie jest takie nudne ;) Jeden, nie ukrywam dość ważny minus jest taki, że bardzo plącze włosy. Zawsze używałam tylko odżywek bez spłukiwania, ale dzieki nimu przekonałam sie do tych do spłukiwania i myśle, że gdy używa sie go z odzywka to problemu z plątaniem nie ma :)
Miałam kiedys taką odżywkę jak ten szampon, ale niestety nie zdiałała wielkich cudów. Poza tym wolę wydac wiecej kasy na odżywke regenerujaca, a szamponik może być taniutki, wazne, jak już pisałam, żeby łądnie pachniał :) A ten to spełnia. I tyle. Dla mnie pełna czwóreczka.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:kończe pierwsze

Ślicznie pachnie

Jestem z niego bardzo zadowolona:
- niezła konsystencja
- ładnie się pieni i myje włosy
- ułatwia rozczesywanie i bez odżywki
- przepięknie pachnie
Lubię do niego wracać co jakiś czas. Ogólnie rzecz biorąc - polecam.

Używam tego produktu od: bardzo długo
Ilość zużytych opakowań: dużo - kilkanaście?

Słodziutki

Pięknie pachnie i nie obciąża włosów, są dłużej świeże, mniej się przetłuszczają. Co do działania nawilżjącego to na moich suchych końcówkach tego nie odczułam, ale i ak daję bardzo dobrą notę, ponieważ nie mam takich wymagań jeśli chodzi o szampony - od tego sa odżywki. Ogólnie wart polecenia. Jest bardzo wydajny, a włosy są świeże i puszyste.

Używam tego produktu od: długo

Nie warto

Generalnie to od szamponu zazwyczaj wymagam tego, żeby mył i żeby mnie nie denerwował.
Plusy:
-zapach,
-cena,
Minusy:
-strasznie plącze włosy (a mam krótkie i chyba pierwszy raz w życiu mi się coś takiego zdarza),
-nie nawilza,
-nie wygładza
Mówiąc krótko- nie spełnia obietnic producenta.

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:pierwsze i ostatnie

świetny zapach:)

Jedyne co mi pozostanie w pamięci po tym szamponie to zapach!
Bardzo słodki i rzeczywiście miodowy...:) aż się słodko w ustach robiło:P
Poza tym bardzo gęsty i doskonale się pieni!

Od farbowania mam przesuszone końce. Szampon mi za bardzo nie pomógł:( Minimalną różnicę odczuwam.
Myślałam, że będzie lepiej!

Używam tego produktu od:miesiąca

dobry

uważam, że ten szampon jest na prawde dobry. włosy po nim są miękkie i błyszczące, bardzo miłe w dotyku. poza tym samo mycie jest przyjemne dzięki zapachowi szamponu. włąsnie skonczylam jedną dużą butelke tego szamponu i na pewno do niego wrócę. poprawia kondycję włosow, a co najważniejsze nie wysusza ich tylko nawilża :) tak wiec polecam

Używam tego produktu od: 3-4 miesięcy