Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Editt Cosmetics, Zmywacz do paznokci

Editt Cosmetics, Zmywacz do paznokci

Opracowany na bazie ekstraktu ziołowego, bezacetonowego z dodatkiem witamin E + F. Odżywia i pielęgnuje płytkę paznokcia. Dostępny w estetycznych, różnokolorowych plastikowych opakowaniach.

Kiedyś to było:)

+bardzo dawno, kiedy nie robiłam jeszcze hybrydy/żelu, używałam sporych ilości tego zmywacza, miło wspominam,
+super tanie,
+dobrze domywają lakier,
+szybko działa, nie trzeba trzeć i trzeć paznokcia,
+nie przeszkadzał mi ich zapach, odnoszę nawet wrażenie, że jest całkiem miły,
+dostępne dosłownie wszędzie, nawet w kiosku,
+estetyczne opakowanie,
+wygodne, dobrze się ten kwiatuszek odkręca,

-niewydajne

Mimo iż już nie maluję paznokci lakierem, mam ten zmywacz w domu na wszelki wypadek, do odtłuszczania jakichś powierzchni itd. Jeśli ktoś wciąż robi klasyczny manicure, polecam.

Bardzo wysusza skórę

Używam tych zmywacz tylko wtedy kiedy nie mam możliwości kupić innego. Buteleczka jest mała , żeby porządnie zmyć lakier trzeba wykorzystać przynajmniej 1/3 buteleczki . A po zmyciu lakieru skóra na palcach jest podrażniona i przesuszona. Nie polecam .

Chyba każdy tego użył chociaż raz

Zmywacz ten jest chyba najpopularniejszy i najbardziej dostępny zwłaszcza u osób które albo się śpieszą albo im wszystko jedno czym zmywają paznokcie. Zmywacz spełnia zadanie, trzeba się z nim trochę namęczyć ale jeśli nie ma nic innego pod ręką to jakoś się go zużyje. Nie jest to najlepszy produkt, jest za to tani i dostępny.

Jak prawidłowo robić manicure hybrydowy?

Średni

Zmywacz jak zmywacz.
Niestety mam wrażenie, że nie do końca radzi sobie z wszystkimi lakierami.
Troszkę trzeba się namęczyć.
Opakowanie małe, ale cena adekwatna.

Nie jestem zadowolona.

Zmywacz kupiony na szybko,w kiosku.Jest mały,trzeba dużej ilosci aby zmyc wyrazny kolor lakieru(mam na mysli czerwien) i maze ten lakier po calych palcach.Ehh.Koszmarny

Tani i nic poza tym

Zawsze kupowany w pośpiechu, bo to przy okazji, bo to mega tani i można go zabrać ze sobą. Znaleźć go można wszędzie: drogerie, hipermarkety, w kiosku ..
Lecz zapach i właściwości są dalekie do ideałów

zwykły zmywacz

Zmywacz nie dość że jest w małej buteleczce to też jest mało wydajny, żeby zmyć paznokcie trzeba dużo zuzyć , podczas zmywania rozmazuje lakier na całych palcach .

Taniuszki, śmierdziuszki

Powiem tak.
Luksusem to to nie wieje. Wieje za to smrodkiem (ah, jak ja kocham takie poetyckie opisy!).
Zmywacz cuchnie niemiłosiernie (szczególnie ten różowy). Cały dom zrywa się na nogi i przekłóca, kto pownien wyjść w tej chwili z psem. Oczywiście podkoloryzowałam teraz tą historię... No ale chciałam pokazać Wam, jak owe zmywacze śmierduchają!
Wydajność... też lipna. Nawet się nie zorientuję, a tu już pół butelki wylanej!

U mnie w domu jest... zawsze. Bo jest ogólnodostępny i tani...

Jest dobry w sytuacjach awaryjnych, jak któraś z Was napisała.
Na co dzień polecam jednak mniej intensywne zapaszki...

Takie sobie

Używałam wersji ze skrzypem i ziołowej z pokrzywą. U mnie te zmywacze sprawdziły się nienajgorzej. Ładnie pachniały, były delikatne, dobrze usuwały lakiery. Minusem mało praktyczne, choć urocze opakowanie oraz wydajność . Najgorzej wypadła wersja z łopianem-mimo wielokrotnego nasączania wacika, lakier pozostał na miejscu. Być może jakaś klientka odkrecała wcześniej buteleczkę w sklepie, bo opakowanie nie było uszkodzone. Jednak po tej sytuacji nie prędko wrócę do wersji z łopianem.

W awaryjnych sytuacjach

Kupiony przypadkiem, gdy nie miałam dostępu do mojego ulubionego zmywacza
- poraża standardowym zapachem ( zdążyłam się już odzwyczaić na fali perfumowanych zmywaczy)
- zmywa nie podrażniając czy wysuszając skórek i paznokci
tani i łatwo dostępny
uroczo kiczowate opakowanie

fajny

Produkt spełnia swoje zadanie wyśmienicie. Dobrze zmywa paznokcie, nie straszne mu są nawet ciemne lakiery, nie rozmazuje ich na skórki. Nie pogarsza stanu paznokci (a mam z tym problem). Na uwagę zasługuje niska cena i wydajność. Przerobiłam już wszystkie wersje tego produktu. U mnie się zdecydowanie sprawdza, więc polecam.

godny polecenia

Dobry zmywacz, ładnie zmywa lakier. Nie trzeba długo moczyć paznokci ani ich szczególnie trzeć. Niska cena, łatwo dostępny. Nie wysusza płytki paznokcia, co działa na plus. Polecam