Zmywacz do paznokci

Zmywacz do paznokci

Opracowany na bazie ekstraktu ziołowego, bezacetonowego z dodatkiem witamin E + F. Odżywia i pielęgnuje płytkę paznokcia. Dostępny w estetycznych, różnokolorowych plastikowych opakowaniach.

fajny

Produkt spełnia swoje zadanie wyśmienicie. Dobrze zmywa paznokcie, nie straszne mu są nawet ciemne lakiery, nie rozmazuje ich na skórki. Nie pogarsza stanu paznokci (a mam z tym problem). Na uwagę zasługuje niska cena i wydajność. Przerobiłam już wszystkie wersje tego produktu. U mnie się zdecydowanie sprawdza, więc polecam.

godny polecenia

Dobry zmywacz, ładnie zmywa lakier. Nie trzeba długo moczyć paznokci ani ich szczególnie trzeć. Niska cena, łatwo dostępny. Nie wysusza płytki paznokcia, co działa na plus. Polecam

Bubel

Bardzo tani ( o ile nie najtańszy ) zmywacz dostępny dosłownie wszędzie. Ładne, kolorowe buteleczki,a w środku co? Zmywacz idealny do jasnych, wręcz niewidocznych lakierów. Żeby zmyć ciemny lakier trzeba zużyć pół butelki. Kupowałam na szybko z braku wyboru jak potrzebowałam pilnie zmywacza.

DIY olejek do paznokci

Słaby

Zmywacz dobrze radzący sobie tylko z jasnymi lakierami, ale i tu może mieć problem np. z żółtym.
Czerwień, której często używam zmywa bardzo słabo. Trzeba naprawdę dużo go zużyć aby oczyścić dobrze płytkę.

W porządku

Pamiętam te zmywacze z czasów, kiedy byłam młodsza, nie malowałam paznokci, ale za to moja mama trzymała to na półce w kilku sztukach. Potem i ja zaczęłam je używać.

Co mogę powiedzieć o tym zmywaczu? Miałam do czynienia z lakierami Editt i byłam z nich zadowolona, a zmywacz nie jest gorszy. Po prostu dobrze usuwa lakier do paznokci oraz nie mam do tego produktu żadnych zastrzeżeń. Nigdy nie widziałam różnicy w kolorach buteleczki i co trafiło mi się do ręki to używałam. Żadna wersja nie była lepsza lub gorsza. Według mnie wszystkie są takie same. Bez różnicy czy to bym ciemny lakier czy jasny bardzo łatwo usuwałam go z płytki paznokcia, ale jak miałam usunąć ciemniejszy lakier to dłużej przytrzymywałam płatek nasączony produktem. Wadą tego zmywacza jest to, że okropnie pachnie. Niektóre czuć, że brzydko pachną, ale nie są tragiczne, a ten aż może przyprawić o ból nosa. Dawniej bym powiedziała, że wydajność jest w porządku, ale miałam do czynienia ze zmywaczami różnych marek i odczuwam różnicę w wydajności. Teraz uważam, że wydajność jest średnia. Buteleczka jest praktyczna w użyciu, cena w porządku, a dostępność to żadna przeszkoda.

Nie wiem ile buteleczek zostało tego produktu zużyte, ale na pewno jeszcze wiele razy zawita na łazienkowej półce.

dobrze zmywa

Fajny, niedrogi zmywacz do paznokci. Dostępny w drogeriach, marketach, a także w większości kiosków ruchu. Dobrze zmyw a paznokcie, niestety śmierdzi jak każdy zmywacz. Wygodne opakowanie, zakrętka nie przecieka. Mam go zawsze pod ręką.

ratuje w krytycznych sytuacjach

+tani
+ogólnodostępny
+poratuje nas gdy w trakcie drogi zorientujemy się że nasze paznokcie wyglądają obskurnie ze starym lakierem
+poręczna mała buteleczka

-nie działa za dobrze, w awaryjnej sytuacji nie zmyjesz go chusteczką - musi być wacik a i tak aby dobrze zmyć lakier trzeba zużyć dużą ilość produktu.

Czy ktoś widział kiedykolwiek gorszy zmywacz?

Na początek zacznijmy od tego, żeby określić jaka jest podstawowa funkcja zmywacza do paznokci. Ładna, kolorowa buteleczka, która ozdobi naszą kosmetyczkę? Niewielka cena i dostępność w każdym kiosku? Też nie. A może zmywanie lakieru do paznokci? Tak! W takim razie ten kosmetyk nie nadaje się do niczego.
Kupiłam go kilka razy, kiedy byłam wręcz do tego zmuszona. Okazywało się, że ja mam ważną rozmowę lub spotkanie, a moje paznokcie były obdrapane i potrzebowały szybkiego pozbycia się lakieru. W żadnym miejscu nie ma innego produktu, a ten jest w dodatku tani. Biorę! I zaczyna się... trę, trę, trę i powoli, bardzo powoli, wylewając przy okazji pół opakowania produktu powoli domywam paznokcie. Niestety podczas zmywania lakier zdążył się już przemieścić na palce, więc następne pół opakowania zużyję na domycie skóry. Udało się! Grunt, że kosmetyk jest tani, więc nie szkoda mi pieniędzy. Dobrze, że tak mocno nie śmierdzi. Niestety to jego jedyne plusy. Mam nadzieję, że już nigdy nie będę musiała sięgnąć po niego ponownie.

Lubię te zmywacze

Małe, kolorowe i działają :) W podróż idealne, bo lekkie. Zastępuję nimi czasami zmywacz Isany. Zmywać - zmywają, pachną nie tak źle, mają optymistyczne opakowania. W sumie od zmywacza nic więcej nie wymagam :) Może jeszcze to, żeby nie masakrowały mi paznokci, ale jest ok. Zmywają bez większej szkody dla płytki. Wiadomo, że nie są to nawilżacze do paznokci :)

Zakreślacze.

Wszystkie są takie same. Bez względu na kolor buteleczki.
Dobrze zmywają jasne lakiery. Ciemne rozmazują, przez co płytka paznokcia się zabarwia. Z brokatowymi ledwo sobie radzą. Są tanie, ale niewydajne. Kupuję od czasu do czasu. Z braku laku.

Znane od lat :)

Kto nie zna tych zmywaczy? Chyba każdy choć raz w życiu go miał. (Mówię głównie o kobietach). Przeze mnie najczęściej kupowanymi były granatowy, zielony i różowy. Poprawne. Może nie są najlepsze, ale dobre. Plus za dostępność. W kryzysowych sytuacjach, nie ma problemu z kupnem. Dostaniemy je w każdym kiosku! Zmywacze dobrze zmywają lakier.Są niewydajne, ale przez to też nie kosztują wiele. Zapach mają ostry, nawet bardzo. Mi nie pogarszają stanu paznokci.

Średniak

To bardzo średni zmywacz

+ niska cena
+ dostępność w mniejszych drogeriach
+ dobrze zmywa zwykłe lakiery

- nie radzi sobie z lakierami z drobinami
- gdy zmywałam czerowny lakier, to miałam zafarbowane na czerwono palce

Ogólnie jest ok. Jakość do zniesienia jak za tak śmiesznie niską cenę.