Zmywacz do paznokci

Zmywacz do paznokci

Opracowany na bazie ekstraktu ziołowego, bezacetonowego z dodatkiem witamin E + F. Odżywia i pielęgnuje płytkę paznokcia. Dostępny w estetycznych, różnokolorowych plastikowych opakowaniach.

Nie jestem zadowolona.

Zmywacz kupiony na szybko,w kiosku.Jest mały,trzeba dużej ilosci aby zmyc wyrazny kolor lakieru(mam na mysli czerwien) i maze ten lakier po calych palcach.Ehh.Koszmarny

Tani i nic poza tym

Zawsze kupowany w pośpiechu, bo to przy okazji, bo to mega tani i można go zabrać ze sobą. Znaleźć go można wszędzie: drogerie, hipermarkety, w kiosku ..
Lecz zapach i właściwości są dalekie do ideałów

zwykły zmywacz

Zmywacz nie dość że jest w małej buteleczce to też jest mało wydajny, żeby zmyć paznokcie trzeba dużo zuzyć , podczas zmywania rozmazuje lakier na całych palcach .

pravocater

Taniuszki, śmierdziuszki

Powiem tak.
Luksusem to to nie wieje. Wieje za to smrodkiem (ah, jak ja kocham takie poetyckie opisy!).
Zmywacz cuchnie niemiłosiernie (szczególnie ten różowy). Cały dom zrywa się na nogi i przekłóca, kto pownien wyjść w tej chwili z psem. Oczywiście podkoloryzowałam teraz tą historię... No ale chciałam pokazać Wam, jak owe zmywacze śmierduchają!
Wydajność... też lipna. Nawet się nie zorientuję, a tu już pół butelki wylanej!

U mnie w domu jest... zawsze. Bo jest ogólnodostępny i tani...

Jest dobry w sytuacjach awaryjnych, jak któraś z Was napisała.
Na co dzień polecam jednak mniej intensywne zapaszki...

Takie sobie

Używałam wersji ze skrzypem i ziołowej z pokrzywą. U mnie te zmywacze sprawdziły się nienajgorzej. Ładnie pachniały, były delikatne, dobrze usuwały lakiery. Minusem mało praktyczne, choć urocze opakowanie oraz wydajność . Najgorzej wypadła wersja z łopianem-mimo wielokrotnego nasączania wacika, lakier pozostał na miejscu. Być może jakaś klientka odkrecała wcześniej buteleczkę w sklepie, bo opakowanie nie było uszkodzone. Jednak po tej sytuacji nie prędko wrócę do wersji z łopianem.

W awaryjnych sytuacjach

Kupiony przypadkiem, gdy nie miałam dostępu do mojego ulubionego zmywacza
- poraża standardowym zapachem ( zdążyłam się już odzwyczaić na fali perfumowanych zmywaczy)
- zmywa nie podrażniając czy wysuszając skórek i paznokci
tani i łatwo dostępny
uroczo kiczowate opakowanie

fajny

Produkt spełnia swoje zadanie wyśmienicie. Dobrze zmywa paznokcie, nie straszne mu są nawet ciemne lakiery, nie rozmazuje ich na skórki. Nie pogarsza stanu paznokci (a mam z tym problem). Na uwagę zasługuje niska cena i wydajność. Przerobiłam już wszystkie wersje tego produktu. U mnie się zdecydowanie sprawdza, więc polecam.

godny polecenia

Dobry zmywacz, ładnie zmywa lakier. Nie trzeba długo moczyć paznokci ani ich szczególnie trzeć. Niska cena, łatwo dostępny. Nie wysusza płytki paznokcia, co działa na plus. Polecam

Bubel

Bardzo tani ( o ile nie najtańszy ) zmywacz dostępny dosłownie wszędzie. Ładne, kolorowe buteleczki,a w środku co? Zmywacz idealny do jasnych, wręcz niewidocznych lakierów. Żeby zmyć ciemny lakier trzeba zużyć pół butelki. Kupowałam na szybko z braku wyboru jak potrzebowałam pilnie zmywacza.

Słaby

Zmywacz dobrze radzący sobie tylko z jasnymi lakierami, ale i tu może mieć problem np. z żółtym.
Czerwień, której często używam zmywa bardzo słabo. Trzeba naprawdę dużo go zużyć aby oczyścić dobrze płytkę.

W porządku

Pamiętam te zmywacze z czasów, kiedy byłam młodsza, nie malowałam paznokci, ale za to moja mama trzymała to na półce w kilku sztukach. Potem i ja zaczęłam je używać.

Co mogę powiedzieć o tym zmywaczu? Miałam do czynienia z lakierami Editt i byłam z nich zadowolona, a zmywacz nie jest gorszy. Po prostu dobrze usuwa lakier do paznokci oraz nie mam do tego produktu żadnych zastrzeżeń. Nigdy nie widziałam różnicy w kolorach buteleczki i co trafiło mi się do ręki to używałam. Żadna wersja nie była lepsza lub gorsza. Według mnie wszystkie są takie same. Bez różnicy czy to bym ciemny lakier czy jasny bardzo łatwo usuwałam go z płytki paznokcia, ale jak miałam usunąć ciemniejszy lakier to dłużej przytrzymywałam płatek nasączony produktem. Wadą tego zmywacza jest to, że okropnie pachnie. Niektóre czuć, że brzydko pachną, ale nie są tragiczne, a ten aż może przyprawić o ból nosa. Dawniej bym powiedziała, że wydajność jest w porządku, ale miałam do czynienia ze zmywaczami różnych marek i odczuwam różnicę w wydajności. Teraz uważam, że wydajność jest średnia. Buteleczka jest praktyczna w użyciu, cena w porządku, a dostępność to żadna przeszkoda.

Nie wiem ile buteleczek zostało tego produktu zużyte, ale na pewno jeszcze wiele razy zawita na łazienkowej półce.

dobrze zmywa

Fajny, niedrogi zmywacz do paznokci. Dostępny w drogeriach, marketach, a także w większości kiosków ruchu. Dobrze zmyw a paznokcie, niestety śmierdzi jak każdy zmywacz. Wygodne opakowanie, zakrętka nie przecieka. Mam go zawsze pod ręką.