Masło Kakaowe, Krem tłusty (nowa formuła)

Masło Kakaowe, Krem tłusty (nowa formuła)

Odżywczy krem do pielęgnacji twarzy. Zawiera masło kakaowe i witaminę E. Polecany do pielęgnacji skóry normalnej i suchej. Dostarcza skórze cennych substancji odżywczych. Regeneruje, wygładza i działa ochronnie na naskórek. Nawilża skórę i zapobiega nadmiernej utracie wody.
Skutecznie łagodzi podrażnienia.
Regularnie stosowany przywraca skórze piękny wygląd i wyraźnie poprawia jej koloryt.
Pozwala na długo zachować brązowy odcień opalenizny.

Cera
normalna, sucha
uniwersalne
krem
<50ml, 50 – 100ml

Bardzo dobry

To jest najlepszy produkt ze wszystkich kremów z masłem kakaowym. W tej serii jest również mydło w płynie i balsam. Kremu używam rzadko to twarzy, jest trochę za tłusty, ale znakomicie nawilża skórę na łokciach i kolanach. Ma cudowny zapach, po użyciu skóra bardzo długo pozostaje doskonale nawilżona.

Mój faworyt od lat

Od lat kocham się w produktach ziaji i konkretnie W TYM zapachu, już jako mała dziewczynka podkradałam mamie ten krem z racji zapachu. Teraz kupuję nie tylko ze względu na walory zapachowe ale i nawilżające. Nawilża wygładza pachnie i nie zostawia lepkiej warstwy. Wydajny i trwały nie trzeba go wiele nakładać aby uzyskać porządany efekt. Dobry produkt za niską cene.

Kakaowe love? Oj nie :(

Zacznę może od zapachu, gdyż jest to dosyć istotny dla mnie aspekt. Co prawda lubię słodkie zapachy, ale to już było przegięcie. Ten krem pachnie tak słodko, dla mdląco, że dla mnie to już stanowczo za dużo. Taki mega słodki, sztuczny ulepek. Po drugie konsystencja, jest zbita i kremowa. Jeżeli myślimy o nawilżeniu to ten produkt prędzej natłuści skórę niż odżywi. Nie spodziewajmy się cudów, na szczycie składników widnieje woda, parafina i gliceryna - to nie może nawilżyć! Podczas aplikacji krem zaczyna dosłownie ślizgać się po twarzy... Nigdy z czymś takim się nie spotkałam, dosłownie dłonie ślizgały się po skórze. Krem pozostawia tłusty film na skórze, co nie bardo mi się podoba (mam grzywkę). Mimo, iż ten krem mnie nie zapchał ani nie wyrządził mi żadnej krzywdy to już do niego nie wrócę. Jest tani i w zasadzie niczym więcej mnie nie zachwycił. Generalnie lubię Ziajkę, ale z tym kremem się nie polubiłam.

Krem tragedia

Ciężki krem, lepi się, błyszczy.
Używam go do ciała, bo muszę go zużyć. O twarzy nie ma mowy.
Szczęście, że dałam za niego tylko 4zł.
Jeśli ktoś potrzebuje taniego kremu i tylko do nawilżania to oczywiście można kupić.

Premierea Książki Dr Ambroziaka

Jestem na TAK

Mimo mojej problematycznej cery , nie zapchał mnie, a wręcz przeciwnie okazał się strzałem w dziesiątkę. Poprawił kondycje mojej skóry. Uwielbiam go za cenę, zapach, a przede wszystkim, że jest polskiej firmy i łatwo dostępny.

Naprawdę dobry krem

Jestem mile zaskoczona tym kremem. Nie wierzyłam, że produkt za tak niską cenę może być tak dobry. Świetnie nawilża, skóra rano jest delikatna, wygładzona. Dodatkowo mam wrażenie, że wyrównuje kolor cery.

sama nie wiem co o nim sądzić

zacznę od tego że wydawało mi się że owy krem na swoją "lekką" wersję i o nią pytałam w sklepie firmowym ziaja.. i pani mi powiedziała że to nie możliwe, że jest tylko ten.
okazuje się że nie- że jest tez jego lekka wersja tak jak kojarzyłam... no nic trudno może nastęnym razem kupię lekki krem.

ten kupiłam na wyjeździe akurat żeby smarowac twarz i chronić od wiatru i deszczu- nie nakładałam na niego makijazu czy fluidu.
krem nakładałam co 2 dzień bo bałam się właśnie tłustej formuły i krost.

krem bardzo przyjemnie pachnie
skóra jest miękka i gładka

dziwnie się go nakłada- mam wrażenie jak bym zmieszała krem z woda - marze się, nie chce rozprowadzać ale za chwile wchłania i już ten problem znika...

cieżko mi jest ocenic ten krem bo nie jest t to co chciałam zakupić.
nie używam go na codzień, raczej doraźnie, teraz stoi na szafce nocnej i czasem na noc smaruje nim twarz a czasem ręce;D

myslę że do tego będzie idealny na jesien i zimę żeby go co jakiś czas na noc zapodać.

Bardzo dobry krem za małe pieniądze

Najlepszy kremik z niższej półki jaki kiedykolwiek miałam. Nadaje się nie tylko do skóry twarzy, ale i do całego ciała. Najlepszy na zimę, a latem sprawdza się świetnie na plaży. Jest wielofunkcyjny, a zapach obłędny. Zawsze znajdzie się dla niego miejsce na mojej półce i w torebce. Stosowany na twarz nie zapycha, a skóra wydaje się mieć ładniejszy kolor.

działa!

Mam cerę mieszaną, ale ostatnio skłonną do wysuszenia. Krem sprawdził się idealne na noc.
+ naprawdę wyrównuje kolor
+ nawilża
+ rano skóra jest gładka, ujednolicona, promienna
+ cena
+ dostępność
+ nawilża okolicę pod oczami, nie muszę używać specjalnego kremu pod oczy
+ jest bardzo wydajny

+/- trochę ciężko się roprowadza

bardzo tłusty

Niestety nie mogę polecić tego kremu, jedyne co przemawia na jego korzyść, to niska cena, ładny zapach oraz Polska marka.

Inne niezbyt ciekawe cechy:
-bardzo gęsty
-tępy w konsystencji
-bardzo wolno się wchłania
-klei się
-ciężki, twarz się po nim błyszczy
-po dłuższym stosowaniu pojawiła mi się taka "kaszka" na twarzy
-zapchał pory

Lekki krem

Nienawidzę tłustych produktów i nadmiernego nawilżania ciała, a szczególnie twarzy. Mam mieszaną cerę, latem ma tendencję do przetłuszczania się w strefie T, dlatego poszukiwałam dobrego produktu na noc, który nadałby twarzy wyrównanego kolorytu, ale nie zapychał porów, ani nie powodował wielkiego świecenia. Ten produkt jest już ze mną od kilku lat, a jego śmiesznie niska cena zachęca mnie do kupowania go ponownie. Przy regularnym, długotrwałym stosowaniu koloryt skóry mi się poprawił, nie są to wielkie efekty, jednak nie o to mi do końca chodziło, więc jestem zadowolona. Lubię delikatny zapach, opakowanie, wydajność. To jedyny tłusty krem, przy którym zostaję i który mnie nie zawiódł - większość z irytacją zmywałam po jakimś czasie, bo nie mogłam wytrzymać wrażenia oblanej olejem twarzy. Czasem, w zimowych miesiącach sięgałam po niego rano i w miarę szybko się wchłaniał, a pod makijażem zachowywał się dobrze, scalał się z matującymi podkładami.

specyficzny

na pewno nie da sie uzywac tego kremu rano ani w dzien , jedynie na noc . jest wyjatkowo tlusty i bardzo dlugo wchlania się . jednak bardzo nawilza . jestem przekonana ze nie jest dla kazdej osoby . ladnie pachnie i jest wydajny

Bardzo dobry tłuścioch

Krem stosuję rano i wieczorem. Bardzo dobrze nawilża skórę. Lubię nałożyć wieczorem grubszą warstwę kremu aby rano cieszyć się gładką i nawilżoną buźką. Do tego cena jest bardzo przystępna. Mój KWC